Eric Delko je napisao/la:
ruzina je napisao/la:
Eric Delko je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
U ovom trenutku ne ali ako se na lito Lima proda za neku razumnu svotu sta ne bi bilo logicno reinvestirat dio zarade... Osim Milica i Aleksica ja ne vidim treceg u prvoj ligi za nas, eventualno Vasilj iz Zadra al em tesko em nije jos na tom nivou
Vidi cijeli citat
Aleksić?nadam se da se šališ
Vidi cijeli citat
Skautirao ga je.

Vidi cijeli citat
nije mi jasno šta ljudi vide u tom Aleksiću,lik je preofenzivan za beka a i nije bek,već krilo,propuh žešći,a ionak potpisom profi ugovora Pavića će Pavić igrat beka a Aleksić ide naprijed,tak bar pričaju
jedino van Hajduka od lijevih bekova valja Milić,sve ostalo je škart
Vidi cijeli citat
nisan ga skautira, mladi reprezentativac je, dosta napadacki orijentiran, svi ostali su nikakvi... uglavnom i ja san za Milica, lik je bar hajdukovac