HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.06.2008.
Poruka: 7.381
11. siječnja 2013. u 01:23
[uredio galeb75 - 11. siječnja 2013. u 01:23]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.06.2008.
Poruka: 7.381
11. siječnja 2013. u 01:23
guenhwyvar je napisao/la:
Jebali vas vasi dojmovi na racun nekog clipa od par minuta. Najbolje je odma izasrat ekipu. Oni su gledali cile snimke utakmica i odlucili da ce biti pojacanja ako se priviknu na hnl. Amo ih pokusat podrzat umisto da ih izaseremo prije nego su dosli. Uostalom ovaj cassio ponavlja u ovom videu prodore 1na1 di navuce nakon toga po 2/3 igraca na sebe i onda uvik gurne lipi pas napadacu.
On neka po sredini cini cuda a kvasina i avdija po bokovima moglo bi bit dobro. Jos ako ovog tenka stave u napad. Ako su brazilci dobri dignut će cilom timu cijenu, posebno ako ostanemo malo diže u evropi. Znan otisa san predaleko ako mogu se nadat
Vidi cijeli citat


ozbiljan posao se ne radi preko snimki utakmica, tim prije što nam nikakva priša nije..
ovo je čisti loto..možda uspiješ..a možda i ne..
i ja gađam ovaj jebeni jackpot od 40 i nešto milijuna..al male su šanse
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2012.
Poruka: 507
11. siječnja 2013. u 01:24
galeb75 je napisao/la:
palenta je napisao/la:
Ja konkretno s njima nimalo nisam nesto zadovoljan na prvu
Nijedan nema minuta ozbiljnog nogometa

Patinho je sjedio na klupi Sportinga B,i skupio 32 minute,a Cassio igra po nekim livadama
Jos kada znam da ih ka moras trpiti za 40 % odstete koje vidjeti necemo po meni

Znam da nemozemo ocekivat neke ludilo igrace,ali trebalo se gledat 20,21 igraca Fluminensea,
ovi mi djeluju ko zesci otpaci tipa da Hajduk uvali nekome Spanjica i Asanovica

Video materijali su i sklepani ocito na nekim livadama kada su igrali,sta se mene tice,i mog dojma
nije to nista bogzna sta
Vidi cijeli citat


ne bi ja bolje napisao..
nejasne su mi skroz neke stvari..
ako smo već ušli u takav deal sa FLU..pa nije nam bilo o glavu da već ove zime dovodimo no name igrače koje nitko nije ni gledao..
što bi ja napravio..
očito  je ta ideja u nečijim glavama bila već duže vrijeme, pa kad je već tako trebali su odrediti čovjeka od struke..koji bi u budućnosti trebao kao skaut pokrivati Južnu Ameriku..da ode kod njih..na par mjeseci..da uči..da prati..da gleda..i onda u dogovoru sa klubom..mislim na trenera i SD..kad vidimo koja nam pozicija fali..da mi predložimo igrače koje bi uzeli..
ovo je čista pušiona..FLU je tu nemjerljivo bolje prošao..prije svega jer ćemo biti u kontradiktornosti..
plaćamo ih nekoliko puta više nego naše igrače..a ako ne budu bolji..neće igrati..a opet ako ne igraju kako ćemo ih prodat i bar pokrit uloženo u njih..

Vidi cijeli citat


Definicija cijele priče i sage oko karioka. Imam i lipi godina ali sam ostao čitati vas da sačekam ovakav komentar. Naklon!
Debeli Fesbaš
Debeli Fesbaš
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.11.2012.
Poruka: 166
11. siječnja 2013. u 01:25
guenhwyvar je napisao/la:
Jebali vas vasi dojmovi na racun nekog clipa od par minuta. Najbolje je odma izasrat ekipu. Oni su gledali cile snimke utakmica i odlucili da ce biti pojacanja ako se priviknu na hnl. Amo ih pokusat podrzat umisto da ih izaseremo prije nego su dosli. Uostalom ovaj cassio ponavlja u ovom videu prodore 1na1 di navuce nakon toga po 2/3 igraca na sebe i onda uvik gurne lipi pas napadacu.
On neka po sredini cini cuda a kvasina i avdija po bokovima moglo bi bit dobro. Jos ako ovog tenka stave u napad. Ako su brazilci dobri dignut će cilom timu cijenu, posebno ako ostanemo malo diže u evropi. Znan otisa san predaleko ako mogu se nadat
Vidi cijeli citat


Maglica i brazilci u ubojitoj kombinaciji nas vode prema Europi.. :D
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
11. siječnja 2013. u 01:26
galeb75 je napisao/la:
trebali su odrediti čovjeka od struke..koji bi u budućnosti trebao kao skaut pokrivati Južnu Ameriku..da ode kod njih..na par mjeseci..da uči..da prati..da gleda..i onda u dogovoru sa klubom..mislim na trenera i SD..kad vidimo koja nam pozicija fali..da mi predložimo igrače koje bi uzeli..
Vidi cijeli citat


Tako radi ozbiljan klub a mi tako nešto ne možemo organizirati ni za susjedne zemlje. Nažalost takva je realnost Hajduka danas. Treba još puno truda uložiti kako bi se stvari postavile na svoje mjesto. Međutim i dalje je primarni cilj da preživimo ovu sezonu a vrijeme polako curi.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 01:26
Apsolutno istu stvar sam ja rekao Spirou u vezi Brazilaca,ok ,potpisali smo suradnju
Ajmo lipo u sljedecih 6 mjeseci umisto sta cemo dovest video imena,poslat covika od povjerenja gori da nam
napravi analizu njihovih mladih igraca,bilo juniora,bilo graca oko prve momcadi,i donijeti zakljucak koji bi mogao pomoc

