GNK Dinamo 2024/2025
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
da_ka je napisao/la:
kad bi nam barem jedan od četiri trenera objasnio a što to točno ne valja sa cordobom i mbukuom, a ne da smo ovako jadni u neznanju
Vidi cijeli citat
E to i mene zanima!
Probajte se sjetiti koliko je bilo drž/nedaj da pridobijemo Cordobu uz svu konkurenciju koja ga je zvala!
Ali eto....krvna zrnca su mu kriva pa bumo uzeli domaćeg dečka
Fakat ne kužim sve te pljuvače.
Nek argumentiraju zašto nije dobar? Koliko je igrao? Koliko je prilika dobio?
Prika je napisao/la:
Blue is the colour je napisao/la:
Da se vratim malo na subotu i kiks.
OK,odigrali su za onu stvar...
Po meni je to druga velika greška Zajeca i uprave. Trebali su inzistirat da igramo u isto vrijeme kad i druga dva kluba koja se bore za naslov.
Hajduk zatraži da se utakmici klubova u kojoj oni ne igraju promijeni termin i to se riješi za pola sata a mi se kao borimo za naslov i šutimo,ne tražimo ništa...
Prva greška je bila odigravanje one kup utakmice kad smo ispali. Znači kapetani obje momčadi se slažu da uvjeti nisu za igru ali se * zainatio i igra se...hebe se njemu dal će se netko ozlijedit i kakav će bit nogomet. Drugi dan,vrijeme milina. Tu je Zajec trebao nazvat povjerenika za natjecanje i reć mu kako stoje stvari,da je Strukan idiot i da Dinamo neće izać pa nek pišu 0:3 ali da ćemo se onda drugačije razgovarat.
Vidi cijeli citat
Ttazio bi da se igra u istoj satnici? Usporedujes to sa zadnjim kolom? Zadnje kolo je unaprijed regulirano dok kola prije toga nisu. Svaka promjena satnice zadnjeg kola je grubo krsenje regularnosti natjecanja. Znam da ste navikli.biti glavni serifi i da vam se ide niz dlaku, ali nemoj pretjerivati. Vi bi trazili...
Vidi cijeli citat
Znači Hajduk grubo krši regularnost natjecanja svojim zahtjevom da se utakmica u kojoj oni ne igraju igra onda kad oni misle da se teba igrat? A klubovi su se složili da se igra kad je bilo prvoobjavljeno. Ali eto Hajduku se to ne sviđa pa će se promijenit...
Ove sezone hajduku nisu pasali strani suci pa ih nismo ni imali u završnici,ovih zadnjih par kola dok se lomi prvenstvo.
Jel' to ta logika?
'Dinamov trener, Sandro Perković, ovoga je tjedna prvoj momčadi priključio nadarenog 16-godišnjeg portugalskog napadača, Cardosa Varelu. Iako je mala vjerojatnost, ipak postoji mogućnost da Varela dobije određenu minutažu već u nedjelju...'
Ajde mali donesi nam sto miliona.
I corava kokos nade zrno
Blue is the colour je napisao/la:
Prika je napisao/la:
Blue is the colour je napisao/la:
Da se vratim malo na subotu i kiks.
OK,odigrali su za onu stvar...
Po meni je to druga velika greška Zajeca i uprave. Trebali su inzistirat da igramo u isto vrijeme kad i druga dva kluba koja se bore za naslov.
Hajduk zatraži da se utakmici klubova u kojoj oni ne igraju promijeni termin i to se riješi za pola sata a mi se kao borimo za naslov i šutimo,ne tražimo ništa...
Prva greška je bila odigravanje one kup utakmice kad smo ispali. Znači kapetani obje momčadi se slažu da uvjeti nisu za igru ali se * zainatio i igra se...hebe se njemu dal će se netko ozlijedit i kakav će bit nogomet. Drugi dan,vrijeme milina. Tu je Zajec trebao nazvat povjerenika za natjecanje i reć mu kako stoje stvari,da je Strukan idiot i da Dinamo neće izać pa nek pišu 0:3 ali da ćemo se onda drugačije razgovarat.
Vidi cijeli citat
Ttazio bi da se igra u istoj satnici? Usporedujes to sa zadnjim kolom? Zadnje kolo je unaprijed regulirano dok kola prije toga nisu. Svaka promjena satnice zadnjeg kola je grubo krsenje regularnosti natjecanja. Znam da ste navikli.biti glavni serifi i da vam se ide niz dlaku, ali nemoj pretjerivati. Vi bi trazili...
Vidi cijeli citat
