uh, uh paša
Pristupio: 16.03.2014.
Poruka: 36
06. travnja 2014. u 15:43

osim početnog presinga i nakon što su nas malo stisli, sada definitivno ne djeluju tako opasno... da im nije bilo penala (koji je zaslužen) Hajduk bi ovo kontrolirao...

Treba netko preuzet Bukvinu ulogu pa malo našamarat ovog klingonca Brezovca i bit će mir

Vidi cijeli citat

nadajmo se da mu je konop dovoljno dug, a omča dovoljno čvrsta i da ga više nećemo morati trpiti

06. travnja 2014. u 15:48

Pa nemam šta više dodati, rekao sam da je trebao biti crveni za Stipicu i da je mali Bašić veliki talent. Sve nakon toga je bilo toliko nevrijedno spomena, pa čak je i gol vrlo loš udarac ravno u golmana koji je ušao sa velikom dozom sreće. Sve u svemu dvoboj dva ravnopravna suparnika što je u svakom slučaju kompliment za Hajduk.
oskotok je napisao/la:

a još da se sudi svaka Krstanovićeva ruka  i lakat u glavu, ovaj ne bi lopte primirisao
Pristupio: 09.03.2012.
Poruka: 1.101
BTJ koji idiot moraš bit da igraš 3-5-2  utakmici di ti je krilo Anas koji je uz to danas zaštićen kao koala kod prekršaja. Stoperi plivaju svim stilovima na čelu s ovim paničarom od 150 nastupa a za 1:0 im bježi najveći napadački panj i padavičar u novijoj povijesti.

Prvih 20-ak minuta izgubljeni u vremenu i prostoru, ne zna nitko šta u ovom sustavu treba radit na terenu, ali do kraja poluvremena se ipak popravila igra, došlo i zasluženo izjednačenje. Nastavi li se ovako, ne piše nam se dobro, jednostavno previše propuha iza. Kod prekida također, ne zna se ko pije a ko plaća.

Tima će bit pojačanje, jako zanimljiv igrač.