HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 30.06.2010.
Poruka: 1.398
13. siječnja 2013. u 20:03
http://fotogalerija.hajduk.hr/2013-01-13-18-59/_MG_2709.jpg

Kolko se ja sjećam 88 je nosio Bulku a 90 Duje Čep, tako da su dobili bivšu opremu od dvojice vrhunskih tehničara

[uredio toecutter - 13. siječnja 2013. u 20:04]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
13. siječnja 2013. u 20:06
Bulku je svoje pošteno odradio..a mislim da smo nešto i zaradili na njemu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
13. siječnja 2013. u 20:07
I ja gledam odkud broj 88. Kad simpatični Bulku.
Rizla
Rizla
Dokazano ovisan
Pristupio: 17.12.2010.
Poruka: 14.209
13. siječnja 2013. u 20:34
navodno se nakon dolaska Brazilaca očekuje uskoro i dolazak dvije ili tri njihove navijačice, takozvane muze,
da domačoj splitskoj publici približe brazilski stil ......... navijanja.
bit ću slobodan i pretpostavit da su ovo te moguće krasotice:

Priscila do Couto,

Bianca Leao i


Ketlyn Brito.

nisan moga do sada na youtube nigdi iskopat neki njihov video isječak da vidin kako barataju loptom ili
lopticama, jesu li tehničarke i da li su defenzivno ili ofenzivno orijentirane.
ako tko šta više zna ili može šta nać neka postavi.
M.K.:" Nisam nikoga poslao u materinu, nego sam im rekao da su pederčine." "Ich bin ein Venezianer" Hvala šta ste ubili Hajduk, osta nan je samo kaštelanski crljenak
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
13. siječnja 2013. u 20:46
definitivno pojačanja
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.02.2012.
Poruka: 2.347
13. siječnja 2013. u 21:51
Bianca




guenhwyvar
guenhwyvar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2010.
Poruka: 2.673
13. siječnja 2013. u 22:17
Casio na ovoj slici baca malo na anasa?
sve ovo nam je veliko upozorenje da se ne može bez trke i agresije u današnjem nogometu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
13. siječnja 2013. u 22:17

Postotak od transfera

U Hajduku je bila praksa nekakvih dogovaranja s igračima oko postotka od transfera. I dok se takvi dogovori i mogu tolerirati kad se radi o igračima koji su došli sa strane, kao prinove, pogotovo pojačanja (a la Senijad Ibričić) onda nema ni govora o tome da se igračima iz vlastitog inkubatora daju bilo kakvi popusti. Nota bene, u slučaju Ibričić Hajduk je po ugovoru najprije odbio sve što je utrošeno, odnosno isplaćeno za tog igrača, pa se od ostatka dijelilo 75:25 posto za klub.

Bez namjere da ulazim u polemiku s Antom Majićem, članom Nadzornog odbora Hajduka, koji je rekao da “nisu postavili principe da bi ih gazili”, radi istine mora se znati da je načelo kako kod transfera svih sto posto pripada klubu, kad se radi i igraču iz pomlatka, postavljeno još u vrijeme bivšeg predsjednika Mate Peroša. I dobro je za Hajduka da je tako i da svi juniori unaprijed znaju što im pripada (Peroš je čak postavio limit mjesečnih primanja novaka od deset tisuća kuna brutto!).
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.01.2013.
Poruka: 39
13. siječnja 2013. u 23:35
http://www.youtube.com/watch?v=CxHpd-PI3vg 


bila bi steta kad nebi ostao
topisek
topisek
Željan dokazivanja
Pristupio: 24.06.2011.
Poruka: 653
14. siječnja 2013. u 00:15
Ima bolji video od brazilaca
  • Najnovije
  • Najčitanije