HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 02:52
palenta je napisao/la:
Bilo ih je mnogih i ka reprezentativci Hrvatske,najbolje je pitanje zasto se kasnije niko nigdje nije zadrza
Jesi cuo za nekog malog Ozobica i
http://www.index.hr/sport/clanak/filip-quotnajfauliranijiquot-ozobic-medju-uefinih-deset-najboljih-na-u19-europskom-prvenstvu/504940.aspx
Vidi cijeli citat

A i ti selektivno argumente biras, upravo si usporedia omladinsku skolu Mladosti iz Zdralova sa Fluminenseovom.

Tuzna istina je to da je HNL dno dna i da je druga portugalska avion za nas i po tehnici i po taktici, jedino nan jos neku reputaciju drze reprezentacija i neunistivi balkanski talent koji izbaci tu i tamo nekog Perisica ka cvit iz kamena, i dinaridske fizicke predispozicije, sve ostalo nan je vise manje na nultom nivou
guenhwyvar
guenhwyvar
Potencijal za velika djela
Pristupio: 07.05.2010.
Poruka: 2.673
11. siječnja 2013. u 02:53
Cavani je napisao/la:
Kako ćemo mi odigrat ovu utakmicu sa Brotnjom s obziron na broj igrača, 2x 60 min?
Vidi cijeli citat


Je da mi je ispit u cetvrtak al jedva cekan to pogledat.
sve ovo nam je veliko upozorenje da se ne može bez trke i agresije u današnjem nogometu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 02:56
galeb75 je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
Ima smisla sta govoris palenta sve ali... pod jedan u omladinskom pogonu nemamo izrazitog kreativca, najblizi tome je kadet Kuseta. U drzavi i okolici nema vise manje niko takvog profila da je dostupan za malo para i na nivou potrebnom nama. Ove likove smo dobili BEZ ODSTETE i samo za placu, dakle obojica kostaju sto tisuca eura za godinu dana nakon cega ih mozemo liferovat nazad ako nismo zadovoljni. Obojica igraju na poziciji koju smo trazili da popunimo - kreativac - i obojica su iz zemlje koja ako ista daje u nogometu to su kreativci. Fluminense nije nikakva prcija od kluba ni omladinske skole, a zaboravljas da u njihovoj juniorskoj ligi igras protiv igraca koji kasnije igraju na najvisem svjetskom nivou u manjem postotku, a vecina ih nadje angazman u ligama jacim od nase, ukljucujuci i drugu brazilsku. Dakle nije to nikakvo livadarenje tipa bosanska juniorska liga nego ozbiljno natjecanje koje je prosa npr jedan Neymar, Thiago Silva i da ne nabrajan sad dalje. Dakle neki nivo to je, i to ako mene pitas puno veci nivo nego nasa juniorska liga koja izbaci godisnje po 2-3 igraca koji mogu igrat u nekoj ozbiljnijoj ligi.

Po meni ovaj posal s brazilcima nije idealan ali nije ni toliki promasaj, ne budu li dobri idu nazad, budu li dobri isplatice sami sebe samo od ulaznica... ljudi su gladni atrakcije, poteza, uzbudjenja, triba to malo i marketinski gledat, pa cak i ove kazne za rasizam npr, drukcije ce nas gledat ako bude jedan skuri idol masa. Ne zelin ih sudit samo po videima ali ipak neke stvari mos vidit, a to je da su tehnicki obojica na nivou vise od vecine nasih igraca. Upitna moze bit fizicka sprema, voljni moment, takticka obucenost itd... Za sve te stvari po meni Miso ima lijeka.
Vidi cijeli citat


