HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 15:56
mene jedino zanima njihova kvaliteta za prvu momcad,cak cu zaboraviti tih 40%
Samo neka donesu potrebnu kvalitetu a posto ce igrat barem jedan poluspicu
Ocekujem da nam osigura koji bod u prvenstvu te pomogne u kupu i to ne ulogom ala Ozobic vec svojom
Kvalitetom na terenu.Zelim mu puno srece,Cv ne daje naznake toga,ali eto mozda Fredi iznenadi
Mene ionako vise zanima koliko ce mladih igrat iz hajduka,kako ce financije izvuci te kako ce rjesiti pitanja ugovora
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.04.2012.
Poruka: 507
11. siječnja 2013. u 15:57
Cavani je napisao/la:
Nego, prati li Frfa u20 Copa Americu?
Vidi cijeli citat


Uh,ima strašan igrač broj 10 Kolumbijac i lijevi bočni br.11.
Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
11. siječnja 2013. u 15:59
mukte.hajdukovac je napisao/la:
Cavani je napisao/la:
Nego, prati li Frfa u20 Copa Americu?
Vidi cijeli citat


Uh,ima strašan igrač broj 10 Kolumbijac i lijevi bočni br.11.
Vidi cijeli citat


Mislim da ti Frfa iz fotelje neće dobro vidit brojeve...
Mali mu je ekran doma, jbg...
[uredio Doktor baluna - 11. siječnja 2013. u 15:59]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
11. siječnja 2013. u 16:00
Doktor baluna je napisao/la:
"Glavnina hajdukovaca uspješno odrađuje sve planirane zadatke, tek poneki imaju lakših zdravstvenih problema (Antonio Jakoliš, Slavko Bralić...) pa rade po posebnom programu." 
Vidi cijeli citat


Jakoliš je odmah prvi dan hladio stopalo, jučer je bio i u Mostaru na snimanju ali je sve u redu na snimci.

oskotok je napisao/la:
ali kako se još "tenisač" drži
Vidi cijeli citat


Krešo radi smanjenim intezitetom, ne žele ni riskirati s njim.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2012.
Poruka: 4.764
11. siječnja 2013. u 16:01
Sportski direktor Fluminensea je izjavio: "Ova 2 mlada igrača će vam biti odlična pojačanja, vraćate se u utrku za 1. mjesto. Držimo vam fige!"

a ovo je bila reakcija par sekundi poslije 
x-man:)
x-man:)
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.11.2011.
Poruka: 835
11. siječnja 2013. u 16:02
Zašto nitko ne želi otvoriti kladionicu: "Podogi kad će se Ljubučić opet ozlijedit" ? Već su tri dana priprema prošla, a Krešo još ne boluje. Vjerojatno će se u Turskoj ozljedit na nekoj prijateljskoj tekmi jer će biti opet najbolji na terenu, ali s previše pehova.

Nego, dokad taj ima ugovor u Hajduka? Njega je Andabak iz Njemačke doveo kao veliko pojačanje.

irilov
irilov
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.12.2009.
Poruka: 4.673
11. siječnja 2013. u 16:02
mene čudi da se još niko nije "ubacija" na neki fluminenseov forum i skupija poneku insajdersku o ovoj dvojici...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
11. siječnja 2013. u 16:05
irilov je napisao/la:
mene čudi da se još niko nije "ubacija" na neki fluminenseov forum i skupija poneku insajdersku o ovoj dvojici...
Vidi cijeli citat


Odmah si me podsjetio na situaciju kad se jedan izraelski novinar prijavio na jedan naš forum kako bi se raspitao o Jurici Buljatu čiji je transfer tada bio aktualan, koja je to sprdnja bila. Mislim da ga je to i prodalo tamo.
maniacx
maniacx
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.11.2011.
Poruka: 3.757
11. siječnja 2013. u 16:06
ma nemojte pljuvat po momcima...moglo bi to ispast dobro...a moglo bi i loše...sve u svemu ne triba skakat odma na prvu...ja sam dojma da nas čeka dosta velika rasprodaja i da su zato dovedeni pusti igrači...otić će Giga, Maloča, Lima, Zujo...itd...i tribat će igrača...nešta će se popunit iz omladine a nešta iz ovih ako budu dobri...
tko prođe Mišin drill makar će trčat kako triba...
Obadva!!!Obadva!!! Oba su pala!!!
...iz krvi i bola niknut će cvijeće, i nikad Torcida zaboravit neće...VUKOVAR!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
11. siječnja 2013. u 16:07
x-man:) je napisao/la:
Zašto nitko ne želi otvoriti kladionicu: "Podogi kad će se Ljubučić opet ozlijedit" ? Već su tri dana priprema prošla, a Krešo još ne boluje. Vjerojatno će se u Turskoj ozljedit na nekoj prijateljskoj tekmi jer će biti opet najbolji na terenu, ali s previše pehova.

Nego, dokad taj ima ugovor u Hajduka? Njega je Andabak iz Njemačke doveo kao veliko pojačanje.

Vidi cijeli citat


ugovor mu istječe ovo ljeto
  • Najnovije
  • Najčitanije