HNK Hajduk Split 2012/13

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
09. siječnja 2013. u 22:43
Aubameyang je napisao/la:
Cavani je napisao/la:
''Onaj'' forum svi čitaju, samo se par iznimaka registriralo i piskara tamo
Vidi cijeli citat


ali sa:
Tajno ime, tajno ime
nisam lud da koristim se njime
Vidi cijeli citat


nisi ti bio na sportnetu dok je cavani ima drugi nick 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
09. siječnja 2013. u 22:52
Doktor baluna je napisao/la:


Samo mi je malo "umra" zadnjih dana... Sve mi nešto fali oko srca  

Vidi cijeli citat

A i nemaš o čemu pisat sad. A čin su izašla imena Kvasine i Hadžića svugdi se raspisalo, pa mi smo ode napizdili 10 strana minimum u pola dana Da malo prominin Dorisine riči, malo nan za raspravu triba...

Zrinkec nas ignorira
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
09. siječnja 2013. u 22:55

Kako gledate na pojačanja u Hajduku?

- Ne mislim da se Hajduk nešto specijalno pojačao, iako bih ja to volio. Mislim da najbolji posao trenutačno radi Rijeka. Iznimno kvalitetan posao radi Split, to me veseli.

Sad se samo nadam da će mu Kvasi i Brazilci zaprdit na Poljudu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
09. siječnja 2013. u 22:57
Doktor baluna je napisao/la:
Cavani je napisao/la:
''Onaj'' forum svi čitaju, samo se par iznimaka registriralo i piskara tamo
Vidi cijeli citat


Samo mi je malo "umra" zadnjih dana... Sve mi nešto fali oko srca  

Vidi cijeli citat


a malo vam je i naslov najaktualnije teme zastario..
Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
09. siječnja 2013. u 23:15
Gleda san samo ovo di se mi spominjemo, stoji da sigurno ide ali se ne zna je li na kraju 1. miseca ili za vrime isteka ugovora. Za Hajduk kaže da još ništa nije sigurno ali da se dogovorija u par detalja sa nama i da će još vidit...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
09. siječnja 2013. u 23:26
Cavani je napisao/la:
Gleda san samo ovo di se mi spominjemo, stoji da sigurno ide ali se ne zna je li na kraju 1. miseca ili za vrime isteka ugovora. Za Hajduk kaže da još ništa nije sigurno ali da se dogovorija u par detalja sa nama i da će još vidit...
Vidi cijeli citat


Nema se tu šta više gledat, ako je dogovarao detalje, onda su i krupne stvari riješene. Pitanje je samo za koliko bi ga Ried sada pusti, ako ostane može doći do problema kao npr. da mu ne daju igrat što bi bilo dosta loše.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
09. siječnja 2013. u 23:29
Dogovoria se s nama ali nije jos nista sigurno, sve opcije su otvorene pa tako i produzenje ugovora a spominje i interes jos jednog kluba.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
09. siječnja 2013. u 23:31
E, zajeb, nisan gleda odjeljak gori, stoji kako i Ried daje ponudu, znači nije sigurno da minja klub.

Evo van i na engleski ako meni ne virujete

LAOLA1: What were you to find?

Hadzic, I lead talks with Ried.

LAOLA1: That is, if a good offer comes from Ried, you prolong, if not, you go to Hajduk?

Hadzic: That I can not say. Hajduk is an option, but that does not mean I'm going to split. It may be that another club comes in the summer, or even the end of January. The fact is that I have agreed with Hajduk in certain points and I see a range of Ried. I take my time.

Uglavnom, fejs mu znamo, samo mislin da je kontraproduktivno da ga ''napadnemo'' na fejsu u stilu onih koji su bombardirali Kim Ojoa i ekipu
[uredio Cavani - 09. siječnja 2013. u 23:36]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
09. siječnja 2013. u 23:59
Ako je istina da je Krešić rekao Elezu da može ići onda mu pišem još jedan veliki minus, pa taj momak je ogromna perspektiva i kad Maloča i Milović napuste klub on bi trebao dobiti šansu u kontinuitetu. Nije čudno da ga Lazio prati jer ih je oduševio prošle godine na Kupu Karola Wojtyle, a sama činjenica da su spremni platiti pola milijuna eura za nekoga tko ima jedan seniorski nastup sve govori. A da ne spominjem da je izlika da se stalno ozljeđuje degutantna.

Hadžić u ovom razgovoru nije rekao ništa novo, mislim da se ponajprije čeka da nekoga prodamo kako bi se otvorio prostor da on već u ovom prijelaznom roku stigne kod nas.

Kad se još pridruže Brazilci to bi vjerojatno bilo to što se tiče dolazaka ali nama je još bitnije zaraditi ovaj rok kako bi mogli preživjeti do ljeta i riješiti sve dugove po pitanju Uefinog financijskog fair playa. Ne spominje se baš neki veliki interes za naše igrače, nekako je sve utihnulo po tom pitanju u zadnjih par dana.
  • Najnovije
  • Najčitanije