mukte.hajdukovac je napisao/la:
Čestitke kadetima i juniorima. Prijatelj mi je išao pogledat,i ostao je samo na kadetima. Uglavnom mi je prenio tu i tamo,skoro sve što je i kolega @palenta ovdje napisao(kao i uvijek dobar izvještaj). Iznimka je što je primjetio u Karlovca br.9 jak napadač.a kod nas je rekao da su stožerni igrači br.8 i br.10 u tehničkom smislu isto tako,i br.11 iznimne motorike i upornosti., ostalo iz prvih 11 prolazna ocjena.
Vjerujem kako bude prvenstvo odmicalo,da će i jedni i drugi biti sve bolji i bolji.
Vidi cijeli citat
Je jak je napadac,zabio je kako mi ruzina kaze dva gola,za prvi sam znao,ali za drugi nisam znao jer su 3 njihova bila na 5 metara sami pa me nije ni brigalo ko ju je pospremio u gol
8 Iso Hairlahovic, 10 Vojkovic 11 Balic