HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.01.2012.
Poruka: 10
10. siječnja 2013. u 15:24
nebi bilo loše da Hajduk baci oko malo na mladog Gabriela Debeljuha iz Rovinja koji je sa 16 godina standardan u početnih 11 za seinorsku ekipu i igra u napadu. U 12 mj je bio u Torinu i po onome šta piše u novinama zadovoljio je čelnike i trenere kluba koji ga žele u svojim redovima od ovog prijelaznog roka. Dečko igra napad i parvi robusni napadač je.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
10. siječnja 2013. u 16:01
ma možeš mislit kako su vrijedni tamo..ja sam mislio da će Pralija to malo uredit, ali zasad nije nešto..evo ni Tomaševiću još nisu ponudili produženje ugovora koji mu istječe na ljeto. ne znam šta je s drugim juniorima
[uredio oskotok - 10. siječnja 2013. u 16:01]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
10. siječnja 2013. u 16:07
Ovi perspektivniji svi imaju ugovore do 2014.
Bez produljenja su Barac,Tomasevic,Kovacic,Hajder,Cukelj,Jelic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
10. siječnja 2013. u 16:12
palenta je napisao/la:
Ovi perspektivniji svi imaju ugovore do 2014.
Bez produljenja su Barac,Tomasevic,Kovacic,Hajder,Cukelj,Jelic
Vidi cijeli citat


pni nisu perspektivni ili?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
10. siječnja 2013. u 16:15
S Kovacicem se vode pregovori,trebalo bi i Tomasevica produziti
dok Hajder mislim da nema sta u blizoj buducnosti raditi oko 25 igraca Hajduka
mozda mu mogu produzti stipendiju i poslat u Primorca ako ostane dogodine u 2.HNL
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
10. siječnja 2013. u 16:33
Prsakalo je tek dosao u klub,neznam po kojem kriteriju bi on isao na pripreme a Kuseta,Mujan bi sjedili kuci
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
10. siječnja 2013. u 17:26
Bit će ponuda - kaže Brbić.
Doktor baluna
Doktor baluna
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.06.2012.
Poruka: 4.586
10. siječnja 2013. u 17:28
palenta je napisao/la:
Prsakalo je tek dosao u klub,neznam po kojem kriteriju bi on isao na pripreme a Kuseta,Mujan bi sjedili kuci
Vidi cijeli citat

A budimo iskreni do kraja, nije Prskalo baš neka ogromna perspektiva, a možda sam ja stega krivi dojam. 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
10. siječnja 2013. u 17:32
Meni protiv Dinama je pokazao nekakvu perspektivu,agilnost,nije se bojao,95 godiste,zabio je neke golove
Stoga valjalo bi ga dalje analizirat u  juniorima. Ne djeluje mi bas da je neki bezveze igrac. Svidja mi se kako je bezobrazan u igri
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
10. siječnja 2013. u 17:34
Jesu počeli treninzi juniorima? Ima li kakvih novih lica tamo?