Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.03.2023.
Poruka: 3.179
06. listopada 2024. u 17:57

3 boda najbitnija, sad malo igraci odmorit, obranu uigrat u pauzi jer su svi na raspolaganju i nastavit s pozitivnim rezultatima

NKDZ
CROphantom93
Pristupio: 23.05.2011.
Poruka: 2.583

Nije nešto lijepa tekma, ali u odnosu na Jakira osvježenje to što nam protivnik nije složio 3 mrtvaca.

ZB10
ZB10
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 3.877
06. listopada 2024. u 17:58

Hvala i Maglici za valjda najgoru dubinsku loptu čitave sezone.

06. listopada 2024. u 18:02

Ja nikako da shvatim zakaj Rog dobija minute. Nikad ništa ne napravi konkretno za nas,a ne ide ni punom snagom u defanzivi,predaleko stoji od igrača kojeg pokriva ...a nije ni naš igrač. Te minute bi puno bolje bile da ih dobije Pavić

Igram Managera sa Belupom
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.09.2024.
Poruka: 156
06. listopada 2024. u 18:08

Zbilja se nadam da sa Istrom neće biti opet ovakav teren, jer s ovakvim terenom od tri utakmice mislim da ćemo na gostovanjima kiksat bar jednom.

hhc
hhc
Pristupio: 30.04.2017.
Poruka: 5.540

Jakira bi ovdje pljuvalo radi igre , a Bjelici se gleda kroz prste ...kakvi dvostruki kriteriji

Dražen Petrović uno di noi !!!
06. listopada 2024. u 18:11

hhc je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Mislim da nitko nije reko da je igra bila dobra, ali isto tako nam protivnik nije šetao kroz obranu kao u svakoj Jakirovoj utakmici. A neznam ko je nakon 1. mandata Bijelice očekivao rapsodiju u igri, pa i tad je bilo mali milijun 1:0 utakmica u HNLu.

To je prva stvar, druga stvar, čovjek je na klupi manje od 2 tjedna, igrali su 3 utakmice pa nije sigurno ni ništa novoga uigravao. Sudit ćemo igru nakon par mjeseci.

06. listopada 2024. u 18:18

Red Bull Salzburg više ne dominira Austrijom malo je reći. Nekoliko godina ne uspijevaju izbaciti svjetsku klasu, ni Hrvati se nisu posve usrećili tam i uzdrmana uvijek jako mlada ekipa će dočekati Bjeličine ljudove, a nema spora da će se obaviti sve taktičke analize i da će psihološki Dinamovci biti spremni znajući i da imaju objektivne šanse izboriti top24 što bi bilo izvrsno dostignuće.

Kako rekoh, u VŽ čupavo, zaboravljaš sve osim novog vrhunskog asista Batija, prvijenca Cordobe, a bome će Pero Sučić pamtiti raskrvavljenu glavu(ako nije potres mozga), trobod je tu, pritisak na Hajduka mećete