Znači Hajduk grubo krši regularnost natjecanja svojim zahtjevom da se utakmica u kojoj oni ne igraju igra onda kad oni misle da se teba igrat? A klubovi su se složili da se igra kad je bilo prvoobjavljeno. Ali eto Hajduku se to ne sviđa pa će se promijenit...
Ove sezone hajduku nisu pasali strani suci pa ih nismo ni imali u završnici,ovih zadnjih par kola dok se lomi prvenstvo.
Jel' to ta logika?
Vidi cijeli citat
Kolega se krivo izrazio. U pravilima piše da se mora igrat istovremeno.
Vatrogasac je napisao/la:
da_ka je napisao/la:
kad bi nam barem jedan od četiri trenera objasnio a što to točno ne valja sa cordobom i mbukuom, a ne da smo ovako jadni u neznanju
Vidi cijeli citat
E to i mene zanima!
Probajte se sjetiti koliko je bilo drž/nedaj da pridobijemo Cordobu uz svu konkurenciju koja ga je zvala!
Ali eto....krvna zrnca su mu kriva pa bumo uzeli domaćeg dečka
Fakat ne kužim sve te pljuvače.
Nek argumentiraju zašto nije dobar? Koliko je igrao? Koliko je prilika dobio?
Vidi cijeli citat
Prica se da je takticki nepotkovan i da nije bas najbolji na treninzima i da ima problema s disciplinom. Jbg tesko je kad dodjes iz Kolumbije u potpuno drugu ligu, di ne poznajes jezik(niti engleski) pa se moras prilagodit. Po meni bi najbolje bilo da ga se da na posudbu negdje u hnl ili uzeti lovu ako bude neka ok ponuda
Blue is the colour je napisao/la:
Prika je napisao/la:
Blue is the colour je napisao/la:
Da se vratim malo na subotu i kiks.
OK,odigrali su za onu stvar...
Po meni je to druga velika greška Zajeca i uprave. Trebali su inzistirat da igramo u isto vrijeme kad i druga dva kluba koja se bore za naslov.
Hajduk zatraži da se utakmici klubova u kojoj oni ne igraju promijeni termin i to se riješi za pola sata a mi se kao borimo za naslov i šutimo,ne tražimo ništa...
Prva greška je bila odigravanje one kup utakmice kad smo ispali. Znači kapetani obje momčadi se slažu da uvjeti nisu za igru ali se * zainatio i igra se...hebe se njemu dal će se netko ozlijedit i kakav će bit nogomet. Drugi dan,vrijeme milina. Tu je Zajec trebao nazvat povjerenika za natjecanje i reć mu kako stoje stvari,da je Strukan idiot i da Dinamo neće izać pa nek pišu 0:3 ali da ćemo se onda drugačije razgovarat.
Vidi cijeli citat
Ttazio bi da se igra u istoj satnici? Usporedujes to sa zadnjim kolom? Zadnje kolo je unaprijed regulirano dok kola prije toga nisu. Svaka promjena satnice zadnjeg kola je grubo krsenje regularnosti natjecanja. Znam da ste navikli.biti glavni serifi i da vam se ide niz dlaku, ali nemoj pretjerivati. Vi bi trazili...
Vidi cijeli citat
Znači Hajduk grubo krši regularnost natjecanja svojim zahtjevom da se utakmica u kojoj oni ne igraju igra onda kad oni misle da se teba igrat? A klubovi su se složili da se igra kad je bilo prvoobjavljeno. Ali eto Hajduku se to ne sviđa pa će se promijenit...
Ove sezone hajduku nisu pasali strani suci pa ih nismo ni imali u završnici,ovih zadnjih par kola dok se lomi prvenstvo.
Jel' to ta logika?
Vidi cijeli citat
Pricas potpuno netocno.
1. Procitaj HNS i UEFA pravila.
2. Hajduk nije nikad napisao niti objavio da mu ne pasu strani suci. To su ciste novinarske insinuacije.
galinjo je napisao/la:
Blue is the colour je napisao/la:
Prika je napisao/la:
Blue is the colour je napisao/la:
Da se vratim malo na subotu i kiks.
OK,odigrali su za onu stvar...
Po meni je to druga velika greška Zajeca i uprave. Trebali su inzistirat da igramo u isto vrijeme kad i druga dva kluba koja se bore za naslov.
Hajduk zatraži da se utakmici klubova u kojoj oni ne igraju promijeni termin i to se riješi za pola sata a mi se kao borimo za naslov i šutimo,ne tražimo ništa...
Prva greška je bila odigravanje one kup utakmice kad smo ispali. Znači kapetani obje momčadi se slažu da uvjeti nisu za igru ali se * zainatio i igra se...hebe se njemu dal će se netko ozlijedit i kakav će bit nogomet. Drugi dan,vrijeme milina. Tu je Zajec trebao nazvat povjerenika za natjecanje i reć mu kako stoje stvari,da je Strukan idiot i da Dinamo neće izać pa nek pišu 0:3 ali da ćemo se onda drugačije razgovarat.
