HNK Hajduk Split 2012/13

Deadpool
Deadpool
Mali dioničar
Pristupio: 09.10.2009.
Poruka: 5.022
11. siječnja 2013. u 12:41
Cassio pogodi grb iz prve...nešto šta još novinarske redakcije muči iz dana u dan.
Man, I love duct tape. I love how it tapes, I love the sound it makes. I love saying it. Duct tape. Duct tape. Duct tape...Duct tape...
Casperr
Casperr
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.09.2012.
Poruka: 70
11. siječnja 2013. u 12:42
Svuda se pise da Chelsea prati ovog Patinha... a  decko je ovu polusezonu odigrao cijelih 30 minuta za Sporting B u 2.portugalskoj ligi, i to na dvije utakmice usao s klupe
Nadam se da je bio ozljeđen/neshvacen/ili nesto trece i  da ce ovdje eksplodirati ...steta bi bilo da nekakvi "skartovi" uzimaju mjesto domacim deckima
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 25.06.2012.
Poruka: 4.764
11. siječnja 2013. u 12:46

a koji su to domaci igraci odigrali preko 5 utakmica za Hrvatsku u19

a kao drugo kome on zauzima poziciju Tomašu ili Tomičiću 

Deadpool
Deadpool
Mali dioničar
Pristupio: 09.10.2009.
Poruka: 5.022
11. siječnja 2013. u 12:49
O Brazilcima neću sudit dok ih ne pogledam, ali po pedigreu ne zaostaju ništa za Sammirom Ustašom kad je dolazio u Hrvatsku. Zašto spominjat Carlose i Andersone kada nam ova dirljiva i uspješna priča o potrazi za uspjehom može biti usporedba.
Man, I love duct tape. I love how it tapes, I love the sound it makes. I love saying it. Duct tape. Duct tape. Duct tape...Duct tape...
x-man:)
x-man:)
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.11.2011.
Poruka: 835
11. siječnja 2013. u 12:53
Ova brazilska "pojačanja" nikome nisu sjeli na prvu. Mislim da je ovo prvi puta odkad ja pratim ovu temu da ste se svi složili. Ni meni ne uljevaju neki optimizam. Ovo su igrači kao u nas Obšivać i slični. Dakle, igrači koji nisu za prvu ekipu pa ih se šalje na razne posudbe u drugu ligu ili ostavlja u kubu da popune roster. 
Ne sviđaju se gotovo nikome, ali ajmo im dati priliku. Svatko zaslužuje priliku pa i oni. Ako ih podržimo, dečki osjete podršku i dobru atmosferu, možda se i dokažu pa odigraju dobru sezonu, dvije i zaradimo na njima.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.07.2011.
Poruka: 656
11. siječnja 2013. u 12:57
Mamiću se tresu gaće od naše brazilske dice. Ako sada obojica ne vride ni pola milijuna, kako ćeš kasnije zaradit na njima uz 60-40% u korist Flumija? U međuvremenu ćeš u dvije godine za DVD padavičare imat nekih 200 000 dolara troškova.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
11. siječnja 2013. u 13:01
Velika_kriza je napisao/la:
kako ćeš kasnije zaradit na njima
Vidi cijeli citat


Prodat ćemo ih Žužulu.
cayman
cayman
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2010.
Poruka: 7.728
11. siječnja 2013. u 13:06
Inače i Slaven je svojedobno imal Brazilca koji je, tragikomično, bil uvjerljivo najveći panj kojeg sam imal prilike gledati. Čak ga nemrem na guglu naći, radi se o izvjesnom Reginaldu Travesu koji je došel iz portugalske lige. Znam da offtopičarim, al mislim da je ok da podijelimo iskustva 

http://www.index.hr/sport/clanak/reginaldo-traves--prvi-pravi-brazilac-u-hnlu-/115309.aspx

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.05.2008.
Poruka: 50.334
11. siječnja 2013. u 13:07
sky00 je napisao/la:
Velika_kriza je napisao/la:
kako ćeš kasnije zaradit na njima
Vidi cijeli citat


Prodat ćemo ih Žužulu.
Vidi cijeli citat


molio bi te da ne diskreditiraš rječane,oni su sad mnogo jaki i naš su "junkyard"
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.01.2013.
Poruka: 516
11. siječnja 2013. u 13:08
Nadam se da sam u krivu,ali ja stvarno ne vidim perspektivu dovoditi igrače koji nisu ništa bolji od domaćih,a uz to su skuplji dosta
  • Najnovije
  • Najčitanije