HNK Cibalia Vinkovci 2026/2027

123
...
8910
...
121314
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Wunderkind
Wunderkind
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.09.2024.
Poruka: 139
15. lipnja 2026. u 21:00

To su bila vremena, svako gostovanje koreografija Lijepom našom, ovisi gdje se igra pa u tom stilu i koreo. Zadnje kolo Osijek i koreografija nešto u stilu Drage lege od sada nas pratite i u Europi.

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
15. lipnja 2026. u 21:16

Wunderkind je napisao/la:

To su bila vremena, svako gostovanje koreografija Lijepom našom, ovisi gdje se igra pa u tom stilu i koreo. Zadnje kolo Osijek i koreografija nešto u stilu Drage lege od sada nas pratite i u Europi.

Vidi cijeli citat


Samo šteta što su tu utakmicu naši odigrali bez nekakve borbenosti koliko se sjećam i koliko se uopće moglo vidjeti s one usrane tribine na gradskom vrtu na kojoj kao da si 5km udaljen od terena...

Da smo pobjedili bili bi 2. na kraju (ako se ne varam)

Sezona koja je rezultatski bila jebena, a financijski nas odvela u propast zbog ogromnih bonusa i premija 🤣

mojacibalia
mojacibalia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 2.175
15. lipnja 2026. u 22:47

Da je samo ta sezona... Nije se ništa naučilo pa su u sezoni kada su kod nas bili stoper Perković, Džoni, Tokić... imali bonuse za nastup(!?) koji su bili sve samo ne mali za drugoligašku Cibaliju. Perković konkretno 1000 ili 2000 kuna, da ne lažem.

[uredio mojacibalia - 15. lipnja 2026. u 22:48]
Kecbaia
Kecbaia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.09.2014.
Poruka: 1.508
16. lipnja 2026. u 07:42

MihoVK je napisao/la:

Braćo draga, ja sam na forumu iskopao sezonu kad je Cibalia bila treća, skoro druga u HNL-u, milina za čitati....

 

Vidi cijeli citat


To su lijepe uspomene i neka druga vremena ali od toga se neće živjeti dalje. To su bila neka ljepša normalnja vremena. Ni tada nije bilo puno novaca ali se nekako moglo egzistirati u prvoj ligi. Problem je danas što nema ljudi, barem ne onih sa znanjem. Danas se namještaju samo podobni. Bitno da je njihov i da kao kontroliraju sve pore društva. 

isvismosadasvama
isvismosadasvama
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.06.2022.
Poruka: 120
16. lipnja 2026. u 13:13

Ljubo Puljić prešao u Atalantu. Hoće li Cibalia dobiti naknadu za razvoj?

sikiricamartin
sikiricamartin
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.03.2026.
Poruka: 64
16. lipnja 2026. u 14:35

Karlovac opasno krenio sa pojačanjima.

Mi sretni što imamo bar predsjednika.

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
16. lipnja 2026. u 15:17

isvismosadasvama je napisao/la:

Ljubo Puljić prešao u Atalantu. Hoće li Cibalia dobiti naknadu za razvoj?

Vidi cijeli citat


Ako se ne varam on je sa 11god presao iz Cibalije u Osijek, a od koje godine se ono tek računa?

Od 12 do 21?

Ako je tako, ne dobijamo ništa nažalost...

Pitanje je uopće i koliko je Atalanta njega platila, jer mu je vrijednost bila pala na 100.000€ samo...

[uredio allen - 16. lipnja 2026. u 15:19]
Nebeskoplavi
Nebeskoplavi
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.06.2025.
Poruka: 470
18. lipnja 2026. u 12:21

Čitam sada Zmijavci prodali igrača za 200.000€.

Kada će naši sljepci tako nešto napraviti? (Nikada kada svi igrači imaju ugovore na 1 godinu, kao Sopić na kojem se sigurno moglo nešto zaraditi)

mojacibalia
mojacibalia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 2.175
18. lipnja 2026. u 12:43

Mislim da je tu dovoljno pojašnjeno na javnoj tribini na primjeru Bosaka. Nije prihvatio tri godine, nije prihvatio dvije godine i klub tu nema opcije neke posebne, uzmi ili ostavi. Žabecov primjer mi djeluje jedini realan, opcija produženja u slučaju ulaska u ligu ili nešto slično.

Nebeskoplavi
Nebeskoplavi
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.06.2025.
Poruka: 470
18. lipnja 2026. u 12:55

Mislim da su opciju Žabeca imali i Sopić, Kuzminski, Stapić i još njih par. 

123
...
8910
...
121314
  • Najnovije
  • Najčitanije