HNK Cibalia Vinkovci 2026/2027

123
...
678
...
121314
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
DigitalnaSjena
DigitalnaSjena
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.06.2025.
Poruka: 199
13. lipnja 2026. u 20:13

Citam da je vas Andrija Bubnjar dosao kod nas u Karlovac. Vidio sam da je bio izbacen iz momcadi zbog loseg ponasanja? Kakav je on kao igrac? 

VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.558
13. lipnja 2026. u 20:26

DigitalnaSjena je napisao/la:

Citam da je vas Andrija Bubnjar dosao kod nas u Karlovac. Vidio sam da je bio izbacen iz momcadi zbog loseg ponasanja? Kakav je on kao igrac? 

Vidi cijeli citat

Dobar igrač za ovaj rang, kvalitetom sigurno za gornju polovicu ove lige.

Z33
Z33
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.07.2010.
Poruka: 349
13. lipnja 2026. u 20:39

allen je napisao/la:


Gotovo, vise nemamo prvoligasa u klubu ...

Od kadeta sam ocekivao puno vise jbg...

Vidi cijeli citat

Jel nisu pioniri izborili ostanak na kraju? 

[uredio Z33 - 13. lipnja 2026. u 20:40]
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
13. lipnja 2026. u 20:46

Z33 je napisao/la:

allen je napisao/la:


Gotovo, vise nemamo prvoligasa u klubu ...

Od kadeta sam ocekivao puno vise jbg...

Vidi cijeli citat

Jel nisu pioniri izborili ostanak na kraju? 

Vidi cijeli citat


E da, moja greska.

Njih jos imamo.

sikiricamartin
sikiricamartin
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.03.2026.
Poruka: 64
13. lipnja 2026. u 23:30

allen je napisao/la:

Z33 je napisao/la:

allen je napisao/la:


Gotovo, vise nemamo prvoligasa u klubu ...

Od kadeta sam ocekivao puno vise jbg...

Vidi cijeli citat

Jel nisu pioniri izborili ostanak na kraju? 

Vidi cijeli citat


E da, moja greska.

Njih jos imamo.

Vidi cijeli citat


i ulazni kadeti 

VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.558
14. lipnja 2026. u 11:46

Nitko da iskomentira novu objavu od Ice.

Sad mu odjednom smeta politička veza novog predsjednika (kod prethodnih 20 to nije bio slučaj) i to što nije multimilijunaš. Čak piše i da nije navijač Cibalije. Šteta što u slučaju Ničeta mu to nije smetalo, već je imao onaj jedan hvalospjev za riganje gdje je pisao nešto u smislu da nije njega, ne bi ni imali umjetni pomoćni teren 🤮

 

Poduzetnička strana je baš kao i kod bivšeg predsjednika, oskudna. Očito grad- vlasnik ne može pronaći voljnog, financijski neovisnog poduzetnika koji bi tu funkciju obavljao volonterski (zanimljivo zadnji koji je to obavljao volonterski je 2018/19 godine bio Mijat Kurtušić) jer Cibaliji bi itekako dobro došlo da se primjerice ne mala predsjednička plaća preusmjeri na jednog ili čak dva igrača iz prve ekipe.
Žalosna istina je da od ove časne funkcije dokazani vinkovački poduzetnici ili sportaši bježe, stoga je kao i u slučaju sada već bivšeg predsjednika Mustapića, i Crnaića izabrala politika. Tu se ne trebamo zavaravati. Njegovi odnosi s bivšim gradonačelnicima Bosančićem i pogotovo Mladenom Karlićem su jako dobri i to u današnjem svijetu politike koji vlada sportom nije ništa loše. Ipak neshvatljivo nam je kako netko tko iskreno nije pratio Cibaliju ili ga nije zanimala sada sjeda u vruću predsjedničku fotelju no Crnaić nije ni prvi, a vjerojatno ni posljednji takav predsjednik.
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
14. lipnja 2026. u 11:53

Jasno je po komentarima tamo da se s time napisanim nitko ne slaže...čak i obrnuto, napali autora tj Icu.

I dosta mojih je nakon te objave jučer otišlo na unfollow s te stranice, razočarani pročitanim.

Moram reći da nisam očekivao da će i Tompa onako reagirati, jer nisam mislio da su oni na suparničkim stranama..ali očito se puno toga promjenilo u zadnje vrijeme.

 

[uredio allen - 14. lipnja 2026. u 11:55]
sikiricamartin
sikiricamartin
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.03.2026.
Poruka: 64
14. lipnja 2026. u 12:10

VelKoz je napisao/la:

Nitko da iskomentira novu objavu od Ice.

Sad mu odjednom smeta politička veza novog predsjednika (kod prethodnih 20 to nije bio slučaj) i to što nije multimilijunaš. Čak piše i da nije navijač Cibalije. Šteta što u slučaju Ničeta mu to nije smetalo, već je imao onaj jedan hvalospjev za riganje gdje je pisao nešto u smislu da nije njega, ne bi ni imali umjetni pomoćni teren 🤮

 

Poduzetnička strana je baš kao i kod bivšeg predsjednika, oskudna. Očito grad- vlasnik ne može pronaći voljnog, financijski neovisnog poduzetnika koji bi tu funkciju obavljao volonterski (zanimljivo zadnji koji je to obavljao volonterski je 2018/19 godine bio Mijat Kurtušić) jer Cibaliji bi itekako dobro došlo da se primjerice ne mala predsjednička plaća preusmjeri na jednog ili čak dva igrača iz prve ekipe.
Žalosna istina je da od ove časne funkcije dokazani vinkovački poduzetnici ili sportaši bježe, stoga je kao i u slučaju sada već bivšeg predsjednika Mustapića, i Crnaića izabrala politika. Tu se ne trebamo zavaravati. Njegovi odnosi s bivšim gradonačelnicima Bosančićem i pogotovo Mladenom Karlićem su jako dobri i to u današnjem svijetu politike koji vlada sportom nije ništa loše. Ipak neshvatljivo nam je kako netko tko iskreno nije pratio Cibaliju ili ga nije zanimala sada sjeda u vruću predsjedničku fotelju no Crnaić nije ni prvi, a vjerojatno ni posljednji takav predsjednik.

Vidi cijeli citat

Ica nije mogao odoliti da ga ocrni jedva je dočekao.

Sad svaki potez koji nije u skladu s Icinim  svjetonazorom i njegovim stavovima bit će dodatno na streljani.

Već su ga ljudi počeli odjebavati,kako na fejsu tako i na ulici.

Vodio bi klub sa ulice i galameći sa tribine

Wunderkind
Wunderkind
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.09.2024.
Poruka: 139
14. lipnja 2026. u 17:10

A jbt pa na šta se ovdje vodi rasprava, na Icu i njegovo mišljenje, pa koga pametnoga za to boli ona stvar. Puna podrška novom predsjedniku, za kritike ćemo imati vremena i nadam se kako će ih biti što manje.

Nebeskoplavi
Nebeskoplavi
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.06.2025.
Poruka: 470
15. lipnja 2026. u 11:16

I tebi svaki kurac smeta.

123
...
678
...
121314
  • Najnovije
  • Najčitanije