HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.12.2012.
Poruka: 15
11. siječnja 2013. u 02:16
dajmo im vrimena,mi smo ih birali naša uprava i slična sranja.Rade iste greške ka i drugi dovode igrače iz druge lige,jednog anonimusa iz belgijske(time zatvaraju misto elezu) dvojicu iz brazila(time zatvaraju misto kišu i tomičiću).Ali  nema veze,naši mi smo ih birali pa mogu šta ih volja.Fuj!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 02:18
guenhwyvar je napisao/la:
Nisan nigdi napisa ni da je bolji ni da je losiji jer nisan ekspert ka vi da mogu vidit iz clipa. Nego kazen da je lutrija i da ne pljucamo dok ne vidimo. Al inace ti ne uzimas u obzir jednu stvar.kad neki igra ima u njemackoj, engleskoj, brazilu... status ka franko u hnl-u onda je to u rangu svjetskih zvjezdica ozila i ekipe. Ja ti govorim da neces ni iz jedne lige dobit gotova priznata igraca besplatno.
Vidi cijeli citat


Sta je Hajduk? Caritas za probu igraca? Hrvatska lutrija,da 6 mjeseci ispita valja li neko ili ne valja?

Je besplatan je,samo igra za 5 tisuca € i za onoliko koliko ga prodas dobijas 40 %
A kljuc svega je da on ako ko igrac ne doprinese Hajduku u rezultatu prvenstveno jer u transferu je to mizerno 40 % od necega da je on veliki promasaj jer je dotle Kis mogao imat 3 gola na svom kontu i pola godine iskustva!


Misu takoder tu ne razumije,prica je o neiskustvu i neznam cemu,kako mu Kis ne moze igrat jer je neiskusan
a pobogu sta je onda ovi Patkinjo sa 45 minuta seniorskog nogometa?
Ili ce se sada promjeniti kriteriji i tudje govno ce bolje smrditi pa cemo istrpiti Patku od kojeg imamo 40 % naustrb Kisa od kojeg imamo 100 %
[uredio palenta - 11. siječnja 2013. u 02:21]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
11. siječnja 2013. u 02:20
galeb75 je napisao/la:
sky..što trebaju organizirat..?? poslat čovjeka dole??
oprosti..ako ovaj NO vadi govna koje su izasrali mnogi prije njih..i dobro rade..ako Brbić to isto radi..
da li je slanje skauta SF onda??

Vidi cijeli citat


Pa stvarnost nas uči da to jeste SF zbog toga što se ništa od toga što si napisao nije dogodilo. Zar ti ne govori dovoljno činjenica da juniori nisu bili obaviješteni kad im je trening. Očito smo organizacijski na jako niskoj razini, a osoba koja je u klubu za taj segment zadužena i koja je skoro pola godine snimala situaciju dopušta takve propuste. Zbog toga sam skeptičan da će se i u budućnosti nešto drastično promijeniti.

Brbić je učinio dosta dobrih stvari ali bojim se da je pogriješio u izboru Krešića kojem uz to slijepo vjeruje i kojem je dao potpuno odriješene ruke da radi po svom.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 02:23
Ima smisla sta govoris palenta sve ali... pod jedan u omladinskom pogonu nemamo izrazitog kreativca, najblizi tome je kadet Kuseta. U drzavi i okolici nema vise manje niko takvog profila da je dostupan za malo para i na nivou potrebnom nama. Ove likove smo dobili BEZ ODSTETE i samo za placu, dakle obojica kostaju sto tisuca eura za godinu dana nakon cega ih mozemo liferovat nazad ako nismo zadovoljni. Obojica igraju na poziciji koju smo trazili da popunimo - kreativac - i obojica su iz zemlje koja ako ista daje u nogometu to su kreativci. Fluminense nije nikakva prcija od kluba ni omladinske skole, a zaboravljas da u njihovoj juniorskoj ligi igras protiv igraca koji kasnije igraju na najvisem svjetskom nivou u manjem postotku, a vecina ih nadje angazman u ligama jacim od nase, ukljucujuci i drugu brazilsku. Dakle nije to nikakvo livadarenje tipa bosanska juniorska liga nego ozbiljno natjecanje koje je prosa npr jedan Neymar, Thiago Silva i da ne nabrajan sad dalje. Dakle neki nivo to je, i to ako mene pitas puno veci nivo nego nasa juniorska liga koja izbaci godisnje po 2-3 igraca koji mogu igrat u nekoj ozbiljnijoj ligi.

