HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
13. siječnja 2013. u 14:46
sky00 je napisao/la:


15 je Kvasina. Stipica, Kovačić, Caput i Bralić su isto dobili neke od tih brojeva, barem za ovaj dio priprema.
Vidi cijeli citat



Si siguran?
mozda
mozda
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 351
13. siječnja 2013. u 14:46
oskotok je napisao/la:
a taj Patinho je znači nešto a la Anas. Talent, ali u glavi cirkus

inače, prirodna selekcija čini svoje, taman će ih 25 ostati za Tursku
Vidi cijeli citat


Ako je neki baladiero ili kako vec,mislim da nema sta trazit dok je miso trener.ili ce se prominit,ili cao ,cao...

....bit ce bolje ,neko vice...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
13. siječnja 2013. u 14:47
oskotok je napisao/la:
a taj Patinho je znači nešto a la Anas. Talent, ali u glavi cirkus
Vidi cijeli citat



Nemoj tako, zna je doć sam avionom do Hrvatske.


Cavani, slažem se, bolje da Stipica koji je vjerojatno bolji golman kupi nastupe.
[uredio MODD - 13. siječnja 2013. u 14:49]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
13. siječnja 2013. u 14:50
MODD je napisao/la:
Si siguran?
Vidi cijeli citat


Da Čičak vidi što pišeš optužio bi te za rasizam.

Hrelja je privremeno uzeo 13-ku dok nema Jakoliša.
Debeli Fesbaš
Debeli Fesbaš
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.11.2012.
Poruka: 166
13. siječnja 2013. u 14:57
sky00 je napisao/la:


15 je Kvasina. Stipica, Kovačić, Caput i Bralić su isto dobili neke od tih brojeva, barem za ovaj dio priprema.
Vidi cijeli citat


Jesan ja čorav ili imamo dvojicu sa brojem 25?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
13. siječnja 2013. u 14:59
Debeli Fesbaš je napisao/la:


Jesan ja čorav ili imamo dvojicu sa brojem 25?
Vidi cijeli citat


koju dvojicu?
Debeli Fesbaš
Debeli Fesbaš
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.11.2012.
Poruka: 166
13. siječnja 2013. u 15:00
oskotok je napisao/la:
Debeli Fesbaš je napisao/la:


Jesan ja čorav ili imamo dvojicu sa brojem 25?
Vidi cijeli citat


koju dvojicu?
Vidi cijeli citat


Pa ovaj skroz livo, do Jozinovića, i ovaj skroz desno kojega Kvasi gleda ka tele u šarena vrata.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
13. siječnja 2013. u 15:01
Aubameyang je napisao/la:

10 (Tomičić)
13 (Jakoliš)
15 (Kvasina)
19
21 (Obšivać koji vjerojatno odlazi)
23 (Nižić)
26 (Caput)
Vidi cijeli citat


21 je sad preuzeo Miro Kovačić. A 19 je Stipica po svemu sudeći.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
13. siječnja 2013. u 15:06
Debeli Fesbaš je napisao/la:
oskotok je napisao/la:
Debeli Fesbaš je napisao/la:


Jesan ja čorav ili imamo dvojicu sa brojem 25?
Vidi cijeli citat


koju dvojicu?
Vidi cijeli citat


Pa ovaj skroz livo, do Jozinovića, i ovaj skroz desno kojega Kvasi gleda ka tele u šarena vrata.
Vidi cijeli citat


pa Caput (taj uz Kvasija) ima 26, već je cavani prije spomenuo. možda se čini da je 25, ali nije
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.02.2012.
Poruka: 2.347
13. siječnja 2013. u 15:17
Dvije stranice o brojevima
  • Najnovije
  • Najčitanije