HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
10. siječnja 2013. u 23:58
Eric Delko je napisao/la:
ako se ti dečki iz Brazila dovode na posudbu,onda sam apsolutno protiv njihova dolaska,ne vidim smisao takvog posla...
Vidi cijeli citat


Mene zanima tko će u situaciji ako se netko od njih pokaže kao odlično rješenje i dobije ponudu odlučiti da li je ona prihvatljiva, Fluminese ili mi. A jesu li oni na posudbi ili klasičnom ugovoru manje je bitno jer naši su ionako 1+1 godinu i dogovoreno je tko što plaća i kako se odšteta dijeli, samo ne znamo tko odlučuje o ponudi.

[uredio sky00 - 11. siječnja 2013. u 00:00]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
11. siječnja 2013. u 00:00
sky00 je napisao/la:
Eric Delko je napisao/la:
ako se ti dečki iz Brazila dovode na posudbu,onda sam apsolutno protiv njihova dolaska,ne vidim smisao takvog posla...
Vidi cijeli citat


Mene zanima tko će u situaciji ako se netko od njih pokaže kao odlično rješenje i dobije ponudu odlučiti da li je ona prihvatljiva, Fluminese ili mi. A jesu li oni na posudbi ili klasičnom ugovoru manje je bitno jer naši su ionako 1+1 godinu i dogovoreno je tko šta plaća i kako se odšteta dijeli, samo ne znamo tko odlučuje o ponudi.

Vidi cijeli citat


bez brige,šjor Šerđot snima situaciju i kad snimi odlučit će,samo opušteno!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 00:01
Ozobicu je najbolje da lipo aktivira opciju raskida,ili ode u primorac iz Stobreca
Taj momak u Hajduku i Spartaku gubi vrijeme


Znaci kada je dosao ovaj gospodin mozemo i neke zakljucke napraviti

vratari Blazevic,Kalinic,Vugdelija,Stipica   bekovi Lima,Jozinovic,Stojanovic     Vrsajevic,Mikanovic
stoperi  Maloca,Milovic,Nizic,Jonjic     centrala  Radosevic,Milic,Lustica,Kreso,Kovacic
krila Oremus,Jakolis,Basic,Tomas    Caktas,Tomicic,Casio  ,Bencun   centrala Andrijasevic,Patinho,Susic,Ozobic
napadaci Vukovic,Maglica,Kis,Caput

34 igraca,s time da se Bralic i Kuassi pokusavaju nametnuti za ugovor.. Otpali Obsivac te Kukoc i Dzoni(juniori,Primorac?)
od toga 31 profi ugovora,te 3 stipendijska!!

Samim time ,tu je sve lijepo vidljivo gdje je visak,a gdje eventualni manjak
Imamo visak 1 golmana,1 beka lijevog,visak na oba krila,u centrali imamo dva igraca viska,te imamo i napadaca barem jednog viska
Pod pretpostavkom da jednog vratara,Caputa,Tomasa,Tomicica,Bencuna posaljemo na posudbu,Malocu prodamo,te Ozobica vratimo u Moskvu,Basica ostavimo jos malo na cekanju u juniorima dodjemo do neke brojke koja bi pokrila sigurno proljetnu sezonu
A ako govorimo o minutazama i nekoj strategiji,onda bi prodaja Oremusa,Vukovica sigurno pomogla Basicu te Kisu da dodje do minuta,a do tada ja bih vise volio da oni igraju u juniorima nego da gube jos jednu polusezonu u neizvjesnom statusu

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 00:03
sky00 je napisao/la:
Eric Delko je napisao/la:
ako se ti dečki iz Brazila dovode na posudbu,onda sam apsolutno protiv njihova dolaska,ne vidim smisao takvog posla...
Vidi cijeli citat


Mene zanima tko će u situaciji ako se netko od njih pokaže kao odlično rješenje i dobije ponudu odlučiti da li je ona prihvatljiva, Fluminese ili mi. A jesu li oni na posudbi ili klasičnom ugovoru manje je bitno jer naši su ionako 1+1 godinu i dogovoreno je tko što plaća i kako se odšteta dijeli, samo ne znamo tko odlučuje o ponudi.

Vidi cijeli citat

Oni postaju igraci Hajduka,novinari nemaju tocne informacije
a ugovor 1 +1 daje Hajduk samim time ukoliko dodje ponuda npr u lito od milijun € za Cassia,Hajduk je taj koji odlucuje
da li ga ta ponuda zadovoljava,tj 400.000 €
Po meni iskreno postotak nije smio biti negativan,vec je minimalno trebalo 50-50,ili cak 60-40 jer mi malo vise riskiramo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 00:05
Cavani je napisao/la:
Bacan se na skauting patka, Cassiov uradak ima ocjenu dobar. Kritičar se zagubija negdi u skautingu da nas informira malo koji od ova 3 videa gledat
Vidi cijeli citat

dosla bolja polovica nepredvidjeno, nista od skautinga
ovo san ukra 10 sekundi foruma dok je isla radit kokice
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
11. siječnja 2013. u 00:07
Palenta imao je i Miličević 1+1 pa nije raskinuto nego je još u nas na sisi,ne?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 00:08
Takoder bi htio naglasiti jednu drugu vaznost,o kojoj se ne govori a to je na vrijeme potpisivanje ugovora sa Limom,Milicem,Andrijasevicem,Tomicicem,Dzonijem,Kovacicem te Radosevicem
na vrijeme treba potpisati ugovore do barem 2015. da moze trener u miru raditi a ne da strahuje oce li Lima u ljeto raskinuti ugovor
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2012.
Poruka: 507
11. siječnja 2013. u 00:10
Aubameyang je napisao/la:
marin57 je napisao/la:
Medju nasim juniorima sigurno postoje bar 2 ista ako ne i bolja igraca od ove dvojice i niko ne moze tvrdit suprotno.Neznam koji je smisao dovodit na posudbu igrace od 20 godina,ako dovodis na posudbu dovodis neka pojacanja koja su ti potrebna ne ovakve anonimuse,jos ih placamo svaki misec.Po meni los potez..
Vidi cijeli citat


nemoj da opet stavljam vesnu zmijanac i pašića

Doveli bi mi Iniestu u veznom redu, al nam fali tih 100 milijuna eura, stinica štaš.
Vidi cijeli citat


Možete Vi stavit i Brenu,jer ne traži niko "Iniestu"., ali voda je kod nas uprla do grla,a nije za bacit tih spominjanih 10 tisuća USD misečno,o tom se radi.
[uredio mukte.hajdukovac - 11. siječnja 2013. u 00:11]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2012.
Poruka: 4.764
11. siječnja 2013. u 00:10
Limu nemožemo vući i slijedeće godine moramo ga prodati isto kao Gigu i Oremuša osim ako ne žele smanjit plaču 30-40%
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
11. siječnja 2013. u 00:11
Ako mi odlučujemo o ponudi onda je to pozitivno, samo još treba ponuda doći.

Sve kao odustaju od Primorca a na kraju će se uz pusta pojačanja boriti za prvaka.
  • Najnovije
  • Najčitanije