HNK Hajduk Split 2012/13

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
10. siječnja 2013. u 13:00
ruzina, jel istina da je često ozlijeđen (mada meni ta izlika zvuči smiješno)? koliko je u ovoj jesenskoj polusezoni propustio susreta?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
10. siječnja 2013. u 13:08
Rizla je napisao/la:
vezano uz moj osobni stav o jednom drugom igraču Hajduka, za Eleza mogu samo reć da mi već sad draži makar
sutra na Firulama stalno radija dvostruke servis greške i gazija crtu.
o nogometnim kvalitetama i visini mogućeg ugovora je deplasirano govorit.
koji pogodak u ništa.
pa se misli .......

Vidi cijeli citat


Normalan razgovor je otišao do igranja tenisa i zasluga. Sergije je rekao, svaki naš igrač je naše dite! Nebitno je rođen u Njemačkoj ili u Splitu. Kontaš? Onda ne možemo imati različite aršine za Eleza i Ljubičića. Daleko od toga da ja mislim da bi Elez trebao ići zato što je "previše ozljeđen", samo se pogodila ista/slična stvar što sam je iskoristio za malo podbadanje -  ne se ljutit radi toga.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2012.
Poruka: 4.764
10. siječnja 2013. u 13:12
toecutter je napisao/la:
Po zadnjim informacijama jedan brazilac je ušao u avion a drugi još ćaska sa stjuardesom na ulazu. Inače, definitivno se radi o ovoj dvojici:   http://www.transfermarkt.co.uk/en/wellington-nem/profil/spieler_121988.html
                            http://www.transfermarkt.co.uk/en/rafael-sobis/profil/spieler_27376.html
Vidi cijeli citat


Nemoj srat hahaha Welington Nem pa ko je nasjeo na ovo hahaha ja mislim da je on zadnji koji bi došao
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
10. siječnja 2013. u 13:22
Ja se jos uvik nadan da ovo sa Elezon nije istina...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.06.2010.
Poruka: 1.398
10. siječnja 2013. u 13:25
Medica001 je napisao/la:
toecutter je napisao/la:
Po zadnjim informacijama jedan brazilac je ušao u avion a drugi još ćaska sa stjuardesom na ulazu. Inače, definitivno se radi o ovoj dvojici:   http://www.transfermarkt.co.uk/en/wellington-nem/profil/spieler_121988.html
                            http://www.transfermarkt.co.uk/en/rafael-sobis/profil/spieler_27376.html
Vidi cijeli citat


Nemoj srat hahaha Welington Nem pa ko je nasjeo na ovo hahaha ja mislim da je on zadnji koji bi došao
Vidi cijeli citat


Radi se o provjerenoj informaciji iz povjerljivih izvora. Tebe cijenim kao konstruktivnog forumaša, i žao mi je što mi ne vjeruješ, ali uvjerit ćeš se uskoro!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2012.
Poruka: 4.764
10. siječnja 2013. u 13:28
toecutter je napisao/la:
Medica001 je napisao/la:
toecutter je napisao/la:
Po zadnjim informacijama jedan brazilac je ušao u avion a drugi još ćaska sa stjuardesom na ulazu. Inače, definitivno se radi o ovoj dvojici:   http://www.transfermarkt.co.uk/en/wellington-nem/profil/spieler_121988.html
                            http://www.transfermarkt.co.uk/en/rafael-sobis/profil/spieler_27376.html
Vidi cijeli citat


Nemoj srat hahaha Welington Nem pa ko je nasjeo na ovo hahaha ja mislim da je on zadnji koji bi došao
Vidi cijeli citat


Radi se o provjerenoj informaciji iz povjerljivih izvora. Tebe cijenim kao konstruktivnog forumaša, i žao mi je što mi ne vjeruješ, ali uvjerit ćeš se uskoro!
Vidi cijeli citat


meni bi bilo ludilo da dođe ako pogodis svaka ti dala
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.06.2010.
Poruka: 1.398
10. siječnja 2013. u 13:30
Medica001 je napisao/la:
toecutter je napisao/la:
Medica001 je napisao/la:
toecutter je napisao/la:
Po zadnjim informacijama jedan brazilac je ušao u avion a drugi još ćaska sa stjuardesom na ulazu. Inače, definitivno se radi o ovoj dvojici:   http://www.transfermarkt.co.uk/en/wellington-nem/profil/spieler_121988.html
                            http://www.transfermarkt.co.uk/en/rafael-sobis/profil/spieler_27376.html
Vidi cijeli citat


Nemoj srat hahaha Welington Nem pa ko je nasjeo na ovo hahaha ja mislim da je on zadnji koji bi došao
Vidi cijeli citat


Radi se o provjerenoj informaciji iz povjerljivih izvora. Tebe cijenim kao konstruktivnog forumaša, i žao mi je što mi ne vjeruješ, ali uvjerit ćeš se uskoro!
Vidi cijeli citat


meni bi bilo ludilo da dođe ako pogodis svaka ti dala
Vidi cijeli citat


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
10. siječnja 2013. u 13:33
S ekipom trenira i Josip Barišić, nekadašnji član Širokog koji je prešao u Hajduk , međutim, trenutno se sa Hajdukom spori i ukoliko riješi taj dio najvjerojatnije će karijeri nastaviti u Širokom.
Rizla
Rizla
Dokazano ovisan
Pristupio: 17.12.2010.
Poruka: 14.211
10. siječnja 2013. u 13:36
ne jebem izjave senilca iz Španjolske ni 5% među kojima je top i ona o dalmatinskom Bilbaou.

svaki igrač Hajduka koji je počeja ili nadograđiva nogometni razvoj bilo da je doša već kao kadet pa i junior može se tretirat kao "naše dite".

u tu grupu ti ne spada K.LJ., već seniorski igrač a i mladi reprezentativac

aršine kroji očito lik iz avatara prebacujući lopticu i da ga Mišo nije baš htio ili ne želi.
stav o doprinosu klubu je nemjerljiv, jedan je pridonija zna se koliko(statistika), drugi ni ne dobiva priliku radi čestog
"ozljeđivanja".
volija bi stoga imat na uvid nešto slično Elezovu medicinskom kartonu da bi ih moga uspoređivat.

reakciju na podbadanje nebi mjerio svojom reakcijom i postanjem na forumu.

ljut sam na kišu, zašto bi bija i na ova dešavanja. već viđeno.
M.K.:" Nisam nikoga poslao u materinu, nego sam im rekao da su pederčine." "Ich bin ein Venezianer" Hvala šta ste ubili Hajduk, osta nan je samo kaštelanski crljenak
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
10. siječnja 2013. u 13:47
oskotok je napisao/la:
koliko je u ovoj jesenskoj polusezoni propustio susreta?
Vidi cijeli citat


Bio je ozlijeđen na početku sezone oko mjesec, mjesec i pol dana (čitav 9. mjesec) ali je opet skupio 8 nastupa prošle polusezone. Zbog ozljede je propustio 5 utakmica u nizu, a 1 je propustio i zbog reprezentativnih obveza. Pričuva je bio na samoj jednoj utakmici i tad nije ulazio u igru, a zamijenjen je dva puta i to u zadnjem prvenstvenom kolu polusezone na poluvremenu utakmice protiv Zagreba i protiv Šibenika na samom kraju utakmice. Juniori su prošlu jesen imali ukupno 16 utakmica (od toga je 1 u kupu).

A na ovim podacima možemo zahvaliti ekipi koja je kreirala ovu stranicu http://hajduk.net/. Svaka im čast.
[uredio sky00 - 10. siječnja 2013. u 13:57]
  • Najnovije
  • Najčitanije