Vidi cijeli citat
Ttazio bi da se igra u istoj satnici? Usporedujes to sa zadnjim kolom? Zadnje kolo je unaprijed regulirano dok kola prije toga nisu. Svaka promjena satnice zadnjeg kola je grubo krsenje regularnosti natjecanja. Znam da ste navikli.biti glavni serifi i da vam se ide niz dlaku, ali nemoj pretjerivati. Vi bi trazili...
Vidi cijeli citat
Znači Hajduk grubo krši regularnost natjecanja svojim zahtjevom da se utakmica u kojoj oni ne igraju igra onda kad oni misle da se teba igrat? A klubovi su se složili da se igra kad je bilo prvoobjavljeno. Ali eto Hajduku se to ne sviđa pa će se promijenit...
Ove sezone hajduku nisu pasali strani suci pa ih nismo ni imali u završnici,ovih zadnjih par kola dok se lomi prvenstvo.
Jel' to ta logika?
Vidi cijeli citat
Pricas potpuno netocno.
1. Procitaj HNS i UEFA pravila.
2. Hajduk nije nikad napisao niti objavio da mu ne pasu strani suci. To su ciste novinarske insinuacije.
Vidi cijeli citat
Pa i novinarske insinuacije su da je Strukan dobio zabranu da sudi Dinamu pa se to uporno ovdje gura kao narativ 🤷♂️
barcelona55 je napisao/la:
galinjo je napisao/la:
Blue is the colour je napisao/la:
Prika je napisao/la:
Blue is the colour je napisao/la:
Da se vratim malo na subotu i kiks.
OK,odigrali su za onu stvar...
Po meni je to druga velika greška Zajeca i uprave. Trebali su inzistirat da igramo u isto vrijeme kad i druga dva kluba koja se bore za naslov.
Hajduk zatraži da se utakmici klubova u kojoj oni ne igraju promijeni termin i to se riješi za pola sata a mi se kao borimo za naslov i šutimo,ne tražimo ništa...
Prva greška je bila odigravanje one kup utakmice kad smo ispali. Znači kapetani obje momčadi se slažu da uvjeti nisu za igru ali se * zainatio i igra se...hebe se njemu dal će se netko ozlijedit i kakav će bit nogomet. Drugi dan,vrijeme milina. Tu je Zajec trebao nazvat povjerenika za natjecanje i reć mu kako stoje stvari,da je Strukan idiot i da Dinamo neće izać pa nek pišu 0:3 ali da ćemo se onda drugačije razgovarat.
Vidi cijeli citat
Ttazio bi da se igra u istoj satnici? Usporedujes to sa zadnjim kolom? Zadnje kolo je unaprijed regulirano dok kola prije toga nisu. Svaka promjena satnice zadnjeg kola je grubo krsenje regularnosti natjecanja. Znam da ste navikli.biti glavni serifi i da vam se ide niz dlaku, ali nemoj pretjerivati. Vi bi trazili...
Vidi cijeli citat
Znači Hajduk grubo krši regularnost natjecanja svojim zahtjevom da se utakmica u kojoj oni ne igraju igra onda kad oni misle da se teba igrat? A klubovi su se složili da se igra kad je bilo prvoobjavljeno. Ali eto Hajduku se to ne sviđa pa će se promijenit...
Ove sezone hajduku nisu pasali strani suci pa ih nismo ni imali u završnici,ovih zadnjih par kola dok se lomi prvenstvo.
Jel' to ta logika?
Vidi cijeli citat
Pricas potpuno netocno.
1. Procitaj HNS i UEFA pravila.
2. Hajduk nije nikad napisao niti objavio da mu ne pasu strani suci. To su ciste novinarske insinuacije.
Vidi cijeli citat
Pa i novinarske insinuacije su da je Strukan dobio zabranu da sudi Dinamu pa se to uporno ovdje gura kao narativ 🤷♂️
Vidi cijeli citat
Imas cak i na sluzbenoj stranici kluba proglas gdje se trazi izuzece Strukana.
galinjo je napisao/la:
barcelona55 je napisao/la:
galinjo je napisao/la:
Blue is the colour je napisao/la:
Prika je napisao/la:
Blue is the colour je napisao/la:
Da se vratim malo na subotu i kiks.
OK,odigrali su za onu stvar...
Po meni je to druga velika greška Zajeca i uprave. Trebali su inzistirat da igramo u isto vrijeme kad i druga dva kluba koja se bore za naslov.
Hajduk zatraži da se utakmici klubova u kojoj oni ne igraju promijeni termin i to se riješi za pola sata a mi se kao borimo za naslov i šutimo,ne tražimo ništa...
