KN Torcida izdao je priopćenje koje prenosimo:
U nedjelju, 21.10., NAŠ Hajduk
igra
utakmicu s Istrom 1961. Nažalost, naš klub se nalazi u jednom od najtežih razdoblja u stogodišnjoj povijesti!
Zato pozivamo sve pripadnike Torcide i ostale navijače Hajduka da dođu u što većem broju na
stadion u nedjelju i na taj način pomognu Hajduku i pokažu koliko taj klub znači svojim navijačima. Split je odan Hajduku, Split Hajduka voli, i baš zato u ovom teškom trenutku za klub, Split mora disati za Hajduk! Dužnost svakog navijača Hajduka je doći u nedjelju na stadion! Podržimo pozitivne promjene u našem klubu, podržimo našu mladost i budimo vjetar u leđa Velikom Hajduku.
SPLITE, DIŽI SE NA NOGE! NE DAMO HAJDUK!
HAJDUK TO SMO MI! , stoji u priopćenju koje potpisuje KN TORCIDA