HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
09. siječnja 2013. u 13:16
ruzina je napisao/la:
Eric Delko je napisao/la:
kriticar je napisao/la:

U ovom trenutku ne ali ako se na lito Lima proda za neku razumnu svotu sta ne bi bilo logicno reinvestirat dio zarade... Osim Milica i Aleksica ja ne vidim treceg u prvoj ligi za nas, eventualno Vasilj iz Zadra al em tesko em nije jos na tom nivou
Vidi cijeli citat


Aleksić?nadam se da se šališ
Vidi cijeli citat

Skautirao ga je.
Vidi cijeli citat


nije mi jasno šta ljudi vide u tom Aleksiću,lik je preofenzivan za beka a i nije bek,već krilo,propuh žešći,a ionak potpisom profi ugovora Pavića će Pavić igrat beka a Aleksić ide naprijed,tak bar pričaju 

jedino van Hajduka od lijevih bekova valja Milić,sve ostalo je škart
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
09. siječnja 2013. u 13:19
Eric Delko je napisao/la:
ruzina je napisao/la:
Eric Delko je napisao/la:
kriticar je napisao/la:

U ovom trenutku ne ali ako se na lito Lima proda za neku razumnu svotu sta ne bi bilo logicno reinvestirat dio zarade... Osim Milica i Aleksica ja ne vidim treceg u prvoj ligi za nas, eventualno Vasilj iz Zadra al em tesko em nije jos na tom nivou
Vidi cijeli citat


Aleksić?nadam se da se šališ
Vidi cijeli citat

Skautirao ga je.
Vidi cijeli citat


nije mi jasno šta ljudi vide u tom Aleksiću,lik je preofenzivan za beka a i nije bek,već krilo,propuh žešći,a ionak potpisom profi ugovora Pavića će Pavić igrat beka a Aleksić ide naprijed,tak bar pričaju 

jedino van Hajduka od lijevih bekova valja Milić,sve ostalo je škart
Vidi cijeli citat

nisan ga skautira, mladi reprezentativac je, dosta napadacki orijentiran, svi ostali su nikakvi... uglavnom i ja san za Milica, lik je bar hajdukovac
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
09. siječnja 2013. u 13:20
a budući reprezentativac Bibanjez?
cayman
cayman
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2010.
Poruka: 7.728
09. siječnja 2013. u 13:20
Maras je na lijevom beku do prošle sezone bil avion za HNL 
franjo17
franjo17
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.02.2009.
Poruka: 1.717
09. siječnja 2013. u 13:21
gle caymana kako provocira dalmatince... ;D
"But the moment I've got a ball at my feet, I'm happy." - Thierry Henry
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
09. siječnja 2013. u 13:21
Lijevih bekova imamo na bacanje.  Treba nam desni bek, a u HNL ne vidim nijednog koji bi nam bio meta. Čak se ni Barić za kojeg sam mislio da će biti pojačanje za Slaven nije do sada naročito istaknuo.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.06.2011.
Poruka: 2.125
09. siječnja 2013. u 13:25
kriticar je napisao/la:
Jel zna neko koliko su ozbiljne najave da Kukoc ide u Rennes i da Jozinovica trazi neko isto? Po meni bi to bilo rjesenje iz snova, jos da oce parsto iljada eura kapnit divota...

Onda na liot kad ode Lima probat dovest Milica...
Vidi cijeli citat


ili Mikića
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 01.10.2011.
Poruka: 5.108
09. siječnja 2013. u 13:27
sky00 je napisao/la:
Lijevih bekova imamo na bacanje.  Treba nam desni bek, a u HNL ne vidim nijednog koji bi nam bio meta. Čak se ni Barić za kojeg sam mislio da će biti pojačanje za Slaven nije do sada naročito istaknuo.
Vidi cijeli citat



Možda bi tribalo isprobat malog Mikanovića prije nego šta krenemo u nekakve potrage za desnim bekovima.

Otiša je na pripreme pa ćemo vidit oće li se uspit nametnit.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
09. siječnja 2013. u 13:27
franjo17 je napisao/la:
gle caymana kako provocira dalmatince... ;D
Vidi cijeli citat


nije provokacija,istina je,al on već duže ne igra niš posebno
Sjena
Sjena
Dokazano ovisan
Pristupio: 24.04.2011.
Poruka: 15.911
09. siječnja 2013. u 13:36
http://sportske.jutarnji.hr/kresic-o-pojacanjima---brazilci-su-su-pred-ulaskom-u-zrakoplov--kouassi-ostaje-na-probi-/1077306/

Jebote i novinara.
Čovječe kao da se radi o Neymaru..

Prvo je bio naslov brazilci idu na aerodrom, pa sada brazilci su pred ulaskom u zrakoplov.
Očekujem sljedeći naslov brazilci sigurno uzletjeli.. hahaha

Ne mislim ništa loše, ali kako ima glupih novinara.


  • Najnovije
  • Najčitanije