HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
09. siječnja 2013. u 01:16
Eric Delko je napisao/la:
palenta je napisao/la:
ako mislis na komentare,ne vjerujem da on spava na Fejsbuku i prati tko sta pise
Vidi cijeli citat


da komentare
ma nema puno linkova na dan da stavljaju,ni previše komentara da se to nebi moglo malo bolje popratit i otpilit ove
Vidi cijeli citat

Komentari ispod Kouassija npr? Natira je mene oni debil da nešto napišen nakon 100 god
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
09. siječnja 2013. u 01:21
Cavani je napisao/la:

Komentari ispod Kouassija npr? Natira je mene oni debil da nešto napišen nakon 100 god
Vidi cijeli citat


između ostalog i to
al općenito u zadnje vrijeme ima previše trolova



@ Sky

sjećam se toga,al ne razumijem se previše u propise i tak to
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
09. siječnja 2013. u 01:23
Ma dobro, kakav je fejs općenito stranica je dobra. Zna se da su po forumima pravi konstruktivci
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
09. siječnja 2013. u 01:24
oskotok je napisao/la:

a sad ovo nije kršenje kad se opraštaju te naknade. volio bih kad bi mi netko upućeniji malo to razbistrio. po tome i sad neki dioničari mogu pozvati na kazn. odgovornost i kod ovih slučajeva u vezi Splita.
Vidi cijeli citat


Sve je regularno jer se potpisao ugovor između njih i nas u kojem se po principu uzajamnosti međusobno odričemo tih naknada, kako prošlih tako i budućih. Te naknade su kad se ugovor potpisivao bile veće nego je to sad predviđeno pravilnikom,a vrijeme je pokazalo da su oni financijski bolje prošli.

Takav ugovor ne treba odobriti Skupština, to ti je samo još jedan dokaz koliko je Grbić bio upućen u Statut kluba. Ali takav ugovor je po mom mišljenju trebao odobriti NO. Zašto? Zato što se radi o ugovoru koji je vjerojatno što se tiče trajanja duži od 18 mjeseci i što je vrijednost tog ugovora potencijalno veća od pola milijuna kuna.

Po meni je najveći minus što taj dogovor nije javno prezentiran.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
09. siječnja 2013. u 01:27
sky00 je napisao/la:
oskotok je napisao/la:

a sad ovo nije kršenje kad se opraštaju te naknade. volio bih kad bi mi netko upućeniji malo to razbistrio. po tome i sad neki dioničari mogu pozvati na kazn. odgovornost i kod ovih slučajeva u vezi Splita.
Vidi cijeli citat


Sve je regularno jer se potpisao ugovor između njih i nas u kojem se po principu uzajamnosti međusobno odričemo tih naknada, kako prošlih tako i budućih. Te naknade su kad se ugovor potpisivao bile veće nego je to sad predviđeno pravilnikom,a vrijeme je pokazalo da su oni financijski bolje prošli.

Takav ugovor ne treba odobriti Skupština, to ti je samo još jedan dokaz koliko je Grbić bio upućen u Statut kluba. Ali takav ugovor je po mom mišljenju trebao odobriti NO. Zašto? Zato što se radi o ugovoru koji je vjerojatno što se tiče trajanja duži od 18 mjeseci i što je vrijednost tog ugovora potencijalno veća od pola milijuna kuna.

Po meni je najveći minus što taj dogovor nije javno prezentiran.
Vidi cijeli citat


hvala na odgovoru..ako se ne krši Statut nemam ništa protiv
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
09. siječnja 2013. u 01:31
Cavani je napisao/la:
Ma dobro, kakav je fejs općenito stranica je dobra. Zna se da su po forumima pravi konstruktivci
Vidi cijeli citat


Ruzinu za moderatora
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
09. siječnja 2013. u 01:34
Eric Delko je napisao/la:
palenta je napisao/la:
ako mislis na komentare,ne vjerujem da on spava na Fejsbuku i prati tko sta pise
Vidi cijeli citat


da komentare
ma nema puno linkova na dan da stavljaju,ni previše komentara da se to nebi moglo malo bolje popratit i otpilit ove
Vidi cijeli citat


Istu stvar sam i ja primjetio, najbolje bi bilo kad bi se angažiralo par volontera od povjerenja da malo moderiraju te komentare ovako se pročita svakavih gluposti ali ponekad bude i neprimjerenog vrijeđanja.

Jedino što samo zapamtio je bilo da nam Kvasina na 30 metara trči skoro kao Bolt.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
09. siječnja 2013. u 01:39
Mislin da smo riješili i pitanje nadimka u slučaju potpisa ugovora
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
09. siječnja 2013. u 01:40
Sad slijedi igra "Identificirajmo Cavanija".
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
09. siječnja 2013. u 01:42
Možda san izbrisa post u međuvrimenu

Al popularan san i tamo, dok nisan brisa ima san lajkova ki pluseva ode.
[uredio Cavani - 09. siječnja 2013. u 01:46]
  • Najnovije
  • Najčitanije