HNK Cibalia Vinkovci 2026/2027

123
...
567
...
121314
Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Nebeskoplavi
Nebeskoplavi
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.06.2025.
Poruka: 470
12. lipnja 2026. u 08:29

Što si htio reći? Pola nisam razumio.

Koliko znam Crnaić je bio u igri kad je Dea napustila kormilo, ali tada mu nisu obećali ovo što su sada, pa se tada nije prihvatio ove uloge.

[uredio Nebeskoplavi - 12. lipnja 2026. u 08:30]
Wunderkind
Wunderkind
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.09.2024.
Poruka: 139
12. lipnja 2026. u 09:39

sikiricamartin je napisao/la:

vinkovci_056 je napisao/la:

MosaVinkulja je napisao/la:

Mladen Crnaić novi predsjednik Cibalije

Vidi cijeli citat

Ica na aparatima

Vidi cijeli citat


brzo će ga skinuti sa aparata,ima interesnih razloga za razliku u zimu,kad je isto Crnaić trebao postati predsjednik

Vidi cijeli citat


Opet ti mutiš već mutnu vodu, a nemaš hrabrosti reći ni svoje ime.

sikiricamartin
sikiricamartin
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.03.2026.
Poruka: 64
12. lipnja 2026. u 09:40

Nebeskoplavi je napisao/la:

Što si htio reći? Pola nisam razumio.

Koliko znam Crnaić je bio u igri kad je Dea napustila kormilo, ali tada mu nisu obećali ovo što su sada, pa se tada nije prihvatio ove uloge.

Vidi cijeli citat

Crnaić je bio u igri sad prije par mjeseci ali mislim da je tada Ica iskoristio svoj "veto"

 

obećati mogu svašta samo da bude netko predsjednik a kako će klub nakon toga funkcionirati lako ćemo
Imamo sad primjer s Musom

Wunderkind
Wunderkind
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.09.2024.
Poruka: 139
12. lipnja 2026. u 09:57

Ajb objasni nama neukima na koji način Ica ima veto??

SokolČikaleši
SokolČikaleši
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.04.2023.
Poruka: 1.106
12. lipnja 2026. u 17:53

Iskreno, ne vjerujem u njega, ali svu sreću mu želim.

Također, prvi potez mu mora biti napuštanje Aurelije jer mora biti posvećen samo jednom klubu, a vođenje dva kluba vjerujem da je vremenski, mentalno i logistički nemoguce uz moguće puno sukoba interesa npr, u dogovaranju sponzora daj cibi 10 aureliji 1, no po svim komentarima čini se sa nije takav, ali ipak to je potez da makne sumnje 

PlavaPtica98
PlavaPtica98
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.07.2021.
Poruka: 101
12. lipnja 2026. u 21:53

SokolČikaleši je napisao/la:

Iskreno, ne vjerujem u njega, ali svu sreću mu želim.

Također, prvi potez mu mora biti napuštanje Aurelije jer mora biti posvećen samo jednom klubu, a vođenje dva kluba vjerujem da je vremenski, mentalno i logistički nemoguce uz moguće puno sukoba interesa npr, u dogovaranju sponzora daj cibi 10 aureliji 1, no po svim komentarima čini se sa nije takav, ali ipak to je potez da makne sumnje 

Vidi cijeli citat


 

To i mene najviše zanima, prvo se čudim što napušta klub kojeg je stvorio i sport u kojem se daleko i visoko probio. Nemam neke pozitivne misli, više se bojim da će biti žrtveno janje, ali želim mu svu sreću 

Nikad nećeš biti sama...
Uvjekgubimoalijevolimo
Uvjekgubimoalijevolimo
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.07.2017.
Poruka: 215
13. lipnja 2026. u 15:58

Realno tko od prošlih predsjednika nije bio žrtveno janje? 

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
13. lipnja 2026. u 16:17

Cibalia - Trnje, kvalifikacije LIVE

 

 

https://www.youtube.com/live/0royGLSQfkA?is=33APMbb4KLdCs4eQ

[uredio allen - 13. lipnja 2026. u 16:17]
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
13. lipnja 2026. u 16:47

Nije dobro, na poluvremenu gubimo 0-1 i imamo igrača manje...

Da je barem zadržati ovih 0-1, pa da kadeti probaju izvući..

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
13. lipnja 2026. u 20:05

Gotovo, vise nemamo prvoligasa u klubu ...

Od kadeta sam ocekivao puno vise jbg...

123
...
567
...
121314
  • Najnovije
  • Najčitanije