HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
11. siječnja 2013. u 00:12
sky00 je napisao/la:
Ako mi odlučujemo o ponudi onda je to pozitivno, samo još treba ponuda doći.

Sve kao odustaju od Primorca a na kraju će se uz pusta pojačanja boriti za prvaka.
Vidi cijeli citat

Šteta šta se nisu pojačali tamo di je najbitnije.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
11. siječnja 2013. u 00:13
sad je možda višak igrača, ali nakon prodaje ili nekih ozljeda biće kukanja kako nemamo igrača
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
11. siječnja 2013. u 00:14
Eric Delko je napisao/la:
Palenta imao je i Miličević 1+1 pa nije raskinuto nego je još u nas na sisi,ne?
Vidi cijeli citat


nek dođe ovdje..fali OSK-u stoper (igrao bi lagano, s po' snage) a mi Hajduku M. Vukovića (neki će skužit) bez odštete
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
11. siječnja 2013. u 00:16
mukte.hajdukovac je napisao/la:
Aubameyang je napisao/la:
marin57 je napisao/la:
Medju nasim juniorima sigurno postoje bar 2 ista ako ne i bolja igraca od ove dvojice i niko ne moze tvrdit suprotno.Neznam koji je smisao dovodit na posudbu igrace od 20 godina,ako dovodis na posudbu dovodis neka pojacanja koja su ti potrebna ne ovakve anonimuse,jos ih placamo svaki misec.Po meni los potez..
Vidi cijeli citat


nemoj da opet stavljam vesnu zmijanac i pašića

Doveli bi mi Iniestu u veznom redu, al nam fali tih 100 milijuna eura, stinica štaš.
Vidi cijeli citat


Možete Vi stavit i Brenu,jer ne traži niko "Iniestu"., ali voda je kod nas uprla do grla,a nije za bacit tih spominjanih 10 tisuća USD misečno,o tom se radi.
Vidi cijeli citat


dovodiš ono što možeš dovest i što možeš platit, svi bi mi vrhunske igrače, ali ne ide.

ostavi se toga Vi, živ bio
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
11. siječnja 2013. u 00:16
Cavani je napisao/la:
sky00 je napisao/la:
Ako mi odlučujemo o ponudi onda je to pozitivno, samo još treba ponuda doći.

Sve kao odustaju od Primorca a na kraju će se uz pusta pojačanja boriti za prvaka.
Vidi cijeli citat

Šteta šta se nisu pojačali tamo di je najbitnije.
Vidi cijeli citat


J.Š. će to u kratkom roku uigrati.  Znaš da se reklamirao po novinama da je spreman voditi i Hajduka, eto mu prilika da pokaže što (ne)zna.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2012.
Poruka: 4.764
11. siječnja 2013. u 00:17
Aubameyang je napisao/la:
sad je možda višak igrača, ali nakon prodaje ili nekih ozljeda biće kukanja kako nemamo igrača
Vidi cijeli citat


Imamo višak ali nemamo pravih igrača ako npr.prodamo Caktaša imati ćemo manjak igrača isto za Radoševića i Franka jer trenutno nemamo igrača koji bi mogli zakrpat tu poziciju

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 00:18
Eric Delko je napisao/la:
Palenta imao je i Miličević 1+1 pa nije raskinuto nego je još u nas na sisi,ne?
Vidi cijeli citat

1+1 je novinarski natpis
Ljubo Milicevic je 12.7.2011. potpisa ugovor do 30.6.2013.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.01.2013.
Poruka: 221
11. siječnja 2013. u 00:19
Aubameyang je napisao/la:
mukte.hajdukovac je napisao/la:
Aubameyang je napisao/la:
marin57 je napisao/la:
Medju nasim juniorima sigurno postoje bar 2 ista ako ne i bolja igraca od ove dvojice i niko ne moze tvrdit suprotno.Neznam koji je smisao dovodit na posudbu igrace od 20 godina,ako dovodis na posudbu dovodis neka pojacanja koja su ti potrebna ne ovakve anonimuse,jos ih placamo svaki misec.Po meni los potez..
Vidi cijeli citat


nemoj da opet stavljam vesnu zmijanac i pašića

Doveli bi mi Iniestu u veznom redu, al nam fali tih 100 milijuna eura, stinica štaš.
Vidi cijeli citat


Možete Vi stavit i Brenu,jer ne traži niko "Iniestu"., ali voda je kod nas uprla do grla,a nije za bacit tih spominjanih 10 tisuća USD misečno,o tom se radi.
Vidi cijeli citat


dovodiš ono što možeš dovest i što možeš platit, svi bi mi vrhunske igrače, ali ne ide.

ostavi se toga Vi, živ bio
Vidi cijeli citat

Ako vec imas nesto u svom dvoristu,a 2 mulca od 20 godina ka ova imamo,onda ne dovodis nesto isto/gore koje moras placat 2x vise i uz sve to imas 40% od eventualne prodaje.Pa ti i dalje sviraj kurcu na breni i zmijanci.Koji pacijent..
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
11. siječnja 2013. u 00:23
marin57 je napisao/la:
Ako vec imas nesto u svom dvoristu,a 2 mulca od 20 godina ka ova imamo,onda ne dovodis nesto isto/gore koje moras placat 2x vise i uz sve to imas 40% od eventualne prodaje.Pa ti i dalje sviraj kurcu na breni i zmijanci.Koji pacijent..
Vidi cijeli citat


I ja sam skeptičan ali ove Brazilce nikad nismo ni vidjeli na djelu pa ne možemo dati neke procjene od koga su bolji ili ne. I dajte ostanite .
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.06.2012.
Poruka: 739
11. siječnja 2013. u 00:29
po nekoj statistici higor i mateus su bolji od ove dovjice,ovog drugog nema na transfermarktu jbt
  • Najnovije
  • Najčitanije