HNK Cibalia Vinkovci 2026/2027

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
sikiricamartin
sikiricamartin
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.03.2026.
Poruka: 65
22. lipnja 2026. u 13:15

VelKoz je napisao/la:

allen je napisao/la:

Nebi se odrekao nase povijesti da znam da bi taj novi klub osvojio naslov prvaka hrvatske...

To sto neki mjenjaju klubove za koje navijaju i sto im nista nije bitno i sveto, to je njihov problem i njihova sramota.

Vidi cijeli citat

Wow zbog te velebne povijesti moramo trpit ovu golgotu zadnjih 15 godina koja djeluje kao kružni tok iz kojeg nema izlaza

Vidi, ako su jedni Rangersi, Parma, Napoli, Aek Atena danas uspješni klubovi sa velikim brojem navijača u svojim sredinama, što ne bi i mi probali njihovim putem se spustit dolje pa dosta lakše se podić?

Koga briga što će jedan pravni subjekt, zamjenit onaj drugi. Vidiš kako navijače GNK Dinama baš i ne dira to što je Mamić 2004. dodao slovo "G" i riješio se svih dugova. Dapače, kad čujem ove slavonske dinamovce (općenito jedna od najglupljih sorti ljudi) i danas ga slave kao genijalca i čudotvorca...

Ja sam siguran da smo mi 2018. se spustili rang niže u MŽNL Os-VK da bi danas već imali NAJMANJE jedno 3-4 sezona prve lige. Nešto kao Varaždin ajmo reć pa kome krivo kome pravo...

Vidi cijeli citat

ne vjerujem da su rukovodeće ekipe koje su bile od vremena ispadanja do dan danas sposobne napraviti što je napravio Varaždin

mojacibalia
mojacibalia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 2.176
22. lipnja 2026. u 14:23

Nije samo stvar "velebne povijesti". Ljudi su kroz 100 i nešto godina prolazili sve i svašta da bi očuvali klub, kontinuitet, opstali i zadržali svoj identitet i ono što su gradili da bi danas netko stavio potpis na papir i poslao klub u nepovrat. To je bar najlakše napraviti.

Da bi imali već par sezona prve lige, nema šanse. Mi nismo ni Rangersi ni Parma ni svi ostali navedeni, po mnogočemu... Kod nas je slično kao u Hajduku kad za Livaju kažu da je i plus i minus. Samo je kod nas politika umjesto Livaje, pomognu na 10 načina i na isto toliko načina odmognu.

Ja ne želim vjerovati da se ne može napokon okupiti ekipa stručnjaka koja će imati odriješene ruke i koja će napraviti posao kako spada, pa i pod cijenu da grad kao većinski vlasnik (!) svoja davanja svede na minimum. Ili je problem baš u tim odriješenim rukama.

Na kraju krajeva, nije mi jasno kako brigu vode da stvari funkcioniraju u gradskim firmama i agencijama, a ovdje dopuštaju cirkus godinama unazad, unatoč tom većinskom vlasništvu.

Bosančić je čak na pitanja odgovornosti pojedinaca znao odgovoriti da on nije policajac. Da, ali je bio većinski vlasnik i klub je bio "njegov". U Vodovodu bi npr. sigurno bio policajac, pa makar oni između sebe.

Mrzim sve
Mrzim sve
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 3.706
23. lipnja 2026. u 13:14

Otisao i Bojko.Jel Culjak iduci? 

[uredio Mrzim sve - 23. lipnja 2026. u 13:15]
Ne vjeruj nikad gospodinu pimpeku jer on nema smisla za romantiku..
sikiricamartin
sikiricamartin
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.03.2026.
Poruka: 65
23. lipnja 2026. u 13:22

Mrzim sve je napisao/la:

Otisao i Bojko.Jel Culjak iduci? 

Vidi cijeli citat

Sve je otvoreno koliko mi se čini

Samo je netko u školi nogometa zaključao vrata i nitko ne ide van

isvismosadasvama
isvismosadasvama
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.06.2022.
Poruka: 120
23. lipnja 2026. u 13:25

Mrzim sve je napisao/la:

Otisao i Bojko.Jel Culjak iduci? 

Vidi cijeli citat

Čuljak ostaje

Nebeskoplavi
Nebeskoplavi
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.06.2025.
Poruka: 471
23. lipnja 2026. u 14:12

Za Bojka mi je čudno da nije i prije otišao.

Mrzim sve
Mrzim sve
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 3.706
23. lipnja 2026. u 14:57

isvismosadasvama je napisao/la:

Mrzim sve je napisao/la:

Otisao i Bojko.Jel Culjak iduci? 

Vidi cijeli citat

Čuljak ostaje

Vidi cijeli citat

Svaka mu cast. Dijete i vojnik kluba.. Nadam se samo da postoji brka vizija pa će se i ovo preziviti. 

Znaci klub se zahvalio Bojku??svasta.

OK, prepostavljam sta se dogada iduce.Suradnja sa nekom agencijom i sve sta dolazi s tim. 

[uredio Mrzim sve - 23. lipnja 2026. u 15:03]
Ne vjeruj nikad gospodinu pimpeku jer on nema smisla za romantiku..
PlavaPtica98
PlavaPtica98
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.07.2021.
Poruka: 102
23. lipnja 2026. u 15:06

Nas je korona sezona spasila od ispadanja u trecu ligu, a treca jedinstvena nije baš jednostavna za osvojiti i vratiti se gore. U ovoj situaciji strah me najgoreg.

Nikad nećeš biti sama...
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
23. lipnja 2026. u 15:14

Mrzim sve je napisao/la:

isvismosadasvama je napisao/la:

Mrzim sve je napisao/la:

Otisao i Bojko.Jel Culjak iduci? 

Vidi cijeli citat

Čuljak ostaje

Vidi cijeli citat

Svaka mu cast. Dijete i vojnik kluba.. Nadam se samo da postoji brka vizija pa će se i ovo preziviti. 

Znaci klub se zahvalio Bojku??svasta.

OK, prepostavljam sta se dogada iduce.Suradnja sa nekom agencijom i sve sta dolazi s tim. 

Vidi cijeli citat


Jel nije Bojko došao iz samo jednog razloga, kojeg nismo ispunili, pa nije imalo ni smisla zadržati ga na ugovoru, a da ništa ne radi?

Mrzim sve
Mrzim sve
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 3.706
23. lipnja 2026. u 16:14

Kako da nista ne radi??pa bas u ovoj situaciji ti treba SD,vise nego ikada.Bojko voli klub i svoj je covjek.Ima dosta znanja o drugoj ligi i bio bi koristan.

Kaze da mu se klub zahvalio.Zato prepostavljam da cemo dobiti neke suradnike iz neke agencije.

Ne vjeruj nikad gospodinu pimpeku jer on nema smisla za romantiku..
  • Najnovije
  • Najčitanije