HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
10. siječnja 2013. u 20:54
mirkok je napisao/la:
Pozdrav narode,

Evo već vas dugo čitam pa sam se odlučio uključiti, inače stavrno dobrih postova ima i gušt ih je čitati.
Vidi cijeli citat


Mallie
Mallie
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.03.2010.
Poruka: 3.939
10. siječnja 2013. u 20:57
Aubameyang je napisao/la:
Ne može se utjecati na ono što pišu, ali neke stvati se stvatno ne bi trebale prešućivati, ili neke stvari ne bi trebale izlaziti u javnost na način kako se do sada događalo. Ono što je Majić danas govorio ne bi trebao on govoriti kao osoba, već bi to trebao iznijeti klub. I još svašta nešta...
Vidi cijeli citat


Pa, tako nekako. Hajduk, ili bilo koji drugi klub, ne može zvati novine da povuku članak ili tražiti da im se dostavi članak na korigiranje i cenzuru prije izlaska u javnost, to bi bilo protivno slobodi medija.

Klub može objaviti silenzio stampa, može poslati nekog uz igrača da ga sluša dok daje izjavu, može reći da se izjave daju samo na pressicama uz klupskog PR-a i slično, ali ako netko, kakav god on bio novinar, hoće napisati negativno nastrojenu kolumnu ili članak s neprovjerenim informacijama - to je njihova stvar i tu se ništa ne može. Što ćeš ih? Tužit za klevetu? To nije niti kleveta, niti je osnova za ikakvu tužbu, a postižeš samo kontraefekt s obzirom da navlačiš bijes medija i stvarš dubioznu sliku u javnosti.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2013.
Poruka: 80
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.01.2010.
Poruka: 4.063
10. siječnja 2013. u 21:08
Mallie je napisao/la:
Aubameyang je napisao/la:
Ne može se utjecati na ono što pišu, ali neke stvati se stvatno ne bi trebale prešućivati, ili neke stvari ne bi trebale izlaziti u javnost na način kako se do sada događalo. Ono što je Majić danas govorio ne bi trebao on govoriti kao osoba, već bi to trebao iznijeti klub. I još svašta nešta...
Vidi cijeli citat


Pa, tako nekako. Hajduk, ili bilo koji drugi klub, ne može zvati novine da povuku članak ili tražiti da im se dostavi članak na korigiranje i cenzuru prije izlaska u javnost, to bi bilo protivno slobodi medija.

Klub može objaviti silenzio stampa, može poslati nekog uz igrača da ga sluša dok daje izjavu, može reći da se izjave daju samo na pressicama uz klupskog PR-a i slično, ali ako netko, kakav god on bio novinar, hoće napisati negativno nastrojenu kolumnu ili članak s neprovjerenim informacijama - to je njihova stvar i tu se ništa ne može. Što ćeš ih? Tužit za klevetu? To nije niti kleveta, niti je osnova za ikakvu tužbu, a postižeš samo kontraefekt s obzirom da navlačiš bijes medija i stvarš dubioznu sliku u javnosti.

Vidi cijeli citat

Opet si se našao mudrovat na ovom topicu, a nemaš pojma o čemu je riječ.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2013.
Poruka: 516
10. siječnja 2013. u 21:11
Recite mi koja je svrha dovođenja ovih pustih Brazilaca i onog Bjelokoščanina, zar nije bolje dati šansu malom Bašiću,Tomičiću, a pogotovo Kišu?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
10. siječnja 2013. u 21:12
Mallie je napisao/la:
Aubameyang je napisao/la:
Ne može se utjecati na ono što pišu, ali neke stvati se stvatno ne bi trebale prešućivati, ili neke stvari ne bi trebale izlaziti u javnost na način kako se do sada događalo. Ono što je Majić danas govorio ne bi trebao on govoriti kao osoba, već bi to trebao iznijeti klub. I još svašta nešta...
Vidi cijeli citat


Pa, tako nekako. Hajduk, ili bilo koji drugi klub, ne može zvati novine da povuku članak ili tražiti da im se dostavi članak na korigiranje i cenzuru prije izlaska u javnost, to bi bilo protivno slobodi medija.

Klub može objaviti silenzio stampa, može poslati nekog uz igrača da ga sluša dok daje izjavu, može reći da se izjave daju samo na pressicama uz klupskog PR-a i slično, ali ako netko, kakav god on bio novinar, hoće napisati negativno nastrojenu kolumnu ili članak s neprovjerenim informacijama - to je njihova stvar i tu se ništa ne može. Što ćeš ih? Tužit za klevetu? To nije niti kleveta, niti je osnova za ikakvu tužbu, a postižeš samo kontraefekt s obzirom da navlačiš bijes medija i stvarš dubioznu sliku u javnosti.

Vidi cijeli citat


Ali možeš reći: to nije tako, to nije istina. Neka se i naša riječ čuje. Uvijek je nešto loše o Hajduku u novinama, počevši od Slobodne do ostalih zagrebačkih medija.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2013.
Poruka: 80
10. siječnja 2013. u 21:14
sky00 je napisao/la:

I zna li tko jesu živi Pralija i Andrijašević? Čime se oni bave?

Vidi cijeli citat


Andrijašević čeka da Mišu maknu, prema informacijama od ljudi njemu bliskih Krešić će ga stavit za trenera prve.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.01.2012.
Poruka: 9.360
10. siječnja 2013. u 21:14
Čitlučenje se nastavlja, za ‘bijele’ je tek počelo.

- Rad i samo rad! Rad nas je doveo do ovih uspjeha, do osvajanja drugog mjesta i proboja u kupu, kad se tome malo tko nadao...

Da je Hajduk okupan posebnom pažnjom svjedoči i stotinjak ili čak 150 navijača koji su pratili Hajdukov trening na stadionu u Čitluku.

‘Bijeli’ na utrci sami protiv sebe, uz Krstičevićev kronometar, a s tribina - hajdučka pjesma i komentar! Da im bude lakše. Zagrijavanje za proljeće, za polufinale i finale kupa. Treniraju igrači, treniraju i – navijači!

I Čitluk voli Hajduka!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
10. siječnja 2013. u 21:16
ruzina je napisao/la:
U SN se opet sutra sprdaju s klubom, ali valjda tako i treba dok nam press službu vode amateri i neznalice, a i na drugim poljima ne stojimo bolje.
Vidi cijeli citat

A da napišeš o čemu se radi?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
10. siječnja 2013. u 21:17
u 24 sata stoji naslov o Husejinoviću: Hajduku sam bio predebeo...
a u tekstu on kaže da je osim odštete problem bio u njemu jer je bio zapušten i imao višak kilograma.

čisto jedan primjer kako se s naslovom pokušava prevarit čitatelja. mada ima i gorih primjera
  • Najnovije
  • Najčitanije