HNK Cibalia Vinkovci 2026/2027

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
mojacibalia
mojacibalia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 2.176
03. lipnja 2026. u 19:18

Vjerojatno bi igrao za te novce jer je jučer rečeno da je dogovor bio da ostaje kod nas, ako uđemo u prvu ligu, uz plaću u tom slučaju od 3.000 eura. Ako sam krivo čuo, netko će me ispraviti...

[uredio mojacibalia - 03. lipnja 2026. u 19:18]
SokolČikaleši
SokolČikaleši
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.04.2023.
Poruka: 1.107
03. lipnja 2026. u 20:22

On je ako se nevaram iz Zagreba, ulazi u 30-tu mi nemamo ambicija vrlo razumna odluka za iste čak i malo manje pare je otići u Kustošiju ili Karlovac, a vjerujem nakon ovakve sezone može i veće dobit.


allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
03. lipnja 2026. u 20:40

Nadam se da nam Pervan ostaje, igrač sa najjačim i najboljim udarcem u 2.HNL (Žuljević ima dobre slobodnjake sa 40m, ali ipak je Pervan po meni iznad)

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
07. lipnja 2026. u 12:49

NK Lokomotiva vratila stalo ime, napokon.

VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.561
07. lipnja 2026. u 15:52

allen je napisao/la:

NK Lokomotiva vratila stalo ime, napokon.

Vidi cijeli citat

Nisam uopće ni upratio koji je razlog bio za micanje tog imena prije nekih 15tak godina ako se ne varam?

Pohvala za novu upravu u svakom slučaju 

[uredio VelKoz - 07. lipnja 2026. u 15:52]
Z33
Z33
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.07.2010.
Poruka: 349
08. lipnja 2026. u 07:43

Službeno jer nisu više imali nikakve veze sa Željeznicom, sad ne znam jeli to bio stvarni razlog.

tova4
tova4
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 29.08.2025.
Poruka: 41
08. lipnja 2026. u 10:18

I Ždralovi žele Žabeca, navodno je jako blizu

Nebeskoplavi
Nebeskoplavi
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.06.2025.
Poruka: 471
09. lipnja 2026. u 12:31

Tko nam je sve 100% otišao?

sikiricamartin
sikiricamartin
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.03.2026.
Poruka: 65
11. lipnja 2026. u 16:01

Spominje se Žabec u dosta klubova i mislim da smo njega sigurno prvog izgubili

Nebeskoplavi
Nebeskoplavi
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.06.2025.
Poruka: 471
11. lipnja 2026. u 16:03

Grujević, Bosak, Boban, Rubić, Kuzminski, Sopić, Kelić, Brlek, Galić, Stapić?

Mislim da većina ovih neće biti u našem dresu slljedeće sezone.

  • Najnovije
  • Najčitanije