Neka je placa jednoga 20 tisuca kuna,a spominje se i 40 tisuca kuna.. Mi bi "ustedjeli" 500.000 kuna. Ja vjerujem za 500.000 kuna da bi 10 ljudi islo u Brazil na pola godine gledat igrace..
Na brzinu sam upisao Frankfurt -Rio,stoji 500 € karta za Brazil,za 2 smjera neka je ukupno 15.000 kuna
Neka je stan tamo 500 €,hrana 500 €,to je puta 6 6.000 €..ukupno 50.000 kn
Neka za taj put takoder dobije 1000 € dzeparca i neka mu je placa 3.000 €
Dolazimo do iznosa od 30.000 € za 6 mjeseci skautiranja!
U danasnje vrijeme neimastine,koji skaut nezaposleni bi to odbio?
a ti za tih 250.000 kn dobijes 6 mjesecni uvid u njihov kadar,jacinu lige itd

E to bi onda bila suradnja i smanjio bi se rizik posla,upoznali bi se igraci s covikom koji bi objasnio gdje dolazi,kako se igraci prodaju u Europu itd

Dinamo je s novcima isao u Juznu Ameriku,i pogrijesio u vecini slucajeva ,a mi cemo sada profitirat na nekim jazavcima koji nemaju minute seniorskog nogometa.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.06.2008.
Poruka: 7.381
11. siječnja 2013. u 01:34
da palenta, zato su mi te stavri nejasne..
jer niti smo niti ni ja iuzetno pametni pa se toga sjetili..već ti sama logika to nalaže..
e sad, uvijek kad se dešavaju nelogične stvari, život me naučio, nije to zato što su ti ljudi glupi..već zato što netko to namjerno radi jer vidi interes..
sky..moje i palentino razmišljanje nema veze s novcem i stanjem u kakvom smo mi..već sa zdravim razumom..evo i palenta je na brzinu izračunao koliko bi nas to došlo
guenhwyvar
guenhwyvar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2010.
Poruka: 2.673
11. siječnja 2013. u 01:36
Dobro onda idemo svi u gabelu i navijat kontra brazilaca. Ako su vec sklopili posa idemo vidit sta su kupili ako je smece jebiga prokockali smo nesto para ako ne onda smo na dobitku.
sve ovo nam je veliko upozorenje da se ne može bez trke i agresije u današnjem nogometu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 01:38
guenhwyvar je napisao/la:
Jebali vas vasi dojmovi na racun nekog clipa od par minuta. Najbolje je odma izasrat ekipu. Oni su gledali cile snimke utakmica i odlucili da ce biti pojacanja ako se priviknu na hnl. Amo ih pokusat podrzat umisto da ih izaseremo prije nego su dosli. Uostalom ovaj cassio ponavlja u ovom videu prodore 1na1 di navuce nakon toga po 2/3 igraca na sebe i onda uvik gurne lipi pas napadacu.
On neka po sredini cini cuda a kvasina i avdija po bokovima moglo bi bit dobro. Jos ako ovog tenka stave u napad. Ako su brazilci dobri dignut će cilom timu cijenu, posebno ako ostanemo malo diže u evropi. Znan otisa san predaleko ako mogu se nadat
Vidi cijeli citat

Snimku kojih utakmicu?
S kime taj Cassio igra,sa treceligasima?
Mozes mi objasniti kako su gledali snimku utakmica Patinha ako doticni ima tocnu 45 minuta seniorskog nogometa?
Oprosti ali i ja danas da odem u 2.zupanijsku ligu bi vjerojatno prolazio kojeg igraca i mogao sklepat video materijal kako ja nekoga prolazim

Svaki igrac svijeta ima svoje najbolje momente,tako je Anderson Costa zavrsio u Dinamu itd,trpa covik ko lud,
Anderson Costa danas ima 240 minuta u Brazilskoj drugoj ligi

Podsjetimo se da je iz vec jedne suradnje Fredija Fiorentinija u Hajduku prvog napadaca igrao Paraiba koji je zavrsio u 3.svicarskoj ligi,sada u nepoznatoj Brazilskoj ligi..dok desni bek Thiaginjo vec 2 godine nema kluba


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
11. siječnja 2013. u 01:44
galeb75 je napisao/la:

sky..moje i palentino razmišljanje nema veze s novcem i stanjem u kakvom smo mi..već sa zdravim razumom..evo i palenta je na brzinu izračunao koliko bi nas to došlo
Vidi cijeli citat


Nisam mislio da je u novcu problem nego jednostavno nemam još povjerenje da bi Hajduk tj. ljudi koji su na odgovornim pozicijama tako nešto mogli organizirati u ovom trenutku. I neke banalnije stvari im predstavljaju problem npr. ovaj cirkus danas s juniorima i neodaslanim pozivima za početak treninga dovoljno govori o svemu.

Što se tiče novca samo imam dojam da se nama navijačima gubi fokus s najbitnije stvari ove sezone, a zahvaljujući Uefi vremena je sve manje. Prioritet ovog roka je zarada, a nju je je u ovom trenutku jedino moguće ostvariti prodajom igrača. Bio bih puno sretniji da nikoga nismo doveli a da smo već sada osigurali tih 20-ak milijuna kuna. Što vrijeme curi bojim se da će i diskont biti veći.
  • Najnovije
  • Najčitanije