HNK Hajduk Split 2012/13

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
maniacx
maniacx
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.11.2011.
Poruka: 3.757
10. siječnja 2013. u 09:13
Obadva!!!Obadva!!! Oba su pala!!!
...iz krvi i bola niknut će cvijeće, i nikad Torcida zaboravit neće...VUKOVAR!!!
Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
10. siječnja 2013. u 09:40
palenta je napisao/la:
Nadam se da se Kresic zajebava za Eleza,a potvrdi li taj transfer NO
neka se upucaju
Vidi cijeli citat

NO se, realno, nema šta mišat u klupsku sportsku politiku. Koliko znam ni Mišo nije obožavatelj Eleza, prema tome, ukoliko oni dva tako odluče, ne vidim razloga da se NO miša u to sve. Bez obzira koliko se ja ne slaga s odlaskom Eleza.

Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
10. siječnja 2013. u 09:45

Ante Majić Spirou objasnio u intrervjuu vrlo očite i lagane stvari, a tako teške roditeljima, prijateljima, rodbini i menadžrima 

Najdraži dio, ako smijem citirat: "Naši momci moraju znati da se neće obogatiti s prvim ugovorom kojeg potpišu s Hajdukom, ali Hajduk je puno više od gole mjesečne plaće i bonusa. Pa jedan Sharbini danas ima milijun dolara plaću. Brkljača i Marin Ljubičić imaju po 300,000 EUR. I to samo zato što su se prodali kao prvotimci Hajduka. Sjećate se slučaja Runje? On se na račun dvije trening utakmice za Hajduka prodao u Dansku. Eto, to je Hajduk!"

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.01.2010.
Poruka: 4.063
10. siječnja 2013. u 10:07
Doktor baluna je napisao/la:
palenta je napisao/la:
Nadam se da se Kresic zajebava za Eleza,a potvrdi li taj transfer NO
neka se upucaju
Vidi cijeli citat

NO se, realno, nema šta mišat u klupsku sportsku politiku. Koliko znam ni Mišo nije obožavatelj Eleza, prema tome, ukoliko oni dva tako odluče, ne vidim razloga da se NO miša u to sve. Bez obzira koliko se ja ne slaga s odlaskom Eleza.

Vidi cijeli citat

Objasni mi to miješanje, kakvo miješanje ako je za Eleza odbijena ponuda od 700 tisuća € ovo ljeto, zašto bi se prihvatilo 400 tisuća ovu zimu? Daj se malo zapitaj kakve pizdarije pišeš.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
10. siječnja 2013. u 10:47
I zašto Mišo nije obožavatelj Eleza?

Drago mi je da je Majić spomenuo Hannover, nije to slučajno. Dakle Miro pamet u glavu i potpiši. Samo bih volio da ubuduće nastupi NO kao cjelina a ne samo pojedinac u svoje ime.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.06.2008.
Poruka: 7.381
10. siječnja 2013. u 11:37
saga o jelaviću ide dalje..
http://sportske.jutarnji.hr/jelavic-senior---nismo-ucjenjivali-nikoga--mario-je-otisao-u-slaven-jer-ga-krsticevic-nije-htio-/1077497/

a otac mu bivši prvotimac
komu trebaju neprijatelji kad imaš ovakve prijatelje..
Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
10. siječnja 2013. u 12:40
ruzina je napisao/la:
Doktor baluna je napisao/la:
palenta je napisao/la:
Nadam se da se Kresic zajebava za Eleza,a potvrdi li taj transfer NO
neka se upucaju
Vidi cijeli citat

NO se, realno, nema šta mišat u klupsku sportsku politiku. Koliko znam ni Mišo nije obožavatelj Eleza, prema tome, ukoliko oni dva tako odluče, ne vidim razloga da se NO miša u to sve. Bez obzira koliko se ja ne slaga s odlaskom Eleza.

Vidi cijeli citat

Objasni mi to miješanje, kakvo miješanje ako je za Eleza odbijena ponuda od 700 tisuća € ovo ljeto, zašto bi se prihvatilo 400 tisuća ovu zimu? Daj se malo zapitaj kakve pizdarije pišeš.
Vidi cijeli citat


Stvar je vrlo jednostavna. Ja ne znam te sve informacije, da bi moga reć da su ovo lito imali ovo ono, sad to i to... I tu se NO može mišat. Ja sam prije svega mislija da ako je Krešić reka da na njega ne računaju, ne može doć neko iz NO i reć mi mislimo da je on dobar igrač i ne puštamo ga. A u ovom slučaju mogu stopirat transfer ako misle da će Hajduk bit financijski oštećen. Nadam se da smo se razumili...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.06.2010.
Poruka: 1.398
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.06.2010.
Poruka: 1.398
10. siječnja 2013. u 12:52
Po zadnjim informacijama jedan brazilac je ušao u avion a drugi još ćaska sa stjuardesom na ulazu. Inače, definitivno se radi o ovoj dvojici:   http://www.transfermarkt.co.uk/en/wellington-nem/profil/spieler_121988.html
                            http://www.transfermarkt.co.uk/en/rafael-sobis/profil/spieler_27376.html
Rizla
Rizla
Dokazano ovisan
Pristupio: 17.12.2010.
Poruka: 14.211
10. siječnja 2013. u 12:52
vezano uz moj osobni stav o jednom drugom igraču Hajduka, za Eleza mogu samo reć da mi već sad draži makar
sutra na Firulama stalno radija dvostruke servis greške i gazija crtu.
o nogometnim kvalitetama i visini mogućeg ugovora je deplasirano govorit.
koji pogodak u ništa.
pa se misli .......

M.K.:" Nisam nikoga poslao u materinu, nego sam im rekao da su pederčine." "Ich bin ein Venezianer" Hvala šta ste ubili Hajduk, osta nan je samo kaštelanski crljenak
  • Najnovije
  • Najčitanije