oskotok je napisao/la:
a sad ovo nije kršenje kad se opraštaju te naknade. volio bih kad bi mi netko upućeniji malo to razbistrio. po tome i sad neki dioničari mogu pozvati na kazn. odgovornost i kod ovih slučajeva u vezi Splita.
Vidi cijeli citat
Sve je regularno jer se potpisao ugovor između njih i nas u kojem se po principu uzajamnosti međusobno odričemo tih naknada, kako prošlih tako i budućih. Te naknade su kad se ugovor potpisivao bile veće nego je to sad predviđeno pravilnikom,a vrijeme je pokazalo da su oni financijski bolje prošli.
Takav ugovor ne treba odobriti Skupština, to ti je samo još jedan dokaz koliko je Grbić bio upućen u Statut kluba. Ali takav ugovor je po mom mišljenju trebao odobriti NO. Zašto? Zato što se radi o ugovoru koji je vjerojatno što se tiče trajanja duži od 18 mjeseci i što je vrijednost tog ugovora potencijalno veća od pola milijuna kuna.
Po meni je najveći minus što taj dogovor nije javno prezentiran.