HNK Hajduk Split 2012/13

Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
09. siječnja 2013. u 01:01
Eric Delko je napisao/la:
kad se sjetim onog Maroka koji nam je tupio nedavno kak je Tešija za United a njihova omladinska bolja od naše
Vidi cijeli citat


Ima sam tu sreću da juniore i kadete Splita nisam često gleda, ali ono malo šta sam gleda je negledljivo. Igrači su apsolutne nule, 2-3 su solidna kvaliteta za HNL i to je to i još im uz svu muku Žužul gura "potentne" Imoćane. Lud'lo od škole 

[uredio Doktor baluna - 09. siječnja 2013. u 01:01]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
09. siječnja 2013. u 01:01
ali mene to malo čudi..kod slučaja Čerine (kad je trebao prijeći u Šibenik, a Šibenik nije mogao platiti tu naknadu) to je bilo kršenje nekog dioiničarskog zakona.
"Hajduk kao dioničko društvo taj novac ne može pokloniti nikome. Sutra nas stoga bilo tko od dioničara može pozvati na kaznenu odgovornost jer smo financijski oštetili društvo."

a sad ovo nije kršenje kad se opraštaju te naknade. volio bih kad bi mi netko upućeniji malo to razbistrio. po tome i sad neki dioničari mogu pozvati na kazn. odgovornost i kod ovih slučajeva u vezi Splita.

jer, gledajte ovo: "Bez straha od moguće kaznene odgovornosti teoretski bi odluku da se u određenom slučaju klub odrekne naknade za treniranje i razvoj igrača mogla donijeti samo Skupština Hajduka u slučaju da se s njom slože svi dioničari."

ja ne znam da je Skupština donijela ovakvu odluku..ko zna šta je smuljano
[uredio oskotok - 09. siječnja 2013. u 01:04]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
09. siječnja 2013. u 01:05
Kada Spiro bude aktivan,pitajte ga vezano uz Split,on ce to sigurno bolje znati,objasniti i pojasniti
u slucaju Jelavica mi je receno da mi ne bi trebali nista dobiti radi Malesa
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
09. siječnja 2013. u 01:07
ko moderira našu FB stranicu?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
09. siječnja 2013. u 01:08
vjerojatno Aras,zasto
Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
09. siječnja 2013. u 01:08
Ivan Aras?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
09. siječnja 2013. u 01:10
palenta je napisao/la:
vjerojatno Aras,zasto
Vidi cijeli citat


smeće postaje polako
prvo treba brisat razne kompleksaše i navijače drugih klubova a vidim i Uvijek Vjerni očito imaju domaću zadaću izgladit malo odnose čim lupaju glupe linkove i komentiraju,koga boli briga za drugu pobjedu Prosinečkog u Turskoj?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
09. siječnja 2013. u 01:12
ako mislis na komentare,ne vjerujem da on spava na Fejsbuku i prati tko sta pise
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
09. siječnja 2013. u 01:13
Eric Delko je napisao/la:

na šta bi liga spala da Hajduk i Dinamo krenu u fiskalizaciju naplaćivanja svih igrača koji su prošli omladinski pogon,pa ko bi to plaćao?niko normalan
činjenica je da smo mi pogodili u trampi Glumac-Milović a oni popušili
 
Vidi cijeli citat


Ma dogovor je u načelu pozitivan, ali trebalo je iskorisiti tu prednost naše škole pa da ne budu isti uvjeti i Splitu i nama. Ja mislim da smo u tom trenutku mogli još nešto izvući npr. pravo prvokupa.

Onaj izračun naknada koji sam stavio vrijedi od 2011. godine tako da je cijena naknade sad mizerna, konkretno Split (kad dogovor ne bi postojao) za Jelavića nama ne bi trebao uplatiti više od par tisuća eura tako da ovaj dogovor postaje s ovim iznosima naknada i bespredmetan ali u to doba nije tako bilo.

Imaš primjer i Šibenika gdje oni nama za te naknade duguju određeni iznos (mislim da je u pitanju oko milijun kuna za Blaževića, Kovača i Bačelića). Nije se moralo zahtjevati naplata tog duga ali se moglo razmišljati o nekoj vrsti kompenzacije pa se ne bi doveli u situaciju da sad zbog slučaja Rukavina moramo platiti višemilijunske iznose.

Uostalom činjenica je da smo mi dioničko društvo pa se sjećam da je tadašnji predsjednik Grbić isticao da se izlaže tužbi nekog dioničara ukoliko se odrekne te naknade (mislim da je u pitanju bio slučaj Čerina).
[uredio sky00 - 09. siječnja 2013. u 01:29]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
09. siječnja 2013. u 01:15
palenta je napisao/la:
ako mislis na komentare,ne vjerujem da on spava na Fejsbuku i prati tko sta pise
Vidi cijeli citat


da komentare
ma nema puno linkova na dan da stavljaju,ni previše komentara da se to nebi moglo malo bolje popratit i otpilit ove
  • Najnovije
  • Najčitanije