Po meni ovaj posal s brazilcima nije idealan ali nije ni toliki promasaj, ne budu li dobri idu nazad, budu li dobri isplatice sami sebe samo od ulaznica... ljudi su gladni atrakcije, poteza, uzbudjenja, triba to malo i marketinski gledat, pa cak i ove kazne za rasizam npr, drukcije ce nas gledat ako bude jedan skuri idol masa. Ne zelin ih sudit samo po videima ali ipak neke stvari mos vidit, a to je da su tehnicki obojica na nivou vise od vecine nasih igraca. Upitna moze bit fizicka sprema, voljni moment, takticka obucenost itd... Za sve te stvari po meni Miso ima lijeka.
guenhwyvar
guenhwyvar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2010.
Poruka: 2.673
11. siječnja 2013. u 02:24
znaci izgleda da san jedini ovakvog misljenja. Idemo imate mail hajduka, imate tribinu ili ako cete cekat skupstinu pa im recite kako stvari stoje. Ja ode lec jer me prsti bole od nabadanja a ujutro mi je i predavanje u osan uri. Za kraj cu rec dabog da nas crnjo i brazilci iznenade. (Samo nemojte ako se ispostavi da su losi meni to nabijat na nos jer nigdi nisan komentira njihovu kvaligetu)
sve ovo nam je veliko upozorenje da se ne može bez trke i agresije u današnjem nogometu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 02:25
Mi smo organizacijski 0 a pazi ovo,tko je sve mogao obavijestiti juniore

Predsjednik
Voditeljica ureda
Sportski direktor
Savjetnik predsjednika
Koordinator omladinske skole
Sef omladinske skole s diplomom
Skaut Hajduka
Trener Jarni
Trener Glavas

Nijedan nije stavio raspored treninga juniora za ovi tjedan,nijedan nije posla poruku,mail igracu,fejs porukuma neznam sta

Jedan igrac Primorca mi kaze da u pola godine otkad je otisao iz Hajduka,nije obavio nijedan razgovor s ikim iz Hajduka,a nas je igrac pod ugovorom.. Pa to je sramota!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 02:26
kadet Kuseta??! 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
11. siječnja 2013. u 02:28
palenta je napisao/la:
Ali koji je smisao da prodas Vukovica ,i onda uzmes Jakolisa,Kuasija,dva Brazilca
koji ce ti ispast isti iznos kao Vukovic pa cak i vise?

Vidi cijeli citat


Dolazimo sada do onoga mog drugog prioriteta a to je da dovedemo desnog beka, ali očito u klubu imaju drugačije mišljenje od mene pa im je ta pozicija dovoljno pokrivena. Osobno Jakoliša ne bih doveo jer ne znam ni što bi nam on trebao igrati. Navodno je tu zbog brzine. Ali ako su ga doveli zbog toga onda se postavlja pitanje zašto su nastavili potragu za sličnim tipom igrača pa su doveli i Kvasinu kojem je po svemu sudeći brzina isto glavna vrlina.

Uglavnom hoću reći da bih ja osobno posve drugačije vodio ovaj rok. Vrijeme koje su utrošili na Brazilce bih pokušao iskoristiti za prodaju Vukovića, a nakon toga bi tražio desnog beka. Uefa se ubacila sa svojim financijskim fair playom pa bi osiguranje novca za podmirenje tih dugova bio treći prioritet.
[uredio sky00 - 11. siječnja 2013. u 02:35]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 02:30
Sta se organizacije tice tu se slazen da smo jad i bijeda, dosta je vidit samo da oni u 2013 idu odustat od projekta druge momcadi nakon po godine, pa rumunjski drugoligasi vec imaju druge momcadi a nama pametnima ne triba, katastrofa

Sta se tice pozicija u ekipi, je malo je guzva u sredini, al mi proslu sezonu nismo imali alternaciju za Caktasa nikakvu, desno smo se patili s Oremusen pa se ozlijedia pa je igra Avdija... 
Ja to ovako vidin:
desni bek - Avdija, Oremus
desno krilo - Jakolis, Kouassi
livo krilo - Caktas, Tomicic
of, vezni - Andrijasevic, Susic
poluspica - Patinho, Cassio
napad - Maglica, Vukovic, Kis
posudba - Tomas, Bencun
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 02:31
palenta je napisao/la:
kadet Kuseta??! 
Vidi cijeli citat

Po godinama jos moze bit kadet iako igra za juniore
  • Najnovije
  • Najčitanije