Ko sta radi, ja tu nista neznam osim da ide restrukturiranje,pa cemo vidjet sta ce od toga ispast
Samo mi je zanimljivo da se makne honorarca sa 5 iljada kuna,koji nije primio honorar pola godine
a ostavi se Muzinice,Dzonije koji valjda ni nemaju izvjestaj o radu
Imas intervju Kosora u Naprid Bili,nekih 11 pitanja,pa je ka reka,ako me trebate neka se jave
Inace,ako cemo o interesima i toj prici,mamin,tatin sin.. iako je to ne bitno..Kako igraju oni Spanjic juce,danas Mise,ono je tragicno..a jos je tragicnije znati da taj mali Roko Spanjic ima profi ugovor na nekih 30 tisuca kuna misecno!!
i takve stvari se ne rjesavaju
Ne produzuju se ugovori igracima,ma nema smisla pisat sve sta imaju za raditi,a ne rade
Lima im 2 miseca hoda po bilom svitu,a Kovacic "bolestan" igra u Omisu a oni pojma nemaju

[uredio palenta - 09. rujna 2012. u 23:57]