Prva greška je bila odigravanje one kup utakmice kad smo ispali. Znači kapetani obje momčadi se slažu da uvjeti nisu za igru ali se * zainatio i igra se...hebe se njemu dal će se netko ozlijedit i kakav će bit nogomet. Drugi dan,vrijeme milina. Tu je Zajec trebao nazvat povjerenika za natjecanje i reć mu kako stoje stvari,da je Strukan idiot i da Dinamo neće izać pa nek pišu 0:3 ali da ćemo se onda drugačije razgovarat.
Vidi cijeli citat
Ttazio bi da se igra u istoj satnici? Usporedujes to sa zadnjim kolom? Zadnje kolo je unaprijed regulirano dok kola prije toga nisu. Svaka promjena satnice zadnjeg kola je grubo krsenje regularnosti natjecanja. Znam da ste navikli.biti glavni serifi i da vam se ide niz dlaku, ali nemoj pretjerivati. Vi bi trazili...
Vidi cijeli citat
Znači Hajduk grubo krši regularnost natjecanja svojim zahtjevom da se utakmica u kojoj oni ne igraju igra onda kad oni misle da se teba igrat? A klubovi su se složili da se igra kad je bilo prvoobjavljeno. Ali eto Hajduku se to ne sviđa pa će se promijenit...
Ove sezone hajduku nisu pasali strani suci pa ih nismo ni imali u završnici,ovih zadnjih par kola dok se lomi prvenstvo.
Jel' to ta logika?
Vidi cijeli citat
Pricas potpuno netocno.
1. Procitaj HNS i UEFA pravila.
2. Hajduk nije nikad napisao niti objavio da mu ne pasu strani suci. To su ciste novinarske insinuacije.
Vidi cijeli citat
Pa i novinarske insinuacije su da je Strukan dobio zabranu da sudi Dinamu pa se to uporno ovdje gura kao narativ 🤷♂️
Vidi cijeli citat
Imas cak i na sluzbenoj stranici kluba proglas gdje se trazi izuzece Strukana.
Vidi cijeli citat
Po dobrom starom mitomanskom obicaju lazes, evo ti priopcenje i sad mi izdvoji gdje to pise da se trazi izuzece Strukana s Dinamovih utakmica:
Prije svega, GNK Dinamo čestita našim igračima što su prekjučer, unatoč potpuno nenogometnim i neregularnim uvjetima, dali sve od sebe, izašli na teren i borili se do kraja utakmice.
Nažalost, umjesto da uživamo u kvalitetnoj nogometnoj predstavi, svjedočili smo utakmici koja se odigravala u apsolutno neregularnim uvjetima, iz razloga poznatih samo glavnom sucu utakmice, koji nije htio odgoditi i prekinuti susret unatoč uvjetima u kojima je bila ugrožena regularnost utakmice, a još više i zdravlje igrača Osijeka i Dinama.
Stav GNK Dinama je da nogomet u ovakvim nenogometnim i po zdravlje opasnim uvjetima nema smisla jer zdravlje igrača mora biti od najveće važnosti i smatramo da sudac koji je odlučio i cijelo vrijeme bio neshvatljivog stava da se utakmica može igrati unatoč po zdravlje opasnim uvjetima, nikada više ne bi smio suditi na ovoj razini nogometa.
Utakmica s Osijekom je iza nas i to ne možemo promijeniti. Činjenica je da se Osijek bolje snašao na terenu i s(p)retno slavio i zbog toga im sportski pružamo ruku i čestitamo, ali iz svima jasno vidljivih razloga prisiljeni smo obratiti se Hrvatskom nogometnom savezu i sudačkoj komisiji jer smo razočarani jučerašnjim odlukama glavnog suca utakmice te očekujemo reakciju nadležnih tijela jer GNK Dinamo nema više povjerenja u njega i njegove sudačke odluke.
Naša je dužnost reagirati da se ovakve situacije nikada više ne ponove i da nogomet bude igran u nogometnim uvjetima koji omogućuju prije svega sigurne uvjete za igrače kako bi i oni i navijači mogli uživati u nogometnoj igri koju svi volimo.
GNK Dinamo."
Kolega Galinjo je rijetko u pravu ali ovaj put jest.
''GNK Dinamo nema više povjerenja u njega i njegove sudačke odluke'' je zapravo umiveni zahtjev za izuzećem suđenja Dinamu. Neko vrijeme i nije sudio.
Važno je odmah napomenuti da je većina navijača Dinama ovaj proglas ocjenila sramotnim pogotovo jer je Dinamo bio odgovoran za stanje terena.
[uredio Undertaker123 - 21. svibnja 2025. u 20:31]
Se smo vam zeli
- Najnovije
- Najčitanije


Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
3 sata•Španjolski nogomet

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
3 sata•SuperSport HNL

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
6 sati•Ostale lige

Lovro Banovec službeno predstavljen u Slaven Belupu
7 sati•SuperSport HNL

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
7 sati•SuperSport HNL

Zvučan posao na pomolu: Pariški prvoligaš želi dovesti bivšeg menadžera Chelseaja
12 sati•Francuski nogomet

Ekspresna zarada španjolskog giganta: Real aktivira klauzulu za veznjaka Coma
13 sati•Španjolski nogomet

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
3 sata•SuperSport HNL

Bruno Durdov došao do pogotka već u prvoj utakmici u novom klubu
6 sati•Ostale lige

Ekspresna zarada španjolskog giganta: Real aktivira klauzulu za veznjaka Coma
13 sati•Španjolski nogomet

Osijek doveo mlada pojačanja uoči početka sezone
7 sati•SuperSport HNL

Tottenham u izravnom ratu s Unitedom: Preotima mu dva transfera, a sada želi i njegovog igrača
16 sati•Engleski nogomet

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
3 sata•Španjolski nogomet

Simeone gubi prvu zvijezdu napada: 'Najbolja stvar za sve je transfer, želim ispuniti svoj san'
2 dana•Španjolski nogomet

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
2 dana•Talijanski nogomet





