Pasalic i soticek 7,8mil eura... jos ako se sjecam sikic je bio spreman spustiti cijenu za soticeka jer je smatrao da je za njega bolje dinamo nego basel?
Mierez 3m
galesic ili radeljic... evo sad je doveden galesic za 3m
a fruka je reko ako se proda baturina
znaci 13,8m za pasalica, soticek, miereza i galesic...
ta novce ste mogli ustedit na dovodjenjima cordobe, mbukua, mmaea, kange, oliverasa i otpremninama i jakir bi sada imao 10+ ispred konkurencije i jednu ruku na peharu...
da ne kazem da mozda ne bi stopera ni trazio da ga nije bilo strah javnosti gurnit sina da igra koji se cini ozbiljan talent i vjerojatno ce mu canavarro dat neku minutazu do kraja sezone