HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 01:44
I nemojte govoriti da Hajduk nema tog covjeka,Muzinic i Dzoni primaju lipu svotu novaca za svoj "posao"
a to sta oni nista ne rade,vec skautiraju Fredi i Kresic u tjedan dana. To je nemar!!
Ja za njihovu placu,nadjem 10 momaka koji bi prekopali Balkan ,a da ne govorim da npr jedan Ruzina sa fucking foruma
ima sada napisano 5 igraca za Hajduka,a Muzinic i Dzoni ako imaju jednog,ja konj bio!
u dva prijelazna roka,nisu pojacali ni kadete ni juniore nijednim igracem,a placamo dva krepila za hrvatske prilike nemalim novcem!
Najlakse je reci NEMOZE SE,kod nas je problem NECE SE
a kada treba dovodit igrace,tu smo svi prvi

Ja sam rekao spirou, Koliko tih sta su doveli nekoga su PRODALI IGRACA?
Fredi se izjasnio o Maglici ka super jackpotu,danas vec trazi nove napadaca
a onda ce isti kukat o ljubavi prema Hajduku,i kako propadamo i nemamo za place
a ja ih pitam,kako ce biti,kada umisto svoje kuce da sredite,gdje je svadja i nerad,pozivate goste
i docekujete ih skupim vecerama
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
11. siječnja 2013. u 01:48
fredi je izgleda čvršći nego ikad..kad on može na svoju ruku dovodit i pregovarat sa žnj igračima bez ičijeg znanja onda nemamo o čemu govorit.
ako od vas gaji iluzije da bi se njega mogli riješit po svemu sudeći uzalud se nadate
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 01:53
Takoder ,moj sky,u necemu grijesis
Osim same prodaje,kljuc je i u smanjenju troska,samim smanjenjem troska,smanjuje se visina koja ti treba za zaraditi
Povecanje nepotrebnog troska dovodi do problema likvidnosti,mozda ne sada,ali kroz tri mjeseca
Ne isplatis placu Kisu,on se naljuti,digne nos jer si doveo nekog jebivjetra i sta onda,ode buduca zarada u vjetar,ode igrac sa malim ugovorom,a ostaje npr Ivan Vukovic koji te nece dati na arbitrazu jer 200.000 € ce kapnuti kad tad


Ja sam stavio trosak odlaska u Brazil na gotovo idealno putovanje,Siguran sam da se u Brazilu moze naci jeftino i stan i prezivit s manjom lovom itd,i platiti manje zrakoplov itd Pa cak i dogovoriti suradnja u tom pogledu s Fluminenseom da odspava u njihovom hotelu,kampu..da se hrani u njihovom restoranu itd

Mi smo iz problema likvidnosti,podigli ljestvicu na gore sa jos vecim problemima
Znaci mi pretpostavljamo prodaju igraca Vukovica,Oremusa itd,iako realno sanse su 20 %,ali zato dovodimo Jakolisa,Nizica,dva Brazilca i stvaramo dodatni trosak

Takoder u klubu ostavljamo dva glasnogovornika,dva neradna skauta itd Mi smo srezali dvi cistacice,dva pomocna trenera,ali mi smo trebali SREZAT kompletan klub stavit na recesijski model da to tako nazovem!

Ako nema prodaje,nema dolazaka..Ako prodamo Malocu sa 60.000 € godisnje,onda ne mozemo dovest dva Brazilca za 100.000 € ukupno,i kukat kako nemamo novaca

Prodajemo Malocu,krpamo se s najtalentiranijim juniorom i na taj nacin uz odstetni novac,dobijamo i smanjnje mjesecnih rashoda za razliku njihovih placa
guenhwyvar
guenhwyvar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2010.
Poruka: 2.673
11. siječnja 2013. u 01:53
Jebat ga paraiba i nije bia tolko los. Mi nemamo nikakav program aklimatizacije igraca. On je zabia onaj gol i ozljedia se, nakon toga nije ni zaigra a posebno kad hajduk nije ima para za njih pa ga nisu nitili stavljat u igru jer su znali da ga moraju vratit doma. Cak mislim da smo ga mi i unistili al to je malo duza prica.

Imas pravo za scauting ali nama vec jako dugo fali mozak ekipe. I to pokusavaju dobit ubrazilcima. Istina da ne igraju u prvoj al ti midlis stvarno naci njihovog juniora koji igra za prvu momcad, prvo takve igrace se ne saljena posudbui kostaju ko svi igraci hajduka zajedno. Mi s ovim poslom dobivamo juniore koji nemaju mista u njihovoj prvoj a takvi ti nece imat snimke velikih utakmica.

Zato i kazen da je lutrija, al amo ih ne pljucat dok ih nevidimo. Ja cu otic pogledat iako trening dikoji i turnir u gabeli pa cu napisat koju
sve ovo nam je veliko upozorenje da se ne može bez trke i agresije u današnjem nogometu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 02:02
Daj molim te Paraiba nije los,daj o cemu pricas,mi ga razjebali
Pored svih klubova dosao je u hajduk i zavrsio onda nigdje i problem je u nama
ako cemo tako secirat,nitko u hajduku nije bio los,ni promasaj

Mozak ekipe ce nam biti balavac od 20 godina,sa 0 minuta seniorskog ozbiljnog nogometa? Daj mi reci da se zajebavas

I Opet cu postaviti logicno pitanje,po cemu je ovi Brazilac bolji od Franka ili Vukovica koje mi imamo za mjesto 10tke?
Pa svaka cast ovom Brazilcu,ali Franko je za njega doktor nogometa,9 mjeseci je razlika u godinama
Franko je reprezentativac umalo Hrvatske

Slozimo video materijal Gige Vukovica i dobit cemo bolje od ovoga,da mozak ekipe koji ne igra u SPortingu B
on je iz juniora izisao ima 2 godine!!!

