HNK Hajduk Split 2012/13

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
09. siječnja 2013. u 22:33
oskotok je napisao/la:

ja sam to vidio na SD. Na "onaj" forum odem često vidit šta se piše, ali danas nisam..i nek ostane samo "onaj" forum..da se ne bi razvodnio, a kvalitetan je
Vidi cijeli citat


Pametno, tako sam ga štitija na SD-u, ali sam mislija da odi to nije toliko potribno, ali bolje da ostane "onaj" 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
09. siječnja 2013. u 22:34
Iman ja jednu lipu pričicu sa ''onim'' forumom al neću reć

Doktore, suv san sad. Možda dođe inspiracija posliN.
bozidar78
bozidar78
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.06.2010.
Poruka: 1.149
09. siječnja 2013. u 22:34
oskotok je napisao/la:

nego, oće ko od vas Hercegovaca iduću sridu na utakmicu? ima da prenesete dojmove 
Vidi cijeli citat


Naravno da se Hajduka u takvoj blizini ne propušta 

Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
09. siječnja 2013. u 22:36
mukte.hajdukovac je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
Nakon nekoliko dobrih vijesti naravno odma i samar, lo stile Hajduk...

neprovjerena informacija s jednog drugog foruma glasi - Kresic otpisa Eleza jer je precesto ozlijedjen i Elez ide u Lazio za  cca po milje eura...
Vidi cijeli citat


Bilo tu istine ili ne, ali kako bi Hajduk bio jedinstven i jedan jedini.,kad po svemu ne bi odudarao od većine klubova.,a to kažem zbog činjenice,da ko god da je par puta pogledao tog momka kako igra,koja mirnoća,tehnika i pregled igre,i da za tog momka nije bilo mjesta u Međugorju,zbog kojekakvih Kvasina i inih drugih (ovih,onih,njegovih). Ali,i to smo mi...
Vidi cijeli citat


Mislim da je Elez moga poć na pripreme, bar ovaj dio u Međugorje, ali realno on ne bi triba bit 5. stoper koji će uć 2-3. minute svako misec dana. Njemu je potriba igrat ili u juniore ili u Primorcu, ali mora igrat, a kako trenutno ne može upast isprid Maloče-Milovića, tj. nadam se uskoro Milić-Milović, onda nema potribe da ga se drži u prvoj momčadi kad u njoj može bit samo na klupi.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
09. siječnja 2013. u 22:37
Onaj forum je javna tajna. Ajd neka.

@ osk

nisam hercegovac , ali se osjećam prozvanim (). Ipak tada neću moći skočiti do Čitluka, eventualno na turnir u Gabelu.
Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
09. siječnja 2013. u 22:38
bozidar78 je napisao/la:
oskotok je napisao/la:

nego, oće ko od vas Hercegovaca iduću sridu na utakmicu? ima da prenesete dojmove 
Vidi cijeli citat


Naravno da se Hajduka u takvoj blizini ne propušta 

Vidi cijeli citat


Bravo, očekujemo iscrpan izvještaj...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
09. siječnja 2013. u 22:40
Pa objektivno Elez u ovoj situaciji je tek 5ti stoper i za njega je bolje da ode na posudbu da bi igra po godine godinu, bar dok se ne prodaju Maloca ili Milovic, u perspektivi za njega definitivno triba bit mista. Koliko san ja skuzia ovde se radi o tome da se na njega ne racuna UOPCE i da ima dozvolu da pridje u Lazio, sta je po meni katastrofa.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
09. siječnja 2013. u 22:40
''Onaj'' forum svi čitaju, samo se par iznimaka registriralo i piskara tamo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
09. siječnja 2013. u 22:42
Cavani je napisao/la:
''Onaj'' forum svi čitaju, samo se par iznimaka registriralo i piskara tamo
Vidi cijeli citat


ali sa:
Tajno ime, tajno ime
nisam lud da koristim se njime
Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
09. siječnja 2013. u 22:43
Cavani je napisao/la:
''Onaj'' forum svi čitaju, samo se par iznimaka registriralo i piskara tamo
Vidi cijeli citat


Samo mi je malo "umra" zadnjih dana... Sve mi nešto fali oko srca  

  • Najnovije
  • Najčitanije