Nitko da iskomentira novu objavu od Ice.
Sad mu odjednom smeta politička veza novog predsjednika (kod prethodnih 20 to nije bio slučaj) i to što nije multimilijunaš. Čak piše i da nije navijač Cibalije. Šteta što u slučaju Ničeta mu to nije smetalo, već je imao onaj jedan hvalospjev za riganje gdje je pisao nešto u smislu da nije njega, ne bi ni imali umjetni pomoćni teren 🤮
Poduzetnička strana je baš kao i kod bivšeg predsjednika, oskudna. Očito grad- vlasnik ne može pronaći voljnog, financijski neovisnog poduzetnika koji bi tu funkciju obavljao volonterski (zanimljivo zadnji koji je to obavljao volonterski je 2018/19 godine bio Mijat Kurtušić) jer Cibaliji bi itekako dobro došlo da se primjerice ne mala predsjednička plaća preusmjeri na jednog ili čak dva igrača iz prve ekipe.
Žalosna istina je da od ove časne funkcije dokazani vinkovački poduzetnici ili sportaši bježe, stoga je kao i u slučaju sada već bivšeg predsjednika Mustapića, i Crnaića izabrala politika. Tu se ne trebamo zavaravati. Njegovi odnosi s bivšim gradonačelnicima Bosančićem i pogotovo Mladenom Karlićem su jako dobri i to u današnjem svijetu politike koji vlada sportom nije ništa loše. Ipak neshvatljivo nam je kako netko tko iskreno nije pratio Cibaliju ili ga nije zanimala sada sjeda u vruću predsjedničku fotelju no Crnaić nije ni prvi, a vjerojatno ni posljednji takav predsjednik.