HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.05.2011.
Poruka: 538
09. siječnja 2013. u 00:22
Nesto sto nije uvezi Hajduka ali me čudi, kako to da je VELIKI Dinamo pustio(?) svog igraca Ademija da igra malonogometni turnir u Sinju, i Zagreb Trebotića
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 23.06.2012.
Poruka: 739
09. siječnja 2013. u 00:22
ha oskotok jelde da je nas avdo beton
Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
09. siječnja 2013. u 00:22
mailman73 je napisao/la:
Ma nitko nikoga nije ucjenjivao,jednostavno se nisu dogovorili,mali izgleda ne lezi Misi i tu je cijela prica...on stalmo trazi robusnog napadaca,a zasto Jelavica ne vidi kao takvog,ko to zna...to je sve koliko ja znam
Vidi cijeli citat

 

 Ne lagat  Pa upravo je Mišo izjavija da očekuje da će potpisat... Reci priki Jeli da više sreće negdi drugo...

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
09. siječnja 2013. u 00:24
bmw_m3 je napisao/la:
Nesto sto nije uvezi Hajduka ali me čudi, kako to da je VELIKI Dinamo pustio(?) svog igraca Ademija da igra malonogometni turnir u Sinju, i Zagreb Trebotića
Vidi cijeli citat


Lokomotiva, molim lijepo

ko kaže da to nije u ilegali?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
09. siječnja 2013. u 00:25
Cavani je napisao/la:
Turci su u bacanju para aktivni svaki prijelazni rok.
Vidi cijeli citat


meni je fascinantno kako ti ljudi imaju glupe sportske direktore i šta sve dovode,nije ni čudo da im je reprezentacija duže u banani a klubovi u Europi treća liga
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.05.2011.
Poruka: 538
09. siječnja 2013. u 00:25
Aubameyang je napisao/la:
bmw_m3 je napisao/la:
Nesto sto nije uvezi Hajduka ali me čudi, kako to da je VELIKI Dinamo pustio(?) svog igraca Ademija da igra malonogometni turnir u Sinju, i Zagreb Trebotića
Vidi cijeli citat


Lokomotiva, molim lijepo

ko kaže da to nije u ilegali?
Vidi cijeli citat


Da zbunio sam se, pa sigurno da je
s@lko dinamita$
s@lko dinamita$
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.04.2012.
Poruka: 2.102
09. siječnja 2013. u 00:27
palenta je napisao/la:

prvi dojmovi o Kvasiju su jako dobri
Vidi cijeli citat


išta konkretnije? :D
mailman73
mailman73
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.06.2012.
Poruka: 1.020
09. siječnja 2013. u 00:27
Nikad vidio malog,pa danas sam pitao MODD-a kakav je to igrac,jer me zanimalo cemu tolika frka oko njega...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
09. siječnja 2013. u 00:30
mailman73 je napisao/la:
Ma nitko nikoga nije ucjenjivao,jednostavno se nisu dogovorili,mali izgleda ne lezi Misi i tu je cijela prica...on stalmo trazi robusnog napadaca,a zasto Jelavica ne vidi kao takvog,ko to zna...to je sve koliko ja znam
Vidi cijeli citat

Ajmo dio po dio tvojih lazi
Nitko nije ucjenjivao . Dajte mi 20 %,Split mi daje 50 %
Mali izgleda ne lezi Misi.. Miso je rekao,on je nase dijete,neka dodje!!

Danas se Brbic nasao s njima i popizdio te se lipo zahvalio

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
09. siječnja 2013. u 00:30
Eric Delko je napisao/la:
Cavani je napisao/la:
Turci su u bacanju para aktivni svaki prijelazni rok.
Vidi cijeli citat


meni je fascinantno kako ti ljudi imaju glupe sportske direktore i šta sve dovode,nije ni čudo da im je reprezentacija duže u banani a klubovi u Europi treća liga
Vidi cijeli citat

Yep, još ajde ovi manji klubovi ali kad Galata kaže da su zainteresirani za Antoninija i Mesbaha ...
  • Najnovije
  • Najčitanije