HNK Cibalia Vinkovci 2026/2027

123
...
91011
...
131415
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Fićo04
Fićo04
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.09.2024.
Poruka: 426
18. lipnja 2026. u 13:32

Nebeskoplavi je napisao/la:

Čitam sada Zmijavci prodali igrača za 200.000€.

Kada će naši sljepci tako nešto napraviti? (Nikada kada svi igrači imaju ugovore na 1 godinu, kao Sopić na kojem se sigurno moglo nešto zaraditi)

Vidi cijeli citat
 

Krivo čitaš. On je imao jednogodišnji ugovor, a 200k ide njemu i agentu kroz dvogodišnji ugovor.

[uredio Fićo04 - 18. lipnja 2026. u 13:32]
Nebeskoplavi
Nebeskoplavi
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.06.2025.
Poruka: 471
18. lipnja 2026. u 14:23
VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.560
19. lipnja 2026. u 17:33

Gledam jedan TV prilog na RTL-u gdje je Bosančić donio odluku kako će svake godine Vukovarsko-srijemska županija donirat 50.000,00€ za budući vukovarski stadion.

Zanima me samo zbog čega dok je bio gradonačelnik Vinkovaca 8 godina pod milim bogom ni centa nije uložio u renovaciju unutarnjeg dijela stadiona. O vanjskom da ni ne govorim!

Malo-malo sve više gradova kreću gradit stadione (Bjelovar, Opatija i već spomenuti Vukovar mi prvi padaju na pamet), a kod nas se čeka neka tragedija valjda da propadne istok ili zapad pa će se možda onda nešto pokrenut!?

Wunderkind
Wunderkind
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.09.2024.
Poruka: 139
19. lipnja 2026. u 18:18

Dok je bio gradonačelnik svake godine su oni "zna se" koji davali lovu za stabilizaciju i smanjenje duga, i još uvijek se nismo stabilizirali, tko ne zna o kakvim brojkama se radi sigurno misli da su u pitanju milijunski dugovi kojima nema kraja, a istina je da se banda lopovsko lažovska godinama privatno krasno dokapitalizirala....a klub di je tu je, uvijek dužni i bez licence.....kako to, kako to

Ante024
Ante024
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.05.2025.
Poruka: 727
19. lipnja 2026. u 18:23

Petar Brlek otišao u segestu

sikiricamartin
sikiricamartin
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.03.2026.
Poruka: 65
19. lipnja 2026. u 20:13

Ante024 je napisao/la:

Petar Brlek otišao u segestu

Vidi cijeli citat

Čestitam bivšoj upravi što ćemo se igrački raspasti

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
19. lipnja 2026. u 21:34

Taj Bosančić se prema Cibaliji uvijek odnosio kao zla maćeha, odvratno...

A i dalje nas očigledno spotiče gdje god stigne.

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
19. lipnja 2026. u 21:35

sikiricamartin je napisao/la:

Ante024 je napisao/la:

Petar Brlek otišao u segestu

Vidi cijeli citat

Čestitam bivšoj upravi što ćemo se igrački raspasti

Vidi cijeli citat


Živo me zanima kakav je plan za sljedeću sezonu i kakav kadar ćemo imati...

Većinom se svi sada zamaraju sa SP,  pa su domaće lige i vijesti ispale iz fokusa

sikiricamartin
sikiricamartin
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.03.2026.
Poruka: 65
20. lipnja 2026. u 08:31

Bojim se da tišina znači 0 bodova po pitanju igračkog kadra 

 

mojacibalia
mojacibalia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 2.175
21. lipnja 2026. u 10:28

Ostali aktivni, kod nas baš zatišje. Najgore je što nam igrači odlaze u konkurente. 

123
...
91011
...
131415
  • Najnovije
  • Najčitanije