guenhwyvar je napisao/la:
Nisan nigdi napisa ni da je bolji ni da je losiji jer nisan ekspert ka vi da mogu vidit iz clipa. Nego kazen da je lutrija i da ne pljucamo dok ne vidimo. Al inace ti ne uzimas u obzir jednu stvar.kad neki igra ima u njemackoj, engleskoj, brazilu... status ka franko u hnl-u onda je to u rangu svjetskih zvjezdica ozila i ekipe. Ja ti govorim da neces ni iz jedne lige dobit gotova priznata igraca besplatno.
Vidi cijeli citat
Sta je Hajduk? Caritas za probu igraca? Hrvatska lutrija,da 6 mjeseci ispita valja li neko ili ne valja?
Je besplatan je,samo igra za 5 tisuca € i za onoliko koliko ga prodas dobijas 40 %
A kljuc svega je da on ako ko igrac ne doprinese Hajduku u rezultatu prvenstveno jer u transferu je to mizerno 40 % od necega da je on veliki promasaj jer je dotle Kis mogao imat 3 gola na svom kontu i pola godine iskustva!
Misu takoder tu ne razumije,prica je o neiskustvu i neznam cemu,kako mu Kis ne moze igrat jer je neiskusan
a pobogu sta je onda ovi Patkinjo sa 45 minuta seniorskog nogometa?
Ili ce se sada promjeniti kriteriji i tudje govno ce bolje smrditi pa cemo istrpiti Patku od kojeg imamo 40 % naustrb Kisa od kojeg imamo 100 %
[uredio palenta - 11. siječnja 2013. u 02:21]