Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 3.879
jučer u 17:59

Činjenica da Cordoba već 3. utakmicu zaredom nije dobio ni minute govori da je ozbiljno puklo između njega i Bjelice.

Kad smo već kod Bjelice, provjereno sam informiran na ovoj temi da je doktor motivacije i da će ekipa mljeti u HNL-u..

jučer u 18:01

Smiju li igrači popiti koje pivo da proslave ili odmah kreću pripreme za Šibenik?

redscro
redscro
Pristupio: 11.10.2010.
Poruka: 2.106

Istupite iz jebene Lige prvaka, ne da mi se više gledati ovu bolikurčinu i biti u kurcu svaki vikend.

ZB10
ZB10
jučer u 18:05

Za ovaj poraz hvala prije svega i iznad svega Martinu Baturini, umjesto 2:0 i utakmice u našoj potpunoj kontroli mi dobijemo samo korner jer on glumi zvijezdu, iz tog kormera primamo kontru (hvala Petre Sučiću na najjačem preskakanju lopte u povijesti) i onda primamo gol.

Osijek dobiva krila, ostalo je povijest.

izgleda da će se plasman za sljedeću LP morat odradit osvajanjem ovogodišnje 🤪

ista ekipa koja je bila koncentrirana 90 minuta i s Monacom i sa Salzbugrom i u Puli i danas prima gol odmah nakon što zabije svoj

toliko se namuče i onda to proliju za minutu. To je ogroman šamar psihološki

a psiha je po meni tu i veliki problem. Drukčije se ne da objasnit takva dekoncentracija

Vidi cijeli citat

Nemreš to uspoređivat, drugačiji je kontekst utakmica.

Nemamo stopere koji su dobri na širokom prostoru, eventualno mmaae koji trenutno očito nije na razini.

U europi igramo većinom niski blok što stoperima ovakvog profila odgovara.

Kad treba stajat visoko u hnl-u imamo ogroman problem kod branjenja tranzicija i prostora iza obrane.

Risp
Risp
Pristupio: 02.10.2024.
Poruka: 9
jučer u 18:07

Kako stvari stoje biti će dobro ako uzmemo bod kod Šibenika, moglo bi biti čupavo jer prelagano dobivamo golove, a igra nam se svodi bar u hnl-u na neke individualne poteze. Taman kad sam pomislio da ne može gore od onog sa Belupom i Istrom, evo uvjerili su me da može.

petko
petko
Pristupio: 14.09.2024.
Poruka: 59
jučer u 18:08

Da je Baturina zabio ono što je morao za 2:0, da nije onako nepotrebno izgubio loptu na sredini za njihov treći gol. Samo kažem, drag mi je igrač, ostvariti će veliku karijeru, ali malo je poletio.
Što se tiče stopera, ma tu se nema što reći, svaki ponaosob je kriminalan, ali zajedno čine valjda najgoru kombinaciju stopera u zadnjih trideset godina.  I jebeš takve profesionalce koji na početku sezone ne mogu barem 60 minuta od početka odigrati drugu utakmicu u tjednu. Pa koji k? Jbl vas LP, svaki bod je tamo samo šećer na tortu, HNL je imperativ. Hajduk je na sedam bodova prije sisveta, a još idemo dole. Ako dobiju, mislim da se ovoga puta nećemo vratiti. Nije to onaj Hajduk od prošle godine.

redscro
redscro
jučer u 18:15

RedJohn je napisao/la:

U europi ne pustimo samog igrača na ubačaju, jer je Bernauer odlučio pasti nakon što je osjetio povjetaravc na ramenu.

U europi Bernauer ispuca loptu u pizdu materinu, a ne prvom protivničkom igraču.

U europi Baturina ne izgubi loptu na centru pokušavajući proći kroz dva igrača.

gant34
gant34
Pristupio: 31.05.2016.
Poruka: 445
jučer u 18:16

ista ekipa koja je bila koncentrirana 90 minuta i s Monacom i sa Salzburgom, prošlo kolo u Puli i danas prima gol odmah nakon što zabije svoj

pa imamo i mentalnog trenera. Samo upitno je čemu služi.

mister_no
mister_no
Pristupio: 01.08.2024.
Poruka: 39
jučer u 18:17

NItko ne spominje, ali Kolarić je očajno sudio. Prvi gol Osijeka pao je nakon očitog faula na Bernaueru, a i ovaj penal je bio baš smiješan. Nevistić nije niti dignuo niti produžio nogu, ovaj je sam pao preko nje.