HNK Cibalia Vinkovci 2026/2027

123
...
789
...
121314
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Wunderkind
Wunderkind
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.09.2024.
Poruka: 139
15. lipnja 2026. u 11:31

Nebeskoplavi je napisao/la:

I tebi svaki kurac smeta.

Vidi cijeli citat


Smetaju mi takvi kao ti, prozivaš a siguran sam da pojma nemaš šta je istina, nego ti je MartinSikirica izvor informacija ili ti njemu nebitno, pošalji mi pp da se nađemo ili odjebi

Nebeskoplavi
Nebeskoplavi
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.06.2025.
Poruka: 470
15. lipnja 2026. u 11:41

Čovječe popij koje pivo i opusti se malo u životu, a kad ti je već do hvatanja svih onih koji se usude bilo šta reći protiv tvog pajde, pun ih je fejs, pa se idi tamo obračunavaj u komentarima ovog texta.

Wunderkind
Wunderkind
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.09.2024.
Poruka: 139
15. lipnja 2026. u 13:06

Pretvorili smo ovo u sve samo ne u ozbiljnu raspravu. Svi vi koji dotičnom nešto zamjerate siguran sam da ga možete pronaći bez problema, ali za to treba coyones. 

Mrzim sve
Mrzim sve
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 3.705
15. lipnja 2026. u 13:11

Puna su ti usta muda....

Ne vjeruj nikad gospodinu pimpeku jer on nema smisla za romantiku..
Uvjekgubimoalijevolimo
Uvjekgubimoalijevolimo
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.07.2017.
Poruka: 215
15. lipnja 2026. u 15:40

Ehhhh da je barem Ica najveci problem u klubu!!!

Koliko smo ono bez prve lige?

Wunderkind
Wunderkind
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.09.2024.
Poruka: 139
15. lipnja 2026. u 18:32

Svi sve znate, tko je na čijoj sisi i koliko dugo, i slična sranja. Nedavno smo imali javnu tribinu i svi junaci netragom nestaše, niti jedno pitanje u tom stilu, ovdje ste se također zaigrali, pa kad sam vas pozvao da se predstavimo jedni drugima kako i dolikuje (barem onako kako sam se ja predstavio) pa ste opet zanijemili, sad se frajer našao nabacivati mudima, i baš je cool fora jel tako drkadžije, to vam je domet. Kad dođem ovdje i pročitam vas miševe točno me sramota što ste vinkovčani, koliko uplašen moraš biti sa svojih 20/30/40/50 godina da ne smiješ reći ajjjjjjjmoooooooooooo.........

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
15. lipnja 2026. u 19:46

Koga boli kurac tko ima kolika jaja, i tko se kako zove ako cemo iskreno...?

Svi znaju tko sam ja (ili barem većina),  a uopće me ne zanima tko su ostali...ovdje sam da napišem svoje mišljenje pa kome se svidi, svidi, a kome ne, ne..nikad se nisam ni stidio, a kamoli bojao svog misljenja...sto sam puno puta osobno potpisan svojim imenom i prezimenom uputio svim zivim gradskim krkanima i uhljebima po vinkovcima. (Pogotovo onima u HDZ)

Ovo je forum i svrha i smisao foruma je iznošenje osobnih mišljenja...a ne da čim se netko ne slaže s nečijim mišljenjem da se odmah traži ime i prezime, adresa i OIB 🤣

jbt imamo blizu 50god, a ne 12 (ialo volio bih da mi je opet 12🤣)

Nije mi cilj se s nikim prepirati, samo mi zasmeta to sto kad se nesto napise, odmah se nekoga napada "tko si i sta si, i napisi prvo svoje ime i prezime prije nego sto opet nesto napises"...

Daj stanite na loptu malo, odrasli smo ljudi

Wunderkind
Wunderkind
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.09.2024.
Poruka: 139
15. lipnja 2026. u 20:19

Sve što si rekao podržavam, ali kad pojedinci ovdje prozivaju ljude imenom da uzimaju godinama lovu od Cibalije, onda budi dovoljno muško pa barem reci tko si i daj neki dokaz, a ne napisati ja sam čuo, jer to su ozbiljne optužbe.

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
15. lipnja 2026. u 20:23

Wunderkind je napisao/la:

Sve što si rekao podržavam, ali kad pojedinci ovdje prozivaju ljude imenom da uzimaju godinama lovu od Cibalije, onda budi dovoljno muško pa barem reci tko si i daj neki dokaz, a ne napisati ja sam čuo, jer to su ozbiljne optužbe.

Vidi cijeli citat


To se slažem, ako je to netko tvrdio. (Možda mi je promaklo)

MihoVK
MihoVK
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.08.2009.
Poruka: 403
15. lipnja 2026. u 20:46

Braćo draga, ja sam na forumu iskopao sezonu kad je Cibalia bila treća, skoro druga u HNL-u, milina za čitati....

 

Lako je navijati za Dinamo i Hajduk, neka se navija malo za sirotinju. (Stanko Mršić)
123
...
789
...
121314
  • Najnovije
  • Najčitanije