HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 15:19
A mozda je Kis mora igrat poluspicu jer nismo imali koga da poveze vezni red i napad? Mozda se bas sad Kisu otvori vise mista u napadu di objektivno i triba igrat?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
11. siječnja 2013. u 15:21
Otvorija SN i odma me potiralo na wc
[uredio Cavani - 11. siječnja 2013. u 15:21]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2013.
Poruka: 80
11. siječnja 2013. u 15:24
kriticar je napisao/la:
A mozda je Kis mora igrat poluspicu jer nismo imali koga da poveze vezni red i napad? Mozda se bas sad Kisu otvori vise mista u napadu di objektivno i triba igrat?
Vidi cijeli citat


Ma Kiš je čisti špic igrač po meni, gleda sam ga još u Sesvetama i sad od kadeta odi.Mislim da ga Mišo stavi na polušpicu da momak nebi dava ono šta može
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2013.
Poruka: 80
11. siječnja 2013. u 15:27
Mislim da će Hajduk sa i tim nedokazanim Brazilcima zaradit više nego na Bencunu,Luštici,K.Ljubičiću jer njih nemožeš niti darovat nikome
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.01.2010.
Poruka: 4.063
11. siječnja 2013. u 15:28
mirkok je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
A mozda je Kis mora igrat poluspicu jer nismo imali koga da poveze vezni red i napad? Mozda se bas sad Kisu otvori vise mista u napadu di objektivno i triba igrat?
Vidi cijeli citat


Ma Kiš je čisti špic igrač po meni, gleda sam ga još u Sesvetama i sad od kadeta odi.Mislim da ga Mišo stavi na polušpicu da momak nebi dava ono šta može
Vidi cijeli citat

Kad si ga gledao u Sesvetama?

Ovo boldano je izjava za ludnicu.
Vidi cijeli citat

[uredio ruzina - 11. siječnja 2013. u 15:29]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.06.2008.
Poruka: 7.381
11. siječnja 2013. u 15:29
Jurica Radić..

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
11. siječnja 2013. u 15:30
-
[uredio Aubameyang - 11. siječnja 2013. u 15:32]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 15:30
Mislim da je Miso stavlja Kisa na poluspicu jer nije nesto brz ni jak da se moze hrvat sa dva stopera, a opet ima dobru kontrolu baluna, zna se zagradit. Da se mene pita ja bi igra sa dva napadaca bar na Poljudu pa bi bilo i za Kisa mista.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2013.
Poruka: 80
11. siječnja 2013. u 15:31
ruzina je napisao/la:
mirkok je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
A mozda je Kis mora igrat poluspicu jer nismo imali koga da poveze vezni red i napad? Mozda se bas sad Kisu otvori vise mista u napadu di objektivno i triba igrat?
Vidi cijeli citat


Ma Kiš je čisti špic igrač po meni, gleda sam ga još u Sesvetama i sad od kadeta odi.Mislim da ga Mišo stavi na polušpicu da momak nebi dava ono šta može
Vidi cijeli citat

Kad si ga gledao u Sesvetama?

Ovo boldano je izjava za ludnicu.
Vidi cijeli citat

Vidi cijeli citat


Odakle je Kiš doša u Hajduka