HNK Hajduk Split 2012/13

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Hektor333
Hektor333
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.04.2012.
Poruka: 2.360
11. siječnja 2013. u 20:57
Ima dosta portugalskih klubova koji imaju love i njihova liga je dosta kvalitetnija od naše. tamo su klubovi tipa: benfica, porto, braga, sporting, nacional, guimaraes
Da života iman dva oba bi tebi da'! HŽV!
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
11. siječnja 2013. u 20:57
Cavani je napisao/la:
http://www.facebook.com/cassio.gabriel.9887

Jel Fredi plaća jednu ili dvi karte?
Vidi cijeli citat



https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/318018_375418712553504_1453476167_n.jpg



http://www.story.hr/wp-content/uploads/2011/11/calello_ms-33-of-48.jpg


Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
11. siječnja 2013. u 21:43
naši uveli polusezonsku pretplatu..jel toga bilo do sada?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
11. siječnja 2013. u 21:46

Urednik brazilske Marce u šoku: 'Fluminense je Hajduku poslao davno zaboravljene igrače'

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
11. siječnja 2013. u 21:49
oskotok je napisao/la:
naši uveli polusezonsku pretplatu..jel toga bilo do sada?
Vidi cijeli citat


ja mislim da je to novost, ako ništa u zadnjih par godina
Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
11. siječnja 2013. u 21:55
Aubameyang je napisao/la:
oskotok je napisao/la:
naši uveli polusezonsku pretplatu..jel toga bilo do sada?
Vidi cijeli citat


ja mislim da je to novost, ako ništa u zadnjih par godina
Vidi cijeli citat


"U tijeku je prilagodba postojećeg i uvođenje novih softverskih rješenja za prodaju ulaznica, pretplata i članstva HNK Hajduk. Stoga će obnova članstva za 2013. godinu započeti tijekom sljedećeg tjedna..."

Ipak mislim da je ovo važnija novost 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
11. siječnja 2013. u 21:59
Ne može spavat od šoka pa je nazva svoje dobre prijatelje iz hrvatske Marce, kako to u Riu običavaju zvati Sportske Novosti.

Kakva li gafa Hajdukove uprave, upravljane nestručno od strane ulice.

U slijedećem broju intervju s poznatim hrvatskim nogometnim djelatnikom Željkom Širićem, popularnim Širkanom, o sudjelovanju čelnih Hajduka u antihrvatskom pokretu u Kraljevini SHS.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
11. siječnja 2013. u 22:00
Aubameyang je napisao/la:


Vidi cijeli citat



Baš bi od srca volija da ova 2 momka uspiju, čisto da usput začepe usta i ovoj gubi koja se nema muda ni potpisat.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.11.2012.
Poruka: 18
11. siječnja 2013. u 22:01
POGLEDAJTE OVO

http://www.youtube.com/watch?v=RBPXCUDTClY

Posljednje izbacivanje Dinama u ranijim kolima Kupa (prije Zadra)

video sam postavio ja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
11. siječnja 2013. u 22:03
Aubameyang je napisao/la:
oskotok je napisao/la:
naši uveli polusezonsku pretplatu..jel toga bilo do sada?
Vidi cijeli citat


ja mislim da je to novost, ako ništa u zadnjih par godina
Vidi cijeli citat


ali ajmo reć i da se poklopio raspored. Dinamo doma, polufinale kupa, ako Bog da i finale.

samo me zanima kakvu će cijenu stavit
[uredio oskotok - 11. siječnja 2013. u 22:04]
  • Najnovije
  • Najčitanije