Aubameyang je napisao/la:
mukte.hajdukovac je napisao/la:
Aubameyang je napisao/la:
marin57 je napisao/la:
Medju nasim
juniorima sigurno postoje bar 2 ista ako ne i bolja igraca od ove dvojice i niko ne moze tvrdit suprotno.Neznam koji je smisao dovodit na posudbu igrace od 20 godina,ako dovodis na posudbu dovodis neka pojacanja koja su ti potrebna ne ovakve anonimuse,jos ih placamo svaki misec.Po meni los potez..
Vidi cijeli citat
nemoj da opet stavljam vesnu zmijanac i pašića
Doveli bi mi Iniestu u veznom redu, al nam fali tih 100 milijuna eura, stinica štaš.
Vidi cijeli citat
Možete Vi stavit i Brenu,jer ne traži niko "Iniestu"., ali voda je kod nas uprla do grla,a nije za bacit tih spominjanih 10 tisuća USD misečno,o tom se radi.
Vidi cijeli citat
dovodiš ono što možeš dovest i što možeš platit, svi bi mi vrhunske igrače, ali ne ide.
ostavi se toga Vi, živ bio
Ako vec imas nesto u svom dvoristu,a 2 mulca od 20 godina ka ova imamo,onda ne dovodis nesto isto/gore koje moras placat 2x vise i uz sve to imas 40% od eventualne prodaje.Pa ti i dalje sviraj kurcu na breni i zmijanci.Koji pacijent..