HNK Hajduk Split 2012/13

Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
09. siječnja 2013. u 14:46
http://sportske.jutarnji.hr/klub-iz-koprivnice-oteo-hajduku-mladog-napadaca--mario-jelavic-potpisao-za-slaven-belupo/1077399/

A gle ovo: "- Ničeg se ne bojim. Navijači i moji prijatelji iz Torcide znaju pravi razlog zašto nisam prvi put i sad dobio priliku u Hajduku, svi bi me trebali razumjeti. Samo sam tražio priliku gdje ću se prije probiti, gdje ću igrati, to mi je sad najvažnije, a tamo se nisam vidio."

Pa ovo je za dobit živčani slom... Kad ga vidin u Omišu bacit ću mu 2 kune, kad već toliko trči za parama i opsjednut je njima. Još Torcidu uzima u usta. Pas ti mater... 

[uredio Doktor baluna - 09. siječnja 2013. u 14:46]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.02.2012.
Poruka: 2.347
09. siječnja 2013. u 14:46
Hahahahaha, koja komedija, ovi tekstovi, izjave i sve te pizdarije.
Stvarno treba napravit popis novinara koji smiju doći blizu Poljuda jer ovo više nema smisla.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
09. siječnja 2013. u 14:47
Trazio je priliku gdje ce se prije probiti pa je otisao u Manchester Citi
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
09. siječnja 2013. u 14:50
Medica001 je napisao/la:
Ovaj Kvasi mi izgleda kao da se nije uklopio tražiti će on na lijeto odlazak isto kao James nema s kim pričat kaže da samo zna Francuski
Vidi cijeli citat


jesi stiga u Francusku, Kuki? ajde ti malo nauči francuski dok si tamo pa kad ne prođeš na probi će te Hajduk angažirat ko prevoditelja Kvasiju
[uredio oskotok - 09. siječnja 2013. u 14:54]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
09. siječnja 2013. u 14:52
oskotok je napisao/la:
Medica001 je napisao/la:
Ovaj Kvasi mi izgleda kao da se nije uklopio tražiti će on na lijeto odlazak isto kao James nema s kim pričat kaže da samo zna Francuski
Vidi cijeli citat


jesi stiga u Francusku, Kuki? ajde ti malo nauči dok si tamo pa kad ne prođeš na probi će te Hajduk angažirat ko prevoditelja Kvasiju
Vidi cijeli citat


Imamo mi već jednog mladog Francuza na lijevom beku.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.03.2012.
Poruka: 1.101
09. siječnja 2013. u 15:05
Ne znam koja je istina, ko je šta tražio, šta nudio ali ako nije želio potpisat ugovor kakav imaju Radošević, Caktaš, Milić i ostali u tom rangu, onda svaka čast Brbiću i onima s kojima se pregovaralo! Pomak naprijed!

Dosta je bilo da mladi imaju postotke od transfera i da traže neke luđačke cife novaca, nebitno bio Jelavić ili netko u budućnosti. Lijepa vijest pa makar posta igračina u Slaven Belupu.
[uredio bilidres - 09. siječnja 2013. u 15:05]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
09. siječnja 2013. u 15:19
Prema slikama iz Čitluka Kvasi i Sušić su nerazdvojni, čak mislim da i Mišo preko Sušića komunicira sa njim.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.02.2012.
Poruka: 2.347
09. siječnja 2013. u 15:28
Aubameyang je napisao/la:
Prema slikama iz Čitluka Kvasi i Sušić su nerazdvojni, čak mislim da i Mišo preko Sušića komunicira sa njim.
Vidi cijeli citat


Jedino Sušić zna francuski
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.06.2008.
Poruka: 7.381
09. siječnja 2013. u 15:29
kakvi napisi po novinama za jelavića..ajme majko..
što bi tek čitali da ga je potpisao Izvršni Predsjednik
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
09. siječnja 2013. u 15:36
galeb75 je napisao/la:
kakvi napisi po novinama za jelavića..ajme majko..
što bi tek čitali da ga je potpisao Izvršni Predsjednik
Vidi cijeli citat


to bi tek bilo ludilo
  • Najnovije
  • Najčitanije