A Marko Bencun i Ivan Tomičić vraćaju se kući, lete u subotu izjutra iz Antalyje za Split. Obojica su i ozlijeđeni, Tomičić praktično od prvog dana nije mogao trenirati, s druge strane Bencun je zadnja dva-tri "osjetio malo mišić".
Obojica su od četvrtka stavljeni sa strane, odnosno predloženo im je da odu na posudbu, a sad odlaze brže kući da pokušaju odmah srediti papirologiju sa svojim budućim klubovima. Tomičić će prema Solinu, za Bencuna još nije poznato gdje će na proljetno kaljenje.
Treći predviđen za posudbu je Ivo Caput, ali on nastavlja trenirati s Hajdukom, zdrav je i nije besmisleno da ostane u trenažnom procesu s "bijelima" u Turskoj.
Ipak sam možda našao klub za Bencuna.

Mogao bi u Zenicu. Nećemo o tome kako su sređeni iznutra, ali fin grad, dobar stadion, dobar trener, solidan kadar. Eto, ipak sam neki klub našao.