Željan dokazivanja
Pristupio: 27.01.2021.
Poruka: 197
jučer u 23:12

Gol iz kornera i iz penala... Iz igre nam ne bi dali do preksutra i to je sto najvise boli, kao i drzanje Petkovica do kraja utakmice. Nista, idemo dalje i to je to, samo ti Dinamo sampione 💙

Poruka: 35

Oni koji prde kako ne bi trebali o sucu. Nama je uredno zadržao kriterij suđenja iz prvog poluvremena, a "francuzima" je prestao davati žute koje je davao u prvom. Zašto bi to trebali ignorirati, jer stalno moramo izgigravati dobre kmetove? Ma marš u k.

ZB10
ZB10
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 3.737
jučer u 23:14

16 prekršaja večeras i 5 kartona. Protiv Bayerna 6 prekršaja i 1 karton. Pretrčali ih za 4km, Sučić 13km uvjerljivo najviše.

Luckasti
Luckasti
Pristupio: 19.09.2007.
Poruka: 4.243
jučer u 23:15

Petko u europi ne smije igrati do 65-70 minute max, ostalo je igrač manje na terenu! Sučić preko 13km pretrčao, i za Petkov manjak...

idemo do kraja
Zagreb55
Zagreb55
Pristupio: 30.06.2023.
Poruka: 1.100
jučer u 23:16

Dobra tekma, Nevistic zna imati te izlete i ocito je to velika boljka nasim golmanima. Bernauer nije igrac za Dinamo, kikser na kvadrat. Ne znam sta je Bjelici trebalo da dobije crveni, potpuno nepotrebno

Illya
Illya
Pristupio: 12.03.2023.
Poruka: 3.129

Deckima svaka cast na prikazanom, mokar do gaća i onda ovako jos primis 2 komada, depresija teska

NKDZ
ZB10
ZB10

Jarun23 je napisao/la:

Samo pozitivno, padaju Salzburg, Celtic I Slovan, a ovakvom igrom protiv ovakvog Milana ima velike šanse na Maksimiru

Vidi cijeli citat

Polako s padanjem i velikim planovima. Nek prvo padne Varteks za početak.

perkut
perkut
Pristupio: 25.02.2021.
Poruka: 778
jučer u 23:18

Sensation je napisao/la:

Vi stvarno po bjelici nakon dvije utakmice u kojoj je okrenio ekipu od totalnog raspada do igranja na blago receno razini ekipe koja je razmontirala barcu?

Ekipa se baca na glavu i bori, ima muda i igra nogomet. Ocito se zaboravlja kako je dinamo izgledao nedavno u hnlu, da nepricam o bayernu.

Kažu mijenjaj, ali svaka zamjena je rizik i ne znaš kako će igrač koji uđe reagirati. Mogao je eventualno ući Kule zadnjih 10 minuta umjesto Petka, ima tu energiju i trku. Bjelici kapa do poda za ovu utakmicu.

Igram Managera sa Belupom
Pristupio: 26.09.2024.
Poruka: 52
jučer u 23:19

Što se same igre tiče, ovo je meni uz Atalantu najbolja igra ikada s ligom petice. Ne bi bilo nezasluženo da smo ih 2-3 razlike dobili i mislim da ne pretjerujem. Zapravo smo u drugom poluvremenu dosta kontri jako loše rješavali jer je bilo bar još 5-6 prigoda 3 na 3 i slično.

Monaco je zicer imao poslije karambola s Bernauerom i ono s Torrenteom na liniji. Niš drugo. Obadva gola su pokloni iz ničega, dok su naši golovi baš akcije.

Uglavnom kapa dolje . Ovo je bod sa možda i prvom ekipom Francuske.