HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 03:04
palenta je napisao/la:
Ja jos nisam razumio sta je ovo konkretno na videu? Juniorska liga,nekakva livada pa pretpostavljam?
Vidi cijeli citat

juniorska prva liga, fluminense (tj liga drzave Rio de Janeiro) pretpostavljan jer igraju protiv Botafoga, Vasca, Flamenga... nisan vidia nijedan klub iz Sao Paula na videu al mozda grijesin
a tereni su skart, jbg
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
11. siječnja 2013. u 03:05
kriticar je napisao/la:
http://www.youtube.com/watch?v=I1Mqx0ijUPU

a
ko koga zanima pogledat, na ovon videu ima dosta i Patinha (desetka), pa ako je nekome dosadno ka meni moze analizirat kakvo mu je kretanje bez baluna, obavezna igra, otvaranje, radijus kretanja itd.
Vidi cijeli citat

Potira si curu?

Palenta uhljebi me misto Frfe, dam ti proviziju, znaš kako analiziran igrače već
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2010.
Poruka: 28.213
11. siječnja 2013. u 03:05
galeb75 je napisao/la:
nego vidim da ne spavate, ali sad baš pročito na indexu..nove eksplozije u zagrebu..i opet na zapadu..
sorry na off topicu
Vidi cijeli citat


i to 4 detonacije u sat vrimena..bolesno

čuvaj se
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.02.2010.
Poruka: 12.057
11. siječnja 2013. u 03:06
i mi smo na osnovu video materijala od prije dvije godine dovodili igrace
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 03:06
galeb75 je napisao/la:
nego vidim da ne spavate, ali sad baš pročito na indexu..nove eksplozije u zagrebu..i opet na zapadu..
sorry na off topicu
Vidi cijeli citat

jebate to mi je skoro u kvartu a nisan nista cua
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 03:07
Cavani je napisao/la:
kriticar je napisao/la:
http://www.youtube.com/watch?v=I1Mqx0ijUPU

a
ko koga zanima pogledat, na ovon videu ima dosta i Patinha (desetka), pa ako je nekome dosadno ka meni moze analizirat kakvo mu je kretanje bez baluna, obavezna igra, otvaranje, radijus kretanja itd.
Vidi cijeli citat

Potira si curu?

Palenta uhljebi me misto Frfe, dam ti proviziju, znaš kako analiziran igrače već
Vidi cijeli citat

cura je zaspala nakon overdosea serijama i kokicama, ja vec tradicionalno ne mogu spavat pa eto

palenta ima ostrog konkurenta za misto skauta u vidu bile-krvi
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.11.2009.
Poruka: 15.582
11. siječnja 2013. u 03:07
Jedna priča iz života.
Prije par godina Banka traži voditelja poslovnice. Javi se jedna gospođa koja je vodila poslovnicu u istome gradu ali je tila veću plaću (stavimo za primjer da je imala plaću 10000 kuna). Prezentirala je plan koliko bi pod njezinim vodstvom se poveća promet poslovnice. Nudi joj se ugovor na 5000 ali ako ostvari pola plana kojega je obećala imala bi 20000, a ako ostvari cili plan, plaća bi joj bila vrtoglavih 50000 oli ti 10 puta više nego odi. Je li pristala? Nije, jer nije virovala u sebe i to što je laprdala.

Koji je Sergijev plan? Koji je Brbićev plan? Kako ćemo ih pozvat na odgovornost za eventualno neostvarenje rezultata? Što je budućnost kluba? Ko će odgovarat ako Brazilci budu škart i onda nas još budu tužili za plaće? Ko će odgovarat za kredit ako se ne vrati?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.06.2008.
Poruka: 7.381
11. siječnja 2013. u 03:08
oskotok je napisao/la:
galeb75 je napisao/la:
nego vidim da ne spavate, ali sad baš pročito na indexu..nove eksplozije u zagrebu..i opet na zapadu..
sorry na off topicu
Vidi cijeli citat


i to 4 detonacije u sat vrimena..bolesno

čuvaj se
Vidi cijeli citat


aj za onu prvu od neki dan sam mislio..neko se igra..
al ovo..sva sreća da sam na istoku
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 03:10
Plan je da budemo ka Athletic Bilbao plus BiH 

Kresic mi je sve vise antipatican, iako jos uvik ne zelin virovat u kafanske price o njegovoj korumpiranosti
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.07.2009.
Poruka: 13.950
11. siječnja 2013. u 03:10
kriticar je napisao/la:

cura je zaspala nakon overdosea serijama i kokicama, ja vec tradicionalno ne mogu spavat pa eto

palenta ima ostrog konkurenta za misto skauta u vidu bile-krvi
Vidi cijeli citat

Je, bk mi je najjaci, prikrizija san ga za ozbiljnog kad je za egipatskog reprezentativca reka da bi doša za male pare a njih moraš puškom tirat da promine ligu.
  • Najnovije
  • Najčitanije