Sta to znaci,da neko u hajduku se moze igrat,i dovodit svakakve igrace,jer ih se ne sije ljucat

AJMO biti muskarci, Ako ovaj bude pogodak neka Fredi dobije 20 tisuca kuna vecu placu,uz kriterije sta znaci pogodak
a ako fali,neka sam otidje iz KLUBA
ja cu mucat 6 mjeseci!!

ali to su sve Picke od ljudi,koji se igraju u klubu
a za pola godine ce im Lima uzet papire i otici ca,s time se ne bavi Fredi!

a cak bi kada se dovodi ovakve igrace,pristao na javno privatno partnerstvo

Evo Fredi i Kresic neka od svoje place izdvoje 20 tisuca kuna zajedno i neka ga placaju
Ja bi im dao 20 % buduce odstete
Hajduk neka plati ostalih 10 i neka uzme 20 % odstete!

Mozes misliti kako bi oni pristali placat iz svog dzepa ovaka skart
[uredio palenta - 11. siječnja 2013. u 02:04]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
11. siječnja 2013. u 02:08
palenta je napisao/la:
Takoder ,moj sky,u necemu grijesis
Vidi cijeli citat

Pa slažem se s tim što si napisao, zato sam i rekao da bi bio sretniji da smo prvo nekoga prodali pa tek onda krenuli u dovođenje igrača.

Znaš da sam prije pisao da je meni jedan od dva prioriteta ovog roka prodaja Vukovića, a to je prije svega zbog njegove plaće koja je debelo iznad okvira koji možemo podnijeti. I samim njegovim odlaskom bi smanjili troškove više nego što će nas opteretiti svi novopridošli igrači.
[uredio sky00 - 11. siječnja 2013. u 02:11]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.06.2008.
Poruka: 7.381
11. siječnja 2013. u 02:10
citirat ću sam sebe..
''jer niti smo niti ni ja iuzetno pametni pa se toga sjetili..već ti sama logika to nalaže..
e sad, uvijek kad se dešavaju nelogične stvari, život me naučio, nije to zato što su ti ljudi glupi..već zato što netko to namjerno radi jer vidi interes..''
sky..što trebaju organizirat..?? poslat čovjeka dole??
oprosti..ako ovaj NO vadi govna koje su izasrali mnogi prije njih..i dobro rade..ako Brbić to isto radi..
da li je slanje skauta SF onda??

guenhwyvar
guenhwyvar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2010.
Poruka: 2.673
11. siječnja 2013. u 02:13
Nisan nigdi napisa ni da je bolji ni da je losiji jer nisan ekspert ka vi da mogu vidit iz clipa. Nego kazen da je lutrija i da ne pljucamo dok ne vidimo. Al inace ti ne uzimas u obzir jednu stvar.kad neki igra ima u njemackoj, engleskoj, brazilu... status ka franko u hnl-u onda je to u rangu svjetskih zvjezdica ozila i ekipe. Ja ti govorim da neces ni iz jedne lige dobit gotova priznata igraca besplatno.
sve ovo nam je veliko upozorenje da se ne može bez trke i agresije u današnjem nogometu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.12.2012.
Poruka: 15
11. siječnja 2013. u 02:14
jada i igrača.Hahahah kodeks, NO
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 02:15
Ali koji je smisao da prodas Vukovica ,i onda uzmes Jakolisa,Kuasija,dva Brazilca
koji ce ti ispast isti iznos kao Vukovic pa cak i vise?

Moraju se vise srediti prioriteti u ekipi,ovako se stvarno ne moze poslovat
Mi moramo imat opciju ako se proda Maloca,ako se proda nitko,ako se prodaju Maloca i Radosevic
ako se proda Vukovic,ako se proda Oremus,Ako se proda Caktas

a mi jos nikoga nismo prodali,osim mozda Radosevica a na njegovo mjesto nismo doveli nikoga
ali zato krila pojacavamo ko da ce smak svijeta biti

Desno imas Vrsajevica,Oremusa,Jakolisa.. sva tri mogu igrat i beka i krilo,kako kvalitetno ovisi o X faktora
Ka juniore imas Mikanovica i Basica, zlu ne trebalo moze i Tomicic desno.. Cak i da prodas Oremusa npr nije strasno

Lijevo su Lima,Jozinovic,Stojanovic koji je i krilo.. te Caktas,Tomicic i sta ce ti vise itko..5 igraca za lijevu stranu,pa cak i da ode jedan bek,imas 4 igraca..a imas u juniorima Tomasevica i Mujana

i sta ce nama onda Kuassi i Cassio? a jos moramo gledat di cemo sa Susicem,Ozobicem te Bencunom i Tomasem

pa toga nema nigdje!


  • Najnovije
  • Najčitanije