Mrzim sve je napisao/la:
Pocinje sezona i odgovorni uporno ponavljaju da zele drugu ligu.Ok,ali kako?mi nismo ispali u trecu vec izbaceni iz druge.Tko je tu glup?tko tu laze?Tko je toliko naivan da povjeruje da cemo u jednoj sezoni u trecoj ligi vratiti dugove je zesci debil.Bit ce ista situacija kao i kad smo prije koju godinu ispali u drugu pa se nimo vratili dvije sezone i igrali sa svakaim otpadcima.Uprava vec sad zna da nece biti nista od druge lige,a vi dizite u nebesa upravu iz novog sela i ostale cobane u klubu.
Vidi cijeli citat
Mi nismo podnijeli licencu za drugu ligu navrijeme,i nije dug toliko bitan jer ako teku redovno obaveze i ispunjavaju se ,mi ćemo uči u drugu ligu ako to ostvarimo na sportskom polju..
Netrebaju se dugovi vratiti da bi to nešto značilo oko ulaza u ligu.