HNK Hajduk Split 2012/13

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2012.
Poruka: 4.764
10. siječnja 2013. u 00:06
Ali budimo realni nije ni Elez klasa Maloča a ako je pametan on sam bi trebao biti protiv odlaska
[uredio Medica001 - 10. siječnja 2013. u 00:08]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 8.186
10. siječnja 2013. u 00:08
Ne da mi se ni minus stiskat...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
10. siječnja 2013. u 00:23
Debeli Fesbaš je napisao/la:
kad će se i hoće li se uopće znati rezultati suradnje sa Galebom
baš me zanima koliko je mudanata prodano
Vidi cijeli citat


Mislim da će se ti podaci teško saznati prije kraja godine, a i očekivanja za ovu prvu godinu nisu velika. Ona će prije svega poslužiti kao orijenitir za novi, ovaj put dugogodišnji ugovor.

Što se tiče te suradnje meni strašno smeta jedna stvar, a to je da ni danas na web shopu Hajduka i Galeba nema tih proizvoda iako je izričito rečeno na predstavljanju ugovora da će biti dostupni od 19.12. prošle godine. U isto vrijeme proizvodi KK Split se bez problema mogu naručiti na Galebovoj web stranici.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
10. siječnja 2013. u 00:25
Uvik Kontra je napisao/la:
Nego, jel ih Mišo počeo gazit?
Vidi cijeli citat


Vidim da je Jakoliš već počeo stavljati led na stopalo, očito onda sve ide po Mišinom planu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
10. siječnja 2013. u 01:09
Nadam se da se Kresic zajebava za Eleza,a potvrdi li taj transfer NO
neka se upucaju
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
10. siječnja 2013. u 01:28
palenta je napisao/la:
Nadam se da se Kresic zajebava za Eleza,a potvrdi li taj transfer NO
neka se upucaju
Vidi cijeli citat


ne brini,pitat ćemo "momke iz Torcide" šta je istina
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
10. siječnja 2013. u 01:31
Krešić je debil! pa taj čovik će sve sjebat..di su mu one najave o našoj dici.

ma katastrofalno radi, loš potez Brbića. ovo sa Elezem je nenormalno..zamisli, ne računa se na njega..pa jel Mišo rekao da ga ne želi??

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
10. siječnja 2013. u 01:34
oskotok je napisao/la:
Krešić je debil!
Vidi cijeli citat


lakše malo
šjor Serhije još "snima situaciju"

nije valjda postavio kamere i pod tuševe?Bog zna samo šta je tamo snimio
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
10. siječnja 2013. u 01:49
Eric Delko je napisao/la:


nije valjda postavio kamere i pod tuševe?Bog zna samo šta je tamo snimio
Vidi cijeli citat


Ha čuješ, nije zađavla doveden Kvasina da podigne prosjek
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
10. siječnja 2013. u 01:53
Cavani je napisao/la:
Eric Delko je napisao/la:


nije valjda postavio kamere i pod tuševe?Bog zna samo šta je tamo snimio
Vidi cijeli citat


Ha čuješ, nije zađavla doveden Kvasina da podigne prosjek
Vidi cijeli citat


rasistu!

I.Z.Č. nadam se da čitaš
  • Najnovije
  • Najčitanije