Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
Ozobicu je najbolje da lipo aktivira opciju raskida,ili ode u primorac iz Stobreca
Taj momak u Hajduku i Spartaku gubi vrijeme
Znaci kada je dosao ovaj gospodin mozemo i neke zakljucke napraviti
vratari Blazevic,Kalinic,Vugdelija,Stipica bekovi Lima,Jozinovic,Stojanovic Vrsajevic,Mikanovic
stoperi Maloca,Milovic,Nizic,Jonjic centrala Radosevic,Milic,Lustica,Kreso,Kovacic
krila Oremus,Jakolis,Basic,Tomas Caktas,Tomicic,Casio ,Bencun centrala Andrijasevic,Patinho,Susic,Ozobic
napadaci Vukovic,Maglica,Kis,Caput
34 igraca,s time da se Bralic i Kuassi pokusavaju nametnuti za ugovor.. Otpali Obsivac te Kukoc i Dzoni(juniori,Primorac?)
od toga 31 profi ugovora,te 3 stipendijska!!
Samim time ,tu je sve lijepo vidljivo gdje je visak,a gdje eventualni manjak
Imamo visak 1 golmana,1 beka lijevog,visak na oba krila,u centrali imamo dva igraca viska,te imamo i napadaca barem jednog viska
Pod pretpostavkom da jednog vratara,Caputa,Tomasa,Tomicica,Bencuna posaljemo na posudbu,Malocu prodamo,te Ozobica vratimo u Moskvu,Basica ostavimo jos malo na cekanju u juniorima dodjemo do neke brojke koja bi pokrila sigurno proljetnu sezonu
A ako govorimo o minutazama i nekoj strategiji,onda bi prodaja Oremusa,Vukovica sigurno pomogla Basicu te Kisu da dodje do minuta,a do tada ja bih vise volio da oni igraju u juniorima nego da gube jos jednu polusezonu u neizvjesnom statusu