HNK Cibalia Vinkovci 2026/2027

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
23. lipnja 2026. u 16:26

Nemoj me shvatiti krivo, meni je Bojko jako drag i naš je i želim ga u klubu, ali u ovom trenu ne znam koliko opravdava svoju dosta veliku plaću...tj mislim ta pozicija, pogotovo u našim financijskim uvjetima gdje ti kakav god bio sposoban čovjek nemaš šta ponuditi igraču jer nemamo sredstava....

Vidio sam prije 2-3 mjeseca neke komentare da je viđen da kosi travu ili šta već na stadionu, jer kao SD nije imao šta raditi...

Nije da podržavam ili ne podržavam ovu odluku, samo mogu reći da razumijem odluku, pogotovo ako sljedeće sezone nije cilj 1.HNL ,(što po svemu viđenom nažalost nije)

Nama treba škola nogometa, i recimo zadovoljniji bi bio da su ga tu ubacili nego da su ga maknuli...

mojacibalia
mojacibalia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 2.175
23. lipnja 2026. u 16:33

Allene, šta znači dosta velika plaća? Nedavno si pisao da je Lučić imao 2500 eura, odnosno četiri puta više nego što je zapravo imao, tj. 600 eura. Ako je Musa imao 2000 bruto, ne vjerujem da je Bojko bio na više. U netu je Musa dakle bio na manje od 1500 eura.

Mrzim sve
Mrzim sve
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 3.705
23. lipnja 2026. u 17:47

Te price o placama i tko je sta kome rekao su postale zamorne..

Od napadanja prve lige do nemamo para za SD u roku dva mjeseca.

Pusimo suplje price i to je to.

Svaki normalan klub ima SD.Ciba treba SD i treba Bojka.
Svi mi zelimo dobro ali svake godine vrtimo istu suplju pricu.

Vidjet cemo tko će doci i preko koga dolaze novi igraci.

 

Ne vjeruj nikad gospodinu pimpeku jer on nema smisla za romantiku..
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
23. lipnja 2026. u 18:32

mojacibalia je napisao/la:

Allene, šta znači dosta velika plaća? Nedavno si pisao da je Lučić imao 2500 eura, odnosno četiri puta više nego što je zapravo imao, tj. 600 eura. Ako je Musa imao 2000 bruto, ne vjerujem da je Bojko bio na više. U netu je Musa dakle bio na manje od 1500 eura.

Vidi cijeli citat


Musa je bio sigurno na 2.500€, to je i sam rekao u podcastu, znači manje od toga nikako nije imao.

Za Bojka sam također tako čuo s više strana i to ne od nekih bezveznjaka i online bezveznjakovića.

Ponavljam da me netko krivo ne shvati, ja sam apsolutno za Bojka u Cibaliji, samo prije na trenerskoj poziciji....

A što se tiče plaća pojedinih igrača, pretpostavljam.da i ti znaš da to nije baš sve crno na bijelo kako piše službeno...ako te zanima tj ne znaš na šta mislim, javi se

allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.781
23. lipnja 2026. u 18:33

Mrzim sve je napisao/la:

Te price o placama i tko je sta kome rekao su postale zamorne..

Od napadanja prve lige do nemamo para za SD u roku dva mjeseca.

Pusimo suplje price i to je to.

Svaki normalan klub ima SD.Ciba treba SD i treba Bojka.
Svi mi zelimo dobro ali svake godine vrtimo istu suplju pricu.

Vidjet cemo tko će doci i preko koga dolaze novi igraci.

 

Vidi cijeli citat


Početkom 12.mjeseca mi je već rečeno da nemamo za kiflu, tako da nije to baš u 2 mjeseca...

MosaVinkulja
MosaVinkulja
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 20.12.2025.
Poruka: 36
23. lipnja 2026. u 19:15

Mrzim sve je napisao/la:

Kako da nista ne radi??pa bas u ovoj situaciji ti treba SD,vise nego ikada.Bojko voli klub i svoj je covjek.Ima dosta znanja o drugoj ligi i bio bi koristan.

Kaze da mu se klub zahvalio.Zato prepostavljam da cemo dobiti neke suradnike iz neke agencije.

Vidi cijeli citat

Citiram jednog igrača: oni su nama rekli da dođemo i kažemo svoje ambicije

toliko o sportskom direktoru

“Neka se pjesme o tebi, pjevaju svaki dan…”
Mrzim sve
Mrzim sve
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 3.705
23. lipnja 2026. u 20:16

Ma da,bas.. 

Ne vjeruj nikad gospodinu pimpeku jer on nema smisla za romantiku..
Uvjekgubimoalijevolimo
Uvjekgubimoalijevolimo
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.07.2017.
Poruka: 215
23. lipnja 2026. u 23:36

Malo kasnim sa upisom teme ali...

Zar ne mislite da bi promjenom ili dodavanjem slova u imenu cibe bio otvoren poligon za nove malverzacije istih koji su do toga i doveli? 

VelKoz
VelKoz
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2017.
Poruka: 3.560
jučer u 00:02

Uvjekgubimoalijevolimo je napisao/la:

Malo kasnim sa upisom teme ali...

Zar ne mislite da bi promjenom ili dodavanjem slova u imenu cibe bio otvoren poligon za nove malverzacije istih koji su do toga i doveli? 

Vidi cijeli citat

Mislim da bi se lakše došlo do novog potencijalnog investitora (vlasnika).

Stavi samo sebe za primjer da želis investitrat u neki xy klub iz nekog yx grada i da si upoznat sa činjenicom  da klub ima jako puno kostura u ormaru. Naravno da ćeš odustat od preuzimanja.

Nisam mislio da Grad Vinkovci treba nastavit bit vlasnik. Bitno je da se što prije promijeni većinsko vlasništvo kluba.

 

 

[uredio VelKoz - 24. lipnja 2026. u 00:03]
mojacibalia
mojacibalia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2013.
Poruka: 2.175
jučer u 11:26

Dobro, ali tko bi i kako vodio klub dok dođeš do situacije/ranga da si zanimljiv nekom investitoru?

S nekima možemo povući paralelu, s nekima nikako. Mi imamo, između ostalog, i stadionski kompleks koji traži svoje i to ne malo.

Po meni besmislena rasprava. Svatko svoje vizije ima, mišljenja, ali nekakvi stečaji opcija ne trebaju biti. Ako do toga i dođe, najmanje će nas se pitati.

  • Najnovije
  • Najčitanije