HNK Hajduk Split 2012/13

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2012.
Poruka: 4.349
11. siječnja 2013. u 03:39
Ne nego bi tribali imat deset honorarnih likova koji bi svaki kontaktira 200 menadzera igraca tjedno, dobia cifre za igraca, ubacia ih u database sa sta vise podataka, azurira svoje igrace na tjednoj bazi, i onda bi misec dana prije prijelaznog roka dosa sportski direktor sa glavnin skauton, pregleda bazu podataka i odlucia kome ce se konkretnije javit
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.01.2010.
Poruka: 4.063
11. siječnja 2013. u 08:26
guenhwyvar je napisao/la:
Jebat ga paraiba i nije bia tolko los. Mi nemamo nikakav program aklimatizacije igraca. On je zabia onaj gol i ozljedia se, nakon toga nije ni zaigra a posebno kad hajduk nije ima para za njih pa ga nisu nitili stavljat u igru jer su znali da ga moraju vratit doma. Cak mislim da smo ga mi i unistili al to je malo duza prica.

Imas pravo za scauting ali nama vec jako dugo fali mozak ekipe. I to pokusavaju dobit ubrazilcima. Istina da ne igraju u prvoj al ti midlis stvarno naci njihovog juniora koji igra za prvu momcad, prvo takve igrace se ne saljena posudbui kostaju ko svi igraci hajduka zajedno. Mi s ovim poslom dobivamo juniore koji nemaju mista u njihovoj prvoj a takvi ti nece imat snimke velikih utakmica.

Zato i kazen da je lutrija, al amo ih ne pljucat dok ih nevidimo. Ja cu otic pogledat iako trening dikoji i turnir u gabeli pa cu napisat koju
Vidi cijeli citat

Nije bio toliko loš, bio je očajan.

P.S. Pozdravi Peroša, jeba te Peroš.
Shadowfax
Shadowfax
Mali dioničar
Pristupio: 13.08.2011.
Poruka: 7.780
11. siječnja 2013. u 08:45
Nova tri pojačanja Hajduka: Jakoliš, Nižić i Kouassi.




Sorry, ali nisam mogel odoljeti.
...samo retki nađu retke...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.02.2012.
Poruka: 2.347
11. siječnja 2013. u 08:59
Nego, ima li tko mail od Roberta Šole, glavnog urednika SN?
mozda
mozda
Željan dokazivanja
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 351
11. siječnja 2013. u 09:17
a
oskotok je napisao/la:
ja sam cijelo vrijeme mislio da se odšteta dijeli 60-40 ali u našu korist, da nama ide 60%..
dobro su nas navukli
Vidi cijeli citat

 

ko nas je navukao?brazilci nisu!!!naguzili su nas serdjo i fio.opet meni smrdi na neke mutne igre.ovo nema nigdje.ocinje mi se gadit.mozda su ta dva brazilca igracine,ali princip rada,gomilanje igraca u ovakvoj fin. situaciji,i to na ustrb nasih juniora koji kostaju manje i u koje su ulozena sredstva...smrdi to meni na perosevo doba.ali kako neko vec rece gore,mi smo ih birali i sve je super.

....bit ce bolje ,neko vice...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.02.2012.
Poruka: 2.347
11. siječnja 2013. u 09:32
Dobro, nema nikakvog navlačenja, od prvog se dana zna da se odšteta dijeli 60:40 u korist Fluminensea
maniacx
maniacx
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.11.2011.
Poruka: 3.757
11. siječnja 2013. u 09:40
Shadowfax je napisao/la:
Nova tri pojačanja Hajduka: Jakoliš, Nižić i Kouassi.




Sorry, ali nisam mogel odoljeti.
Vidi cijeli citat


hahahaha zavarija san na ovo drama...
Obadva!!!Obadva!!! Oba su pala!!!
...iz krvi i bola niknut će cvijeće, i nikad Torcida zaboravit neće...VUKOVAR!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 21.01.2010.
Poruka: 4.063
11. siječnja 2013. u 10:15
Evo će nam Maršić od Velike_krize napravit beskućnika.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 9.999
11. siječnja 2013. u 11:30

Patinho... imate sami statistike, dosta visok za veznog, novi Čačić heh. Triba imat na umu da Brazilci imaju u20 prvenstva tako da ništa čudno da igra za mlađe kategorije. Iako je iz Ribeirao Preta i SP mu je bliži završava u omladini Atlético Paranaensea, u Curitibi. Možda su se preselili, ko zna. Svejedno, sa 16 godina ga kupi Fluminense, u 2011 se ka masu dokazuje na tim njihovim "juniorskim" natjecanjima (Fluminense uglavnom pri vrhu) i dobija krajem godine poziv za mladu reprezentaciju za Pan-američke igre. Naravno, to nije bila baš prva postava mlade reprezentacije, uglavnom su zvali igrače iz brazilske lige, al svejedno dobro. Fluminense mu je da i ugovor do 2016. Dolazi u kadar prve ekipe odma početkom 2012, za Campeonato Carioca (prvenstvo Ria) i ulazi 3 puta u igru, ništa posebno, al ok, bia je tu. U 6om misecu, početkom brazilskog prvenstva ulazi s klupe na utakmici protiv Santosa (za Argentinca Lanzinija) i trener mu je izjavia nešto u stilu da će mu definitivno davat više prilika, da se dokaza, shvativši da mora bit bit skroz koncentriran i u igri ako želi postati veliki igrač (za razliku valjda od tih utakmica u CC). Al onda je upa Sporting odma i uzea na istu šemu ka i mi -> posudba s mogućnosti otkupa.

U Sportingu B grije klupu, zašto? Ko zna, ne mogu nać sad neke informacije o tome. Možda smo dobili indolentnog igrača, šta mi se ne sviđa, al možda se bude i trudia, sumnjan da mu se ponavlja Sporting.


Znači... 4 seniorska nastupa za Fluminense, sve sa klupe, 2 nastupa, ulazeći sa klupe za Sporting B - u20 reprezentativac krajem 2011.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 8.186
11. siječnja 2013. u 11:33
Patinho nek pusti malo kosu i bit ce hajducki Fellaini... Fizicki, jos nek dosegne 5% Fellainijeve cijene i divota... :)
  • Najnovije
  • Najčitanije