Daj molim te Paraiba nije los,daj o cemu pricas,mi ga razjebali
Pored svih klubova dosao je u hajduk i zavrsio onda nigdje i problem je u nama
ako cemo tako secirat,nitko u hajduku nije bio los,ni promasaj
Mozak ekipe ce nam biti balavac od 20 godina,sa 0 minuta seniorskog ozbiljnog nogometa? Daj mi reci da se zajebavas
I Opet cu postaviti logicno pitanje,po cemu je ovi Brazilac bolji od Franka ili Vukovica koje mi imamo za mjesto 10tke?
Pa svaka cast ovom Brazilcu,ali Franko je za njega doktor nogometa,9 mjeseci je razlika u godinama
Franko je reprezentativac umalo Hrvatske
Slozimo video materijal Gige Vukovica i dobit cemo bolje od ovoga,da mozak ekipe koji ne igra u SPortingu B
on je iz juniora izisao ima 2 godine!!!
Sta to znaci,da neko u hajduku se moze igrat,i dovodit svakakve igrace,jer ih se ne sije ljucat
AJMO biti muskarci, Ako ovaj bude pogodak neka Fredi dobije 20 tisuca kuna vecu placu,uz kriterije sta znaci pogodak
a ako fali,neka sam otidje iz KLUBA
ja cu mucat 6 mjeseci!!
ali to su sve Picke od ljudi,koji se igraju u klubu
a za pola godine ce im Lima uzet papire i otici ca,s time se ne bavi Fredi!
a cak bi kada se dovodi ovakve igrace,pristao na javno privatno partnerstvo
Evo Fredi i Kresic neka od svoje place izdvoje 20 tisuca kuna zajedno i neka ga placaju
Ja bi im dao 20 % buduce odstete
Hajduk neka plati ostalih 10 i neka uzme 20 % odstete!
Mozes misliti kako bi oni pristali placat iz svog dzepa ovaka skart
[uredio palenta - 11. siječnja 2013. u 02:04]