kad se već igramo sa novcima onda bi ja rađe platio jednog igrača, il jos malo dodao ZA KOJEG ZNAM kakav je i što nam donosi, jer upravo su to godišnje gaže naših najboljih igrača (hajdukovih).
to je jedna stvar..drugo je..a što ako nisu bolji od naših, a plaćamo ih nekoliko puta više? Znači 100.000 smo bacili u vitar?!
nitko ne govori..da suradnja nije dobra stvar..al smo se mi postavili po običaju amaterski..to je ono što nam smeta..zašto mi nismo izabrali igrače? zašto ih nismo pratili?
nitko normalan ne misli da bi FLU slao igrače na koje računa..ali zašto NAŠ čovjek ne bi rekao ja bi uzeo ovoga..i iza njega stojim..on je pojačanje..potencijalno dobar transfer..za njega bi ponudio i veću plaću..jer to je MANJI rizik nego s DVD pojačanjima..
čemu žurba? zašto sad u zimu? i to igrači sa drugog kontinenta? ne bi da je messi, karikiram, nešto pokazao u dva, tri mjeseca koliko traje proljetna sezona..
a tih pola godine mogao je tamo bit netko..i pratiti..

Vidi cijeli citat

apsolutno se slazen s tobon i palenton, da smo pravi klub triba je neko nas bit gori, al ko kad mi nemamo normalnog skauta za Split i Dalmaciju, a kamoli za u Brazil? Koga bi ti Frfa dovea iz brazila? On bi skautira janjce po birtijama Minas Geraisa i onda bi supijan na aboridzinskom engleskom trazia taksistu da mu uvali nekog rodjaka pet minuti rpije aviona.
Daleko smo mi jos od tog nivoa organizacije, prvi kontakt je uspostavljen, cijena je sto tisuca eura, dva igraca na kriticnoj poziciji, mozda smo falili skroz a mozda Patinjo bude voza po obrane Istre prid 25 000 ljudi gladnih poteza. Jedino sta smo morali ugovorit je neki nacin da ih skroz otkupimo ako ih budemo tili ostavit, sta se tice otpustanja mislin da smo ok pokriveni s ovih 1+1
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
11. siječnja 2013. u 02:57
Ova dva Brazilca su možda najveća pojačanja u Hajduku u zadnih 10ak godina.
Ako budu kvalitetni prema mojim očekivanjima, možemo škartat i Fia i Krešića.

Seoska zadruga Hajduk, epizoda proljeće 2013.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 02:58
Mi ne govorimo o 2.portugalskoj ligi,mi govorimo o igracima koji nemogu igrat 2.portugalsku ligu!!

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 02:59
http://www.youtube.com/watch?v=I1Mqx0ijUPU

a
ko koga zanima pogledat, na ovon videu ima dosta i Patinha (desetka), pa ako je nekome dosadno ka meni moze analizirat kakvo mu je kretanje bez baluna, obavezna igra, otvaranje, radijus kretanja itd.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 02:59
Ali svi znaju da Frfa i Dzoni nista nerade,ismijavaju ih
a ekipa mjesecno uzme 15-20 tisuca kuna
Posao zivota jebo me pas
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 03:02
palenta je napisao/la:
Ali svi znaju da Frfa i Dzoni nista nerade,ismijavaju ih
a ekipa mjesecno uzme 15-20 tisuca kuna
Posao zivota jebo me pas
Vidi cijeli citat

radi takvih likova san jedino i bia za stecaj... rjesit ih se svih doti jednog jednin potezon, dovest nove, ambiciozne mlade ljudi koji su spremni radit i ucit i rast skupa s klubon... ja bi u Hajduka nosia marende za 3000 kn, i sika travu, i cistia stolice, i vozia na aerodrom i gladia jaja, i francuski bi naucia u tjedan dana da Kouassi lakse proigra
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 03:03
Ja jos nisam razumio sta je ovo konkretno na videu? Juniorska liga,nekakva livada pa pretpostavljam?
u video materijalima postizu golove,a nigdje drugdje ne pise da su ikada dali gol u seniorima
[uredio palenta - 11. siječnja 2013. u 03:05]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.06.2008.
Poruka: 7.381
11. siječnja 2013. u 03:04
nego vidim da ne spavate, ali sad baš pročito na indexu..nove eksplozije u zagrebu..i opet na zapadu..
sorry na off topicu
  • Najnovije
  